Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dalmacja Środkowa, wyjazd z maluchami

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ArturJ
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 04.09.2008
Dalmacja Środkowa, wyjazd z maluchami

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArturJ » 09.03.2009 11:51

Witam Szanownych Forumowiczów.

To ma być nasz pierwszy wspólny rodzinny wyjazd do Chorwacji, termin 19.06 - 04.07 (planowany). W związku z powyższym poszukuję sprawdzonego apartamentu 2+2 (dzieci w wieku 1 rok, 3 latka) w Dalmacji Środkowej, odpadają okolice Makarskiej z racji ceny zwłaszcza przy dzisiejszym kursie Euro. Proszę Was o jakieś namiary na kwaterki, jedyne wymagania to kawałek ogrodu do zabaw przy apartamencie, brak schodów w dojściu do plaży i nie totalne odludzie (pewnie takie rzeczy to tylko w erze). Na forum widziałem kilka ciekawych ofert lecz zawsze jest to "ale". Jak kwaterka fajna to brak ogrodu, jak cena atrakcyjna to schody z każdej strony, albo zamiast plaży same skały. Może ktoś z Was ma sprawdzone miejsce na wypoczynek z małymi dziećmi, pewnie przyda się to nie tylko mnie. Z góry dziękuję za wszelkie namiary, mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


P.S.
Do moderatora, wiem co znaczy opcja szukaj, ale od przybytku głowa nie boli :)
pestka2912
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 46
Dołączył(a): 24.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) pestka2912 » 09.03.2009 19:02

witamy w gronie cromaniaków! :lol: jeżeli szukasz czegoś na początek dla maluchów to polecam Holiday Vilage Zaton w okolicach Zadarulub apartamenty Medena w dzielnicy Seget Donji koło Trogiru.Są to ośrodki apartamentowe za przyzwoitą cenę z łagodnym zejściem do morza .Ośrodek koło Zadaru ma piaszczystą plażę i plac zabaw dla dzieci a także brodzik co przy maluszkach jest ważne( my tam byliśmy z trzylatkiem).Doskonale zagospodarowany teren wokół ośrodka a i niezła baza wypadowa do zwiedzania Zadaru , Sibenika ,Parku Krka.Wieczorem jak już mój synek pogra w gwiezdne wojny :lol: doślę ci na maila link do zdjęc( muszę je wrzuci do jednego albumu) pozdrawiam :roll:
ArturJ
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 04.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArturJ » 10.03.2009 09:14

Ośrodki są atrakcyjne, lecz ja szukam czegoś bardziej spokojnego.
Thx za namiary.
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 10.03.2009 09:27

ArturJ napisał(a):Witam Szanownych Forumowiczów.

To ma być nasz pierwszy wspólny rodzinny wyjazd do Chorwacji, termin 19.06 - 04.07 (planowany). W związku z powyższym poszukuję sprawdzonego apartamentu 2+2 (dzieci w wieku 1 rok, 3 latka) w Dalmacji Środkowej, odpadają okolice Makarskiej z racji ceny zwłaszcza przy dzisiejszym kursie Euro. Proszę Was o jakieś namiary na kwaterki, jedyne wymagania to kawałek ogrodu do zabaw przy apartamencie, brak schodów w dojściu do plaży i nie totalne odludzie (pewnie takie rzeczy to tylko w erze). Na forum widziałem kilka ciekawych ofert lecz zawsze jest to "ale". Jak kwaterka fajna to brak ogrodu, jak cena atrakcyjna to schody z każdej strony, albo zamiast plaży same skały.


Jedź w ciemno. I szukaj, czego Ci potrzeba. Taniej znajdziesz z pewnością na odcinku Split - Omis (wcięło mi gdzieś chorwackie znaki)...
Miejscami bardzo płąsko, plaże pseudopiaszczyste (bardzo drobnożwirkowe), okolica taka sobie (jesli chodzi o doznania wzrokowe - w porównaniu z innymi regionami), no i ulica (jadranka) pod nosem i czasem trzeba będzie ją przekraczać idąc na plażę.
Albo na Ciovo jedź - tam mają chyba niezłe apartamenty (ogródki, baseniki) i dosć znośne okolice.
Na Makarskiej Riwierze też możesz trafić na coś, co Ci bedzie odpowiadać cenowo (bo to jeszcze nie taki ścisły sezon), aczkolwiek... Zlaeży, jakie warunki Ci będą odpowiadać (z których wymagań możesz np. zrezygnować).
Karollek
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 01.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karollek » 10.03.2009 09:39

Witaj,
a rozważałeś Primosten? Nie wiem czy znajdziesz tam kwaterę z ogródkiem, ale jest doba plaża dla dzieci, jest gdzie pospacerować i nie przypominam sobie żeby były tam jakieś schodki.
ArturJ
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 04.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArturJ » 10.03.2009 10:05

Co do wyjazdu w ciemno raczej odpada, druga połówka na to się nie zgodzi zwłaszcza że to pierwszy wyjazd. A zresztą z małymi dziećmi to jednak jest ryzyko. Zależy mi na kawałku zieleni bo na czas przygotowania posiłku dla roczniaka drugie musiałoby siedzieć w "czterech ścianach".
Szczerze, odstraszają mnie te wszędobylskie betonowe płyty i schody. Pewnie taki urok HR.
Jeśli chodzi o Jordankę wolałbym uniknąć jej bezpośredniego sąsiedztwa, najgorsze (najlepsze) w tym, że czasu coraz mniej...
Karollek
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 01.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karollek » 10.03.2009 10:18

Szczerze mówiąc rozumiem Cię. My też jedziemy z dwójką dzieci - 1,5 roku i 9 lat i nie chciałoby mi się, po tak długiej podróży szukać apartamentu. My jedziemy w tym samym terminie, ale do Baski na wyspie Krk. Stwierdziliśmy, że z takim maluchem nie będziemy jechali do Dalmacji. Dwa lata temu podróż do Primostenu zajęła nam ponad 20 godzin. Może jednak chciałbyś zmienić kierunek? W Basce plaża podobno jest idealna dla dzieci (tak mi podpowiadali forumowicze). Jeżeli będziesz chciał to mogę podać Ci namiar na kwaterkę, w której będziemy mieszkać. Właścicielka napisała, że mają plac zabaw. Nie wiem jak z ogrodem. W każdym razie mają zamknięty teren z parkingiem. Płacimy 55 EUR za dzień.
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 10.03.2009 10:23

bylismy rok temu w Podgorze, możesz sobie kuknąć tutaj: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
ogródek jest, lecz raczej z roślinkami gospodyni Dubrawki, która codziennie dozywiała naszego 1,5 rocznego Mateuszka chorwackimi specjałami. mieszkalismy na parterze apartament 2 pokoje, aneks, i łazienka. jeden schodek+ 2 do ogródka fajnie bo na tyłach domu. Z zewnątrz dom otynkowany i nie malowany wiec swoja szaroscią nie przyciąga, wewnątrz czyściutko i schludnie..:) Gospodarze bardzo, bardzo mili. Do morza asfaltem leciutko w dół bez schodów. Płaciliśmy za owy apartament ok 40-45 ojro, nie pamietam już dokladnie. W tym roku juz mamy rezerwe, ale na ostatni tydzień maja i również w to samo miejsce. Odludzie nie jest, bo centrum jest te 200-300m, a przed domem spokój.
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 10.03.2009 10:53

ArturJ napisał(a):Szczerze, odstraszają mnie te wszędobylskie betonowe płyty i schody. Pewnie taki urok HR.
Jeśli chodzi o Jordankę wolałbym uniknąć jej bezpośredniego sąsiedztwa, najgorsze (najlepsze) w tym, że czasu coraz mniej...


Urok taki, że wszędzie ciasno - a kawałek gruntu na wagę złota :) Sta mała ilosć marnotrawienia go na "ogródki" w naszym tego słowa znaczeniu. Oczywisćie nie wszędzie, ale w większośći nad morzem tak jest.

A szosa, to nie "Jordanka", a JADRANKA (od słowa Jadran - Adriatyk - gdyż biegnie ona linią brzegową).
atolek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 360
Dołączył(a): 12.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) atolek » 10.03.2009 11:03

Bodzioch Marek napisał(a):bylismy rok temu w Podgorze, możesz sobie kuknąć tutaj: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
ogródek jest, lecz raczej z roślinkami gospodyni Dubrawki, która codziennie dozywiała naszego 1,5 rocznego Mateuszka chorwackimi specjałami. mieszkalismy na parterze apartament 2 pokoje, aneks, i łazienka. jeden schodek+ 2 do ogródka fajnie bo na tyłach domu. Z zewnątrz dom otynkowany i nie malowany wiec swoja szaroscią nie przyciąga, wewnątrz czyściutko i schludnie..:) Gospodarze bardzo, bardzo mili. Do morza asfaltem leciutko w dół bez schodów. Płaciliśmy za owy apartament ok 40-45 ojro, nie pamietam już dokladnie. W tym roku juz mamy rezerwe, ale na ostatni tydzień maja i również w to samo miejsce. Odludzie nie jest, bo centrum jest te 200-300m, a przed domem spokój.


link nie działa...
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 10.03.2009 11:09

atolek napisał(a):link nie działa...


zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link :D
ArturJ
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 04.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArturJ » 10.03.2009 11:16

Każdy szuka czegoś odpowiedniego dla siebie i wedle przyjętych kryteriów. Dla mnie najważniejsze są dzieci i to pod ich kątem rozpatruję oferty, czy będzie to wyspa bądź stały ląd nie ma znaczenia byle nie było zbyt gwarno.

P.S.
Wszelkie namiary mile widziane
atolek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 360
Dołączył(a): 12.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) atolek » 10.03.2009 11:18

no...
porządek musi być..!

Marek- ukłony za fotki !
pozdrawiam
Karollek
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 01.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karollek » 10.03.2009 11:21

Podaję namiar na apartamenty w Basce:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 10.03.2009 11:41

ArturJ napisał(a):Każdy szuka czegoś odpowiedniego dla siebie i wedle przyjętych kryteriów. Dla mnie najważniejsze są dzieci i to pod ich kątem rozpatruję oferty, czy będzie to wyspa bądź stały ląd nie ma znaczenia byle nie było zbyt gwarno.

P.S.
Wszelkie namiary mile widziane


Dokładnie tak - każdy szuka tego, co potrzebuje. Proponuję zagladnąć do wątku BANK KWATER. Ktoś, kto być może zna apartamenty, które spełniałyby Twoje oczekiwania - niekoniecznie tu musi zaglądnąć...
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Dalmacja Środkowa, wyjazd z maluchami
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone