Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dalmacja środkowa (od Primostenu do Gradaca)

Tutaj można umieszczać informacje polecające sprawdzone noclegi.
Informacja dla chcących dokonać wpisu w tym dziale: Wszelkie posty w tym dziale wymagają akceptacji moderatorów. Wpisy dokonane przez użytkowników o stażu na forum krótszym niż rok lub mało udzielających się w innych wątkach zostaną automatycznie odrzucone. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do nieakceptowania postów bez podania przyczyn. Więcej szczegółów w regulaminie.
Regulamin działu
Przeczytaj, zanim napiszesz post!

1. W temacie mogą pisać Użytkownicy forum posiadający status Cromaniak lub zarejestrowani na forum minimum 1 rok i mający w profilu podany adres e-mali do korespondencji.

2. Dopuszczalne jest umieszczenie namiarów na kwaterę - adresu, telefonu, adresu e-mail lub strony www. Nie mogą być to jednak adresy pośredników.

3. Wszystkie posty dotyczące kwater polecanych lub odradzanych wymagają akceptacji moderatora w celu wyeliminowania w treści reklam.

4. Post polecający musi zawierać:

    A. Dokładny opis w czytelnej formie (polskie znaki itp.) polecanej kwatery: położenie apartamentu, odległość od plaży i jej charakter (piasek/ skały/ żwir), jakie dojście (stromo/ płasko/ schody), odległość od sklepu, knajpy itp. atrakcji.

    B. Wyposażenie apartamentu: czy jest lodówka/zamrażarka, klimatyzacja, wyposażenie kuchni, dostępny grill, taras, ogród jaki widok ogólny.

    C. Okres w jakim spędziliśmy urlop w danym apartamencie. Dla ile osób jest apartament i cena za dobę lub okres w którym tam przebywaliśmy.

    D. Mile widziane zdjęcia lub filmy z samego apartamentu jak i najbliższych okolic.

    E. Zwierzęta: TAK/NIE

Posty nie spełniające powyższych nie zostaną zaakceptowane przez moderatorów do których należy wyłączna decyzja i nie podlega ona dyskusji. Pytania do osób polecających w temacie są niedopuszczalne i nie będą akceptowane przez moderatorów.

Po napisaniu postu proszę o wyrozumiałość i cierpliwość w oczekiwaniu na jego akceptację. W przypadkach budzących wątpliwość decyzje będą podejmowane kolektywnie lub w oparciu o dodatkowe informacje uzyskane drogą mailową od piszącego.
Kasi@
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 81
Dołączył(a): 01.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasi@ » 11.08.2017 11:20

Kastel Stafilic!

W życiu nie miałam tak miłych, fajnych, pomocnych i ciepłych gospodarzy, a byłam już w Chorwacji dziewiąty raz!
Gospodarze wynajmują 3 apartamenty na parterze. Każdy ma swój kawałek ogródka/podwórka ze stolikiem i huśtawką ogrodową. Do tego wspólny ogromny stół z wielkim grillem i otwartą kuchnią letnią. Gospodarze mieszkają na górze i często zaglądają, pytają, dogadzają gościom.

Apartamenty mają 3. Jeden większy z 2 pokojami, a pozostałe dwa to studia z dużym pokojem, aneksem kuchennym i łazienką. Mieliśmy takie właśnie studio (2 dorosłych i 3,5 latek). Wszystko świeże, niezniszczone bardzo dobrze wyposażone. Pierwszy raz spotkała się z tym, aby w apartamencie było niemal wszystko na początek. Ręczniki papierowe, przyprawy, soczek i lód w lodówce, do tego mikrofala, ekspres przelewowy + filtry...
Właściciele przywitali nas własnej roboty nalewką i domowymi ciasteczkami.....

Ceny też nie powalały, bo płaciliśmy 40 euro za dobę. Oczywiście klima była w cenie.

Gospodarze nie dość że przynosili nam świeże figi, swoje winko, to zaprosili wszystkich swoich lokatorów na wspólnego grilla z wypasionym żarełkiem i lokalnymi napojami. Dzieciom nawet ugotowali pyszną zupkę rybną!

Mój synek polubił ich bardzo i traktował ich niemal jak dziadków!

Na pożegnanie wycałowali nas i jeszcze na drogę władowali ze 2 kg świeżych fig!

Sam dom z ogrodem/podwórkiem jest ogrodzony, zamykany, dlatego jest bardzo bezpiecznie dla dzieci.
Do plaży żwirkowej jest około 200m boczną uliczką, bokiem boiska (po drodze jest szkoła średnia) i ścieżką. Plaża jest dość wąska, ale zawsze mieliśmy trochę miejsca do rozłożenia swoich klamotów ;-) a byliśmy w szczycie sezonu (od 22 lipca do 6 sierpnia).
Okolica przyzwoita, choć może szału nie ma, widok z plaży super - na pozostałe Kastele i góry!
Dla niektórych problemem może być niewielka odległość od lotniska, ale dla mnie to nie był problem. Samoloty latały w takich porach, ze nikomu to nie przeszkadzało, a jeszcze było atrakcją porobić trochę fajnych fotek nisko latającym samolotom.
Sam Kastel Stafilic jest raczej kameralny, fajny dla rodzin z dziećmi. Pozostałe Kastele są trochę bardziej rozrywkowe i bardziej typowe - Kościołki, knajpki, długie wybetonowane nadbrzeże. Jest gdzie iść wieczorkiem. Natomiast nie polecam tam mieszkać, chyba że ktoś lubi dalekie wędrówki w poszukiwaniu skrawka plaży i upał wąskich uliczek....

Cóż urlop był naprawdę udany, gospodarze ponadprzeciętni, więc nie mogłam o nich nie napisać!!!
Namiary na obiekt
Załączniki:
IMG_20170811_121012.jpg
Wizytówka którą dostałam od gospodarzy - tam też widać dom z ulicy
IMG_20170802_194226.jpg
Widok z plaży
IMG_20170726_143857.jpg
Widok z plaży
IMG_20170726_143126.jpg
Wspólna część ogrodu z glillem
bonek
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 19.07.2016
Makarska, wysoki standard 5-6 osób lub mniej. Blisko portu

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonek » 30.08.2017 14:16

Ja polecę apartament,w którym byłem w tym roku.
Cena 100Euro w sezonie wysokim, ale pewnie można negocjować. Oczywiście we wrześniu też mniej, ale trzeba dopytać.
Im mniej osób tym Pani mówiła że mniejszy koszt apartamentu.
Jest o naprawdę wysokim standardzie. Bardzo blisko portu - w makarskiej.
Przy ulicy Vukovarskiej.

Apartament dla 6 osób w bardzo przestronnym apartamencie (ok. 75m2) z 2 osobnymi sypialniami oraz pokojem dziennym z łóżkiem dla 2 osób. Każdy pokój posiada swój taras/balkon z pięknym widokiem na morze. W apartamencie znajduje się kuchnia, łazienka z toaletą oraz osobna toaleta.
Właścicielka jest wręcz niesamowita ;)

W środku, zmywarka, pralka, żelazko itd.

Jeśli ktoś potrzebuje to mogę robić za tłumacza. Oczywiście za darmo :)

Obrazek
Obrazek

Tutaj więcej zdjęć:
https://www.airbnb.pl/rooms/5989379

Bezpośredni kontakt:
Mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Tel: 00385998290899 - czemu taki długi to nie wiem :)
jafa78
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 18.12.2014
Apartmani Duvnjak w Baska Voda, Naputica 50

Nieprzeczytany postnapisał(a) jafa78 » 31.08.2017 18:43

W dniach 21.08 - 28.08 przebywałam w Baskiej Vodzie w Apartmani Duvnjak w apartamencie 2+1. Pojechaliśmy w ciemno i znaleźliśmy właśnie ten apartament.Daję ocenę 5,5 na 6, gdzie 6 jest najwyższą oceną. Poniżej opiszę plusy i minusy i załączam kilka fotek. Pamiętajcie, że opisuję tylko 1 apartament (2+1 na samej górze, bo w nim przebywałam) co do innych się nie wypowiadam, wiem tylko, że właściciele mieli zawsze full - widać było po wszystkich zajętych miejscach parkingowych.

PLUSY: czysto, dobre wyposażenie kuchenne, 2 pokoje - my mieliśmy swój pokój i córka (lat prawie 9) miała swój oddzielny, wygodne łóżka, darmowa klimatyzacja, niezłe WI-FI, przemili właściciele, da się bez problemu dogadać po polsku, parking dla samochodu pod zadaszeniem (z winogron i takiej agro-włókniny), blisko zejście schodkami na piękną plażę (patrz fotka) - gorzej z wchodzeniem po schodkach, ale to już zależy od kondycji, można dotrzeć inną drogą na górę), przepiękny widok z balkonu, mieliśmy apartament na samej górze, balkon, suszarka na ubrania ze spinaczami, blisko do centrum, blisko piekarnia i market (na tej samej ulicy), mikrofala, TV (głównie programy chorwackie, ale były ze 3 programy z bajkami dla dzieci i córka oglądała wieczorami i z samego rana jedząc śniadanie, lodówka

2 MINUSY:
1-szy: apartament znajduje się na jednej z głównych ulic (NAPUTICA), jeżdżą tu samochody, motory, autokary, śmieciarka (punktualne o 8:00), wieczorami trochę słychać odgłosy ulicy, w nocy trochę ruch się uspokaja, jeśli ktoś lubi iść spać o 21:00 to może się trochę męczyć, jeśli lubicie pochodzić do późnego wieczora po mieście i zmęczeni kładziecie się spać o północy to dacie radę, można zamknąć okna i włączyć klimę, okna mają bardzo dobre wygłuszenie.
2-gi minus to łazienka, która jest wąska i długa, jest w niej kibelek, prysznic, umywalka, lustro, półki, szafka na podłodze, szafka wisząca, ja i córka nie odczuwałyśmy większego dyskomfortu, ale mąż trochę narzekał, że wąsko - jeśli NIE macie wzrostu jak mój mąż 1,90 lub więcej i odrobinki ciałka za dużo dacie radę :)
Załączniki:
DSC_0022.JPG
Zejście schodkami na piękną plażę.
DSCF1955.JPG
Balkon.
DSCF1953.JPG
Widok na lewo z balkonu.
DSC_0017_1.JPG
Widok na prawo z balkonu.
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014
Apartmani Jukic Lokva Rogoznica

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 24.09.2017 10:18

Polecam sprawdzone apartamenty w Lokvie Rogoznica gdzie jeżdżę z całą rodziną od kilku lat. Lokva to niewielka miejscowość oddalona ok 8 km od Omis. Idealne miejsce do spędzenia spokojnych wakacji.
Dom kilku letni, standard moim zdaniem bardzo dobry. Dla gości przygotowanych jest 5 apartamentów:
apartman 1- 2+2
apartman 2- 1+2
apartman 3- 2+2
apartman 4- 2
apartman 5- 4+2
Apartamenty są w pełni wyposażone, klima w cenie, wi-fi, Do każdego pokoju przynależy taras z widokiem na morze. Wszystkie pokoje posiadają zacienione miejsce parkingowe na posesji. Dla gości do dyspozycji gazowy grill.
Odległość od morza to ok. 250 metrów, widoki z balkonów, okien są piękne!
Gospodarz bardzo przyjazny, miły człowiek w wieku ok 65 lat, otwarty pomocny. Gościnny jednak ceni intymność mieszkańców i się nie narzuca.
Plaże są piękne! Idealne miejsce do odpoczynku i snurkowania: rozgwiazdy, muszle, wrak statku...
Lokva to miejsce do wypadów w takie miejsca jak m.in:
Omis, Brela, Makarska, Mostar, Split, Trogir, Imotski, Rafting Cetina i wiele innych
Więcej informacji i zdjęć możecie wyczytać w mojej relacji z Lokvy-http://www.cro.pl/nasza-lokva-2016-t51491.html
O namiary proszę pisać na priv bądź email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
IMG_2986.jpg
Dom z zewnątrz-miejsca parkingowe zadaszone bądź prywatny garaż.

widok z tarasuuuu.jpg
Widok z balkonu, okien

IMG_5729.jpg
Przykładowy pokój

IMG_5733.jpg
Przykładowa łazienka

grill.jpg
Wspólne biesiady z gospodarzem.

IMG_6765.jpg
Nasza plaża

20161204_014452.jpg
Rozgwiazda, w tej okolicy jest mnóstwo ciekawych żyjątek w wodzie

muszle wylowione.jpg
Córki zdobycz
Załączniki:
10.jpg
Salon w największym apartamencie.
19.jpg
Ławeczka w rozmarynie.
26.jpg
sypialnia
IMG_20210707_172349.jpg
Jedna z sypialni
212329849_171947728246735_6818702442259522511_n.jpg
Zacieniony parking.
31.jpg
Plaże z cieniem.
13.jpg
Najbliższa plaża.
4.jpg
Miejsce do skoków.
plaża z prysznicem.jpg
Najbliższa plaża.
maly nasz.jpg
Apartament 2+1
20161203_140450.jpg
Ciekawe miejsca do snurkowania- zatopiony wrak
Ostatnio edytowano 08.01.2022 20:01 przez amatus1, łącznie edytowano 2 razy
UwTw
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 20.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) UwTw » 21.11.2017 15:30

Osobiście polecam Apartaments Gornje Starine w Tribunj
Mornarska 6a, 22212 Tribunj, Croatia
tel. 0049/8131-350-920
e-mail:sanja.senjak@gmx.de


Spędziliśmy tam 10 dni od 03.07.2017 r. poczynając. Pojechaliśmy w 3 rodziny po 4 osoby każda. My zajmowaliśmy apartament A3, ale pozostali byli na tym samym piętrze.
Apartamenty przestronne, kilmatyzowane (w cenie) z TV i balkonami, kuchnia wyposażona w niezbędne przyrządy (lodówka z zamrażarką, czajnik, garnki, talerze, sztućce, kubki, kieliszki, szklanki). Widok z okien i balkonów na morze/miasto/ góry . Łazienki duże i czyste, wyposażone w suszarki do włosów, ręczniki i papier toaletowy.
Ogród duży z gajem oliwkowym, z miejscem na grilla, wygodnymi zestawami wypoczynkowymi.
Raz na pobyt wymiana ręczników, ściereczek kuchennych, czy pościeli. Pranie z prasowaniem 5€.
Parking bezpłatny na terenie zamykanej posesji.
Właścicielka - Pani Sanja osoba bardzo pomocna, dość zasadnicza, ale miła i pomocna, porozumiewa się w j. niemieckim płynnie, w j. angielskim dość słabo.
Na powitanie każda osoba dostała piwo z Octoberfestu i Panowie po butelce śliwowicy i na pożegnanie po kolejnej butelce. Można u niej nabyć oliwę i miody.
Pani Sanja pochodzi z Tribunj, tu mieszkają jej rodzice, ale sama poza sezonem mieszka w z mężem w Niemczech.

U sąsiadki - P. Mladenki można kupić różne domowe, tradycyjne specjały owoce suszone, wino, czy rózne rodzaje rakiji.

Do plaży Zamalin niespełna 500m - plaża betonowo - kamienista ze zjazdem dla osób niepełnosprawnych. W Tribunj są jeszcze 2 publiczne plaże, w tym plaża Bristakm - plaża kamienista z parasolkami i leżakami do wynajmu i z basenikiem odgrodzonym od morza wielkimi głazami. Wynajem leżaka/parasolki ok. 15 kn na cały dzień. Spokojnie można zostawić klamoty na czas obiadu i nikt nic nie ukradnie.


Miejscówka świetna i na pobyt i na bazę wypadową na wycieczki (park Krka, Trogir, Split). Z portu wypływają statki wycieczkowe np. do wodospadów Krka, czy Kornati). Sporo restauracji, ze 2-3 fastfoody. Do marketów w Vodice ok. 3-4 km autem (wszystkie w kupie, więc wszystko można kupić).

Miejsce polecam bardzo! Lepiej pisać do niej na maila niż przez pośredników, ceny będą niższe.
Załączniki:
IMG_20170712_202918_1.jpg
stare miasto w Tribunj
IMG_20170712_201633.jpg
sv. Nikola
IMG_20170710_153318.jpg
plaża Bristak
IMG_20170716_115547.jpg
Kostel sv. Nikola
Devih
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 03.02.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Devih » 29.03.2019 23:30

Lokalizacja: Baska Voda - Villa Bonaca
Okres, w którym byłem: Koniec sierpnia 2018 roku
Opis: Na te kwatery trafiłem przeglądając to forum, jednak post z rekomendacjami z tego co pamiętam trochę już liczył, więc może warto uzupełnić nieco informacji. Ogólnie to właściciele mają kilka domów - jeden duży z wieloma apartamentami jest w centrum Baski, a ten, w którym ja mieszkałem znajduje się na obrzeżach - jest to tak zwany Deluxe Stone House Bonaca mieszczący się na Magistrala 8 - dokładna lokalizacja znajduje się na ich stronie. Do plaży jest kawałeczek, myślę że takim wolnym krokiem to z 10 minut będziemy szli - gorzej jest wracać pod te góry ;)

Mieszkałem w apartamencie opisanym Studio Biokovo 2 na ich stronie i serdecznie mogę to miejsce polecić. Dom znajduje się na uboczu toteż jest cisza i spokój. Przed domem znajduje się parking dla aut. Widok z okna to z jednej strony masyw górski, a z drugiej strony piękne morze, które można podziwiać z fajnego balkonu. Miejsce idealne dla rodziny 2+1. W cenie w tym roku było wszystko - wi-fi i klima - płaciliśmy po 60 euro.

Generalnie kontakt mailowy / smsowy / telefoniczny po angielsku bardzo dobry, gorzej przy odbiorze apartamentu, bo przyszedł Pan średnio mówiący po angielsku, ale jakoś bez problemu łamanym można było się porozumieć :)

W domu jest jeszcze jeden apartament na piętrze, więc fajna lokalizacja jak ktoś, np. w 2 rodziny przyjeżdża. Ciężko się doszukać minusów - czysto, widać że dom świeżo postawiony, wszystko nowe i zadbane. Jedyny minus na jaki ja trafiłem to niedomyty okap i niemiłosiernie waliło w całym pokoju tłuszczem - jednak problem został szybko wysprzątany. Zdjęcia ze strony w 100% takie jak w rzeczywistości, a może nawet i w rzeczywistości wnętrze ładniej wygląda :D Na plus też, że jeśli zejdzie się w dół, do głównej ulicy to praktycznie zaraz jest Tommy więc chociaż po zakupy nie trzeba chodzić aż na sam dół :D
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 14.04.2019 02:11

IMG_7912.jpg
NOWY LUX APARTAMENT
Rogoznica ...jpg
Rogoznica jest spokojnym, śródziemnomorskim miasteczkiem. Jej centrum znajduje się na półwyspie, dawnej wysepce Kopar, połączonej z lądem w drugiej połowie XIX wieku sztucznym nasypem. Większa część wyspy jest pokryta lasem, a w części zamieszkałej dominują stare kamienne domy, które odzwierciedlają dawny śródziemnomorski klimat. Rogoznica znana jest, jako jeden z najpiękniejszych i najbardziej bezpiecznych portów ,,Marina Frapa,, często odwiedzanych przez żeglarzy. Jej mieszkańcy zajmują się rybołówstwem i turystyką. Polecamy również przepiękne zjawisko przyrodnicze: słone jezioro „Oko smoka“. Rogoznica słynie ze wspaniałych, żwirkowych, betonowych i kamienistych plaż, na których każdy może znaleźć miejsce dla siebie. Bardzo blisko jest do wielu fajnych miejscowosci jak Primosten 6km, Trogir (UNESCO) 17 km, Szybenik 25 km, Split (UNESCO) 45 km , Wodospady Krka
wodospady krka.JPG
, Kornati stateczkiem z Rogoznicy na jednodniowa wycieczkę, Jaskinie Vranjac , Twierdza Klis
49-Twierdza Klis.JPG
i wiele innych ciekawych miejscowości w Chorwacji.
Rozwinięta gastronomia, liczne restauracje, bary, pizzerie, kawiarnie oraz sklepy, piekarnie, bank, poczta, apteka, bankomaty, akwarium miejskie, plac zabaw, ogólno dostępne boiska, punkt widokowy z piękną panoramą na otwarte morze.
11329813_1588341851426491_7072362961643436237_n.jpg

Imprezy:
• Noc rybacka to jedna ze standardowych imprez każdego nadmorskiego miasta. Przy specjałach z ryb, winie, oliwie i chlebie oraz w takt tutejszej muzyki dobra zabawa jest gwarantowana.
• W soboty i niedziele roznego rodzaju wystepy z regionalnymi kapelami i wiele innych atrakcji dla dzieci
Apartamenty :
Jest to kompleks nowych bloków
osiedle.jpg
gdzie oferujemy apartament 2+2 : salon z aneksem kuchennym
salon z aneksem kuchennym.jpg
, kuchnia wyposażona w m.in naczynia, garnki, czajnik, sztućce, szklanki, kubki, lodówka z zamrażalnikiem, 4-palnikowa płyta elektryczna , kuchennka mikrofalowa itp. Salon z rozkładana kanapa dla 2 osób, TV, sypialnia -umeblowana szafa , podwójne łóżko , łazienka z kabiną prysznicową , umywalka, pralka , przedpokój , taras z widokiem , klimatyzacja , parking dla gości apartamentu.
Cena za apartament 2+2 lipiec-sierpien 80€ doba
Posiadamy apartamenty 6 osobowe , 4osobowe , 2osobowe
Mówimy po polsku
tel.0048887117739
adres e-mail:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Blisko do sklepów (Konzum, Djelo, Tomy i inne) ,piekarni ,kawiarni, pizzeri, restauracji na ryneczek gdzie codziennie można kupić świeże owoce , warzywa , ryby , owoce morza . Do najbliższej plaży z apartamentu jest 350-500 metrów. Plaże głównie drobno kamieniste, platformy- płyta beton.
przedpokoj.jpg
sypialnia.jpg
przedpokoj..jpg
lazienka.jpg
Taras..jpg
11-Plaze.jpg
Załączniki:
img-7923-kopia_1.jpg
img-7915_4.jpg
img-7918-2.jpg
img-7927.jpg
img-7921_3.jpg
img-7916-kopia.jpg
IMG_7929.jpg
IMG_7914-2.jpg
koks88
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 11.05.2016
Omiš Nemira

Nieprzeczytany postnapisał(a) koks88 » 25.06.2019 16:20

Lokalizacja: Omiš dzielnica Nemira Ul. Nemira 10/6
Telefon stacjonarny do właściciela 0038521879260 komórka 00385918844799

Ładny dobrze wyposażony przestronny budynek. Duża kuchnia duże sypialnie duże tarasy/balkony na brak miejsca nikt nie będzie narzekał. Jedną linie budynków poniżej znajduje się mały dobrze wyposażony Studenac, także dokupienie brakujących składników do obiadu zajmuje 2 min. My mieszkaliśmy w apartamencie na samej górze 3 piętro. Apartament składa się z 2 sypialni z 2 łazienkami w każdej podwójne łóżko oraz kuchni w której stoi rozkładana kanapa. My w sypialni mieliśmy 2 łóżeczka podróżne dziecięce i nie było problemu z ich ustawieniem. W każdej sypialni szafa i szafki nocne oraz klimatyzacja. W kuchni 2 lodówki w tym jedna z małą zamrażarką, poczwórna płyta grzewcza oraz piekarnik, kilka szafek okap talerze widelce garnki itp. Wszystko połączone dużym korytarzem w którym trzymaliśmy plażowe graty. Łazienki z prysznicem ubikacją i zlewem każda ma swoje zasilanie ciepłej wody więc raczej nikomu jej nie zabraknie. Państwo wynajmują piętra a sami mieszkają na parterze. 1 oraz 2 piętro chyba mają o jedną sypialnie więcej niż nasz apartament za to nie mają tak dużego tarasu głównego. Każda sypialnia dodatkowo ma swój tarasik.
Zejście do plaży ulicą na końcu której są duże schody z poręczą. Całość trasy dość stroma my z rocznym dzieckiem w nosidle 2 latkom i 4 latkom pięta palec dawaliśmy rade plus wsparcie - dziadkowie. Sama plaża duża z łagodnym zejściem do wody dobra dla dzieci. Do południa częściowo zacieniona. Kamienie małe przyjemne czasami łachy piasku. W wodzie brak dużych kamieni także niemiłe spotkanie z podwodną skałką raczej się nie zdarzy. Prawie całkowity brak jeżowców (musiałem się nieźle naszukać żeby jakiegoś spotkać).
Prysznice knajpa z lodami piwem kawą itp na plaży 2 min spacerkiem od naszego zejścia. Jadłodajnia przy zejściu na plaże oraz kilka innych w niedalekiej okolicy. Piekarnia kilka domów od kwatery, 2 bankomaty i stragany z owocami itp. w pobliżu. Do centrum Omiš 40 minut spacerkiem małą asfaltową drogą wzdłuż brzegu.
Na terenie posesji spokojnie można zaparkować oraz zrobić grilla. Moim zdaniem bardzo dobra lokalizacja dla rodzin z dziećmi.
Poza wszystkimi wcześniej wymienionymi atutami najważniejszym są gospodarze. Wspaniali ludzie na emeryturze biegle posługujący się niemieckim ponieważ młodość spędzili właśnie u naszych sąsiadów. Pomocni w każdej kwestii. My byliśmy u nich w tym roku (2019) od 9 do 23 czerwca chociaż pierwotnie wybieraliśmy się na Hvar. Niestety nasze auto sprawiło nam psikusa i musieliśmy na biegu znaleźć coś bliżej. Całe zamieszanie z autem i związane z tym problemy dzięki gospodarzą były dużo mniej uciążliwe. Co do ceny to trzeba negocjować indywidualnie. Orientacyjnie podam że ceny są grubo poniżej 100 euro na dobę za nasz apartament. Jak dla mnie wysoki standard nowe meble czysto i zadbane. Od dzisiaj do ok 20 lipca (ALE LEPIEJ DOPYTAĆ) wolne 2 apartamenty ponieważ wieloletni goście z polski wystawili gospodarzy i nie dając znać nie przyjechali! Rezerwacja była na 10 osób na 4 tygodnie. Podobno wcześniej ci Polacy byli już kilkukrotnie u nich także zadatku nie było. I zaufaj teraz człowieku komuś! Ja polecam z całego serca, poniżej zdjęcia. Z właścicielem da się dogadać trochę po polsku-niemiecku-chorwacku jakby ktoś nie znał dobrze niemieckiego lub chorwackiego. Polecam z całego serca.
Załączniki:
P1190761 (Copy).JPG
P1190760 (Copy).JPG
P1190759 (Copy).JPG
P1190758 (Copy).JPG
P1190757 (Copy).JPG
P1190756 (Copy).JPG
P1190755 (Copy).JPG
P1190754 (Copy).JPG
P1190752 (Copy).JPG
P1190687 (Copy).JPG
P1190611 (Copy).JPG
P1190608 (Copy).JPG
P1190604 (Copy).JPG
P1190555 (Copy).JPG
P1190554 (Copy).JPG
P1190553 (Copy).JPG
P1190550 (Copy).JPG
P1190549 (Copy).JPG
P1190474 (Copy).JPG
P1190473 (Copy).JPG
Poprzednia strona

Powrót do Bank kwater



cron
Dalmacja środkowa (od Primostenu do Gradaca) - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone