Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dalmacja: jachtem (2007,2008, 2009)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sroka
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 08.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sroka » 18.11.2010 11:19

Widzę Danko, że już trafiłaś na moją relację :-)
Pozdrawiam
KaskaJ
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 18.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) KaskaJ » 14.06.2011 21:15

Witam wszystkich czytających relacje Danusi.

Kasia K. napisała, że z tych relacji byłby super przewodnik. I tak rzeczywiście jest. W lipcu ruszamy na dwutygodniowy rejs z miejscowości Kaštela i w związku z tym szukając fajnych miejsc, które moglibyśmy zobaczyć, natrafiłam na relację Danusi z 2009 roku. I pewnie popłyniemy ich śladem :) Wszystko dokładnie opisane, więc myślę, że warto to wykorzystać. Pozdrawiam
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12706
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 14.06.2011 21:30

Witaj Kasiu :D . Nawet jak popłyniecie po naszych śladach, z pewnością odkryjecie coś, co :roll: nam umknęło... Tym bardziej, że macie aż dwa tygodnie, więc zatoczek przed Wami duuuużo więcej :D .
Koniecznie zaglądnijcie na Vis i na Lastovo 8) :!:

Mam nadzieję, że po powrocie z rejsu :idea: podzielisz się wspomnieniami :?:

Pozdrawiam serdecznie i życzę sprzyjających wiatrów :papa:
sroka
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 08.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sroka » 14.06.2011 21:49

Kasiu - my też płyniemy w lipcu, także z Kasteli i także na dwa tygodnie... Czyżbyśmy płynęli razem??? Hmm... :-)
KaskaJ
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 18.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) KaskaJ » 15.06.2011 16:54

A kiedy wyruszacie? My startujemy z Wrocławia 8 lipca. ale po tygodniu mamy zmianę załogi, więc znowu zawitamy w Kašteli :wink:
sroka
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 08.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sroka » 16.06.2011 06:55

My płyniemy 09-23 lipca z Kasteli. Jacht Bavaria 42 BT. W planach Dubrovnik, Korcula, zwiedzanie, pływanie, nurkowanie :-) Może się spotkamy, kto wie :-)
KaskaJ
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 18.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) KaskaJ » 17.06.2011 15:57

no w czasie zgraliśmy się idealnie :roll: Pewnie zobaczymy się w porcie oczekując na jachty. My Dubrownika w tym roku nie mamy w planach, ale do początku Mlejtu pewnie dotrzemy. A reszta trasy, jak wiatr zawieje, o ile w ogóle zawieje :D z wykorzystaniem miejsc opisanych przez Danusię.
Wiktor59
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 04.11.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wiktor59 » 18.06.2011 10:43

Jeśli mogę się wtrącić, to jednym i drugim polecam Ston. Nie pamiętam, czy Danusia o tym pisała. Do obejrzenia "Chiński mur". Miejsce niezbyt często odwiedzane. Kamienna keja do parkowania "long side". Brak infrastruktury. Miejsca na trzy ( cztery małe) jachty. Cena (chyba) 15 Kuna za metr jachtu (mnie tydzień temu za B44 policzono 180 kn). Uwaga - ostatni odcinek - podchodzić z lewej strony.
Pozdrawiam i "stopy wody"
KaskaJ
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 18.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) KaskaJ » 08.02.2013 15:45

Minęło sporo czasu, czas najwyższy pomyśleć o kolejnych wakacjach. Wybór ponownie padł na Chorwację i czytam sobie opisy z wypraw i widzę Danusiu, że znowu będziesz moim przewodnikiem :D Tym razem Północna część. Zaczynamy z wyspy Ugljan i wstępnie popłyniemy waszym śladem a co nam z tego wyjdzie to się zobaczy.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Dalmacja: jachtem (2007,2008, 2009) - strona 87
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone