Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czy został ktoś oszukany w Bibinje?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
MMagda
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 18.06.2013
Czy został ktoś oszukany w Bibinje?

Nieprzeczytany postnapisał(a) MMagda » 18.06.2013 14:25

Witam, zaznaczę od razu, że jestem tu nowa :) .
W tym roku wybieramy się po raz pierwszy do Chorwacji i z poszukiwań apartamentów w wybranym przez nas terminie wypadło na Bibinje. W sumie miejscowość bardzo przypadła nam do gustu (jedziemy samochodami, w dwie rodziny, z dziećmi). Jestem troszkę panikarą i przeglądałam wątki, czy został już ktoś oszukany właśnie w Bibinje. Tzn. niby nic się nie dzieje ale właciliśmy właścicielowi 100 euro przedpłaty tydzień temu, w dwóch mailach pytałam go (sama tłumaczę sobie teksty w tłumaczu google, bo nie wymyśliłam nic mądrzejszego, żeby sie kontaktować...), czy już otrzymał kasę i raz odpisał, ze jeszcze nie i jak otrzyma to da znać. I w sumie nawet nie chodzi mi o to 100 euro, tylko czy mamy w ogóle dokąd jechać... :? Dane tego gościa Vlasnik: Zvonko Sarcevic,Ulica: Ulica kralja Petra Kresimira IV (u blizini nove crkve),Mjesto: Bibinje (5 km juzno od Zadra)
Drzava: Hrvatska ALE W MAILU rozmawiam z Franjo Kralj.
Poradzicie coś?
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 18.06.2013 14:29

MMagda napisał(a):odpisał, ze jeszcze nie i jak otrzyma to da znać


Nie panikować. Poczekać.
To południowcy są, choć ze słowiańską duszą. Oni mają czas... :wink:

Robiłam w styczniu dwa przelewy:
1. Potwierdzenie po 7 dniach
2. Potwierdzenie po 9 dniach
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 18.06.2013 14:39

Około tygodnia to w zasadzie standard. Dłużej - jakiś szałaput, który niechętnie sprawdza stan konta.
MMagda
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 18.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) MMagda » 18.06.2013 14:48

Troszkę mnie uspokoiliście :-). Mam jeszcze nadzieję, że wszystko będzie grało, bo apartamenty fajne i blisko morza.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 18.06.2013 14:52

Z Bibinje blisko do Sv. Filip i Jakov, a stamtąd dotrzesz do fajnego punktu widokowego z wieżą dla odważnych :-)
Polecam.
MMagda
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 18.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) MMagda » 18.06.2013 14:58

Bardzo dziękuję :-). Wszelkie porady mile widziane :-)
Jozzy22
Croentuzjasta
Posty: 402
Dołączył(a): 11.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jozzy22 » 18.06.2013 15:27

Mikromir napisał(a):Z Bibinje blisko do Sv. Filip i Jakov, a stamtąd dotrzesz do fajnego punktu widokowego z wieżą dla odważnych :-)
Polecam.

Co masz na myśli??Też będe bawił w Bibinje i chętnie skorzystam
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 18.06.2013 15:35

player07 opisał drogę do punktu widokowego tu:
lubin-sveti-filip-i-jakov-t27943-45.html
Strona wcześniej jego zdjęcia.

Na końcu tej stronki kilka naszych fotek z tego miejsca:
sveti-filip-i-jakov-2012-ze-wstepem-i-rozstaniem-t40289-45.html
MMagda
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 18.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) MMagda » 20.06.2013 08:52

Chciałam tylko poinformować, że faktycznie pan potwierdził otrzymanie wpłaty i rezerwację naszych apartamentów :D . Teraz już wszystko powinno być dobrze. Jeszcze raz dziękuję za uspokojenie mnie :D
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 20.06.2013 09:11

No to życzę udanych wakacji :-)

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Czy został ktoś oszukany w Bibinje?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone