Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czy znajdziemy Bračną duszę? Relacja na żywo 2017

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7945
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 23.08.2017 13:03

Malvka napisał(a):My wracamy z powrotem już 11 września :D Tym razem Sumartin - druga strona wyspy z powiększona ekipą :)
Relacja najpewniej będzie :mrgreen:
Pozdrawiam!! :papa:

W takim razie czekam na relację z "mojej" strony wyspy :papa:
Malvka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 11.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malvka » 25.08.2017 10:01

morgana napisał(a):Ależ piękna relacja z mojego ukochanego Sutivanu :hearts: .
Wasz sposób spędzania urlopu jest mi bardzo bliski, na spokojnie, mamy ochotę, to jedziemy tam, a jak nie, to nie :mrgreen: .
Mam już drugi rok przymusowego odwyku od Chorwacji i tęsknię niemożebnie... Obiecałam sobie, że za rok, choćby się waliło i paliło - wracamy...

Do tej pory jeździliśmy w większym gronie, ale teraz szykuje się mniejsza wycieczka, więc byłabym bardzo wdzięczna za namiar na ten maleńki apartamencik z boskim widokiem.

A psica cudna :) . Zawsze żałowałam, że moja goldenica nie lubi podróży i wakacje w cudnych okolicznościach przyrody ją niestety omijają...

Hej!
Jasne - namiar prześlę na Priv :)

dids76 napisał(a):
Malvka napisał(a):My wracamy z powrotem już 11 września :D Tym razem Sumartin - druga strona wyspy z powiększona ekipą :)
Relacja najpewniej będzie :mrgreen:
Pozdrawiam!! :papa:

W takim razie czekam na relację z "mojej" strony wyspy :papa:

Nie mogę się doczekać :hut:
stpman
Croentuzjasta
Posty: 218
Dołączył(a): 27.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) stpman » 28.08.2017 21:51

Malvka przez tą Twoją relację musiałem zmienić plany wakacyjne! ;)
Miałem jechać na Hvar, ale jakoś nie umiałem się tam odnaleźć, nic mi nie pasowało (tzn. na podstawie relacji cromaniaków), plaże jakieś nie te, miejscowości też takie sobie, do tego problem z noclegiem (inna cena w cenniku, inna przy rezerwacji) itd... Byłem już tym trochę zmęczony a tu patrzę na twoją relację, na Sutivan i myślę sobie, że to jest to!
Niestety wasz apartament był już zajęty w naszym terminie, ale udało się znaleźć coś podobnego ;)
Także 10 września ruszamy na podbój wyspy Brac i liczę na to, że bedzie wspaniale :)

Pozdrawiam i dzięki za ekstra relację (coś nie coś od was zgapimy ).
Malvka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 11.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malvka » 31.08.2017 01:03

stpman napisał(a):Malvka przez tą Twoją relację musiałem zmienić plany wakacyjne! ;)
Miałem jechać na Hvar, ale jakoś nie umiałem się tam odnaleźć, nic mi nie pasowało (tzn. na podstawie relacji cromaniaków), plaże jakieś nie te, miejscowości też takie sobie, do tego problem z noclegiem (inna cena w cenniku, inna przy rezerwacji) itd... Byłem już tym trochę zmęczony a tu patrzę na twoją relację, na Sutivan i myślę sobie, że to jest to!
Niestety wasz apartament był już zajęty w naszym terminie, ale udało się znaleźć coś podobnego ;)
Także 10 września ruszamy na podbój wyspy Brac i liczę na to, że bedzie wspaniale :)

Pozdrawiam i dzięki za ekstra relację (coś nie coś od was zgapimy ).


Hej!
Cieszę się, że mogłam pomóc w podjęciu decyzji. Muszę przyznać, że Hvar też jest cudowny i warty zobaczenia. W sunje miałabym problem żeby się zdecydować, która wyspa bardziej mi się podoba, obie są wyjątkowo piękne :hearts:
My też wracamy na Brač dokładnie 10.09 :) Tym razem wschodnia część wyspy :lol:
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4142
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 31.08.2017 09:26

My też wracamy na Brač dokładnie 10.09 :) Tym razem wschodnia część wyspy :lol:

Będziemy na Braču prawie w tym samym czasie :)
Będzie relacja?
Malvka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 11.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malvka » 31.08.2017 09:32

ELIMAR napisał(a):My też wracamy na Brač dokładnie 10.09 :) Tym razem wschodnia część wyspy :lol:

Będziemy na Braču prawie w tym samym czasie :)
Będzie relacja?


Super :) Trochę nas tam będzie we wrześniu 8O Może jakieś Bračne spotkanie trzeba zorganizować :D
Relacja jeśli tylko warunki techniczne pozwolą (wiaodmo, że z Wi - Fi różnie bywa) będzie na 100 % :lol:
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4142
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 31.08.2017 10:38

Malvka napisał(a):
ELIMAR napisał(a):My też wracamy na Brač dokładnie 10.09 :) Tym razem wschodnia część wyspy :lol:

Będziemy na Braču prawie w tym samym czasie :)
Będzie relacja?


Super :) Trochę nas tam będzie we wrześniu 8O Może jakieś Bračne spotkanie trzeba zorganizować :D
Relacja jeśli tylko warunki techniczne pozwolą (wiaodmo, że z Wi - Fi różnie bywa) będzie na 100 % :lol:


Miło będzie się spotkać :)
A gdzie dokładnie będziecie?
My stacjonujemy w Povlji od 6 września.
stpman
Croentuzjasta
Posty: 218
Dołączył(a): 27.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) stpman » 31.08.2017 11:10

My stacjonujemy w Sutivanie, ale będziemy zapewne codziennie bujać się po całej wyspie ;) Wypatrujcie białego Fiata na polskich blachach ;)
Do zobaczenia na Braciu :)
Malvka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 11.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malvka » 31.08.2017 19:45

stpman napisał(a):My stacjonujemy w Sutivanie, ale będziemy zapewne codziennie bujać się po całej wyspie ;) Wypatrujcie białego Fiata na polskich blachach ;)
ELIMAR napisał(a):
Malvka napisał(a):
ELIMAR napisał(a):My też wracamy na Brač dokładnie 10.09 :) Tym razem wschodnia część wyspy :lol:

Będziemy na Braču prawie w tym samym czasie :)
Będzie relacja?


Super :) Trochę nas tam będzie we wrześniu 8O Może jakieś Bračne spotkanie trzeba zorganizować :D
Relacja jeśli tylko warunki techniczne pozwolą (wiaodmo, że z Wi - Fi różnie bywa) będzie na 100 % :lol:


Miło będzie się spotkać :)
A gdzie dokładnie będziecie?
My stacjonujemy w Povlji od 6 września.

Do zobaczenia na Braciu :)


Od 11.09- Sumartin :)

stpman napisał(a):My stacjonujemy w Sutivanie, ale będziemy zapewne codziennie bujać się po całej wyspie ;) Wypatrujcie białego Fiata na polskich blachach ;)
Do zobaczenia na Braciu :)


Super :papa:
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4142
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 03.09.2017 22:41

Zapewne gdzieś na siebie wpadniemy :)
A może jakieś zorganizowane spotkanko?
W sumie Sumartin do Povli oddalony jest około 10 km . Sutivan troche dalej ( jakieś 60 km ), ale co tam gdzieś w połowie drogi ( może Bolu ) można by się umówić :)
Malvka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 11.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malvka » 04.09.2017 08:58

ELIMAR napisał(a):Zapewne gdzieś na siebie wpadniemy :)
A może jakieś zorganizowane spotkanko?
W sumie Sumartin do Povli oddalony jest około 10 km . Sutivan troche dalej ( jakieś 60 km ), ale co tam gdzieś w połowie drogi ( może Bolu ) można by się umówić :)

Super - jestem za :)
Stpman czekamy na info czy jesteś chętny i ustalimy czas i miejsce :hut:
Malvka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 11.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malvka » 04.09.2017 23:31

Dla wszystkich zainteresowanych losem kotka, przesyłam zdjęcia z szczęśliwego domu :hearts:
FB_IMG_1504387614809.jpg

FB_IMG_1504387601470.jpg
stpman
Croentuzjasta
Posty: 218
Dołączył(a): 27.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) stpman » 06.09.2017 19:09

@Malvka jesteśmy chętni! :) dajcie znać gdzie i kiedy mamy się zjawić. Miejsce jest nam obojętne wszędzie dojedziemy :) Nam najbardziej pasuje od poniedziałku 11.00 do czwartku czwartku 14.09, bo w sobote ruszamy dalej na poludnie ;)
rock_is
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 12.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rock_is » 07.09.2017 21:01

Relację przeczytałem dwa razy od deski do deski, więc wypadałoby się w końcu ujawnić ;)
Bardzo fajna turystyczno-kulinarna relacja.
Spędzamy obecny tydzień w Chorwacji, od soboty planujemy przenieść się na którąś wyspę. Jeśli padnie na Brač i Sutivan (miejscowość wpisuje się idealnie w nasze wymagania), to z pewnością skorzystamy z wielu wskazówek.
andy1959
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 08.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) andy1959 » 11.09.2017 17:30

Relacja super pełna przydatnych podpowiedzi.
W 2010 spędziliśmy piękne wakacje w Murvicy.
Mam pytanie -czy do Murvicy dalej prowadzi kamienista droga czy już jest asfaltowa.
Pozdrawiam z Korculi.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Czy znajdziemy Bračną duszę? Relacja na żywo 2017 - strona 17
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone