Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dalmacja..jest po prostu piękna

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lemini
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 21.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lemini » 18.02.2012 19:35

Sandi napisał(a):dziękuję wszystkim za miłe komentarze :) olciap6: ale to nie aparat przecież robi zdjęcia tylko fotograf :) i nie jestem profesjonalistką :) co do ustawień to dla każdego zdjęcia jest to indywidualna sprawa. Na pewno od początku pracy z lustrzanką warto skupić się na pracy w trybie manualnym i szlifować swoje umiejętności. Ja obecnie pracuję na moich 2 ulubionych trybach M i Av :) ..nie ukrywam też, że filtr polaryzacyjny bardzo się przydaje w tego typu zdjęciach :)


ladnie yrobione , jakie sykielko_
agguśka
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) agguśka » 15.03.2012 16:02

AdamSz napisał(a):
.... jak to jest możliwe, że tyle osób jeździ od kilku lat na wakacje tylko tam? Byłam w różnych ( może niewielu ) miejscach na świecie, podobały mi się ale nie odczuwałam potrzeby ponownego ich odwiedzenia. Z Chorwacją jest inaczej. W momencie powrotu z wakacji do domu już wiedziałam, że za rok muszę tam wrócić ......


Witam. Też się zastanawiałem nad tym fenomenem. Wg mnie: przyjazność tego kraju wynika z jego atmosfery, urody, stylu wypoczywania, braku komercji, tej całej wielkiej betonowej infrastruktury turystycznej i komercji, której zgiełk bardziej napina niż uspokaja, etc. Nawet zgiełk jest inny, przyjazdny :wink: Ale przede wszystkim indywidualny styl wypoczywania. Indywidualnie człowiek czuje się wolny nie uwiązany w hotelowym getcie z pretensjonalnym programem wypoczynku. Nie jest poddawany żadnej podskórnej presji, z reguły stać go na to co sobie wymarzy, nie czuje się zaszeregowany do jakiejś grupy, nie musi się napinać, uważać, a nieraz i niestety udawać. w związku z tym zero frustracji :wink: . Jednym słowem Luzik, spokój, piękne otoczenie, wolnośc i swoboda w pięknym opakowaniu otoczenia i przyjazdnych ludzi. , moło kto wraca stamtąd podminowany, więc chce się wracać :) tego się nie bierze na zaliczenie i dalej, zmiana .... Czy nie tak ? ............... A zdjęcia super, co to za aparat ? Pozdrawiam.


Ja też jestem wielką fanką Cro. 8) Mimo że nie widziałam Tunezji, Egiptu czy Grecji miałam okazję być w kilku europejskich krajach, ale to do Chorwacji ciągle wracam. W tym roku 5 raz, a 3 z rzędu Marusici. Myślałam o trochę innych rejonach może wyspy, ale z braku czasu na szukanie nowych miejsc noclegowych (jedziemy trochę większą brygadą) znów lądujemy na pięknej prawie prywatnej plaży w Marusi. Liczę że zrekompensuję sobie to jakimiś wycieczkami w tereny inne niż widziałam. Pozdrawiam cromaniaków.
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 17.03.2012 11:48

nie ważne w jakim regionie ważne że w naszej kochanej Chorwacji :P
Gosia i Marek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 297
Dołączył(a): 16.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gosia i Marek » 19.03.2012 16:17

Dubrownik... wróciły wspomnienia... piękne fotki!
aleksandra6400
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 23.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) aleksandra6400 » 21.03.2012 08:45

Zdjęcia naprawdę super,przyznam się że oglądałam i podziwiałam kilka razy
Pozdrawiam serdecznie :D
mariusz_77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2345
Dołączył(a): 26.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_77 » 24.03.2012 22:02

Piękne fotki... już nie mogę się doczekać :) :D
rocker
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 514
Dołączył(a): 15.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rocker » 18.04.2012 07:27

fajne zdjęcia. Zwlaszcza jeżowiec na ręce :)
Poprzednia strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
Dalmacja..jest po prostu piękna - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone