Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czy znajdziemy Bračną duszę? Relacja na żywo 2017

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12142
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 09.07.2017 22:51

Ha, jednak Kotek, trafiłam :D Jesteś wielką Kobietą za to co zrobiłaś :hearts:
Malvka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 11.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malvka » 09.07.2017 22:58

m-ak napisał(a):Świetna relacja. Wspaniałe zdjęcia. Mam prośbę o wskazówkę. Planuję niespodziankę dla córki z okazji urodzin. Jedna z opcji to wycieczka całodniowa ze Splitu na Brac (Supetar). Tam na pewno Bol, Vidova Gora i Zlatny Rat lub Murvica. Pływanie, naleśniki :roll: , pływanie... A potem prawdopodobnie Sutivan i znowu pływanie. Co jeszcze warto zobaczyć, żeby dzień był pełen wrażeń, a jednocześnie, żeby nie spędzić go w samochodzie? Takie nr 1, 2 i 3 na tej wyspie do ogarnięcia w jeden dzień :wink:
Pozdrawiam

Super pomysł :) Proponuję Sutivan-spacer po mieście, może jakieś kąpanie na jednej z pięknych pobliskich plaż. Potem wyjazd na Vidowa Gora (cudowna panorama), następnie Bol i stare miasto, a tam lody lub naleśniki z pięknym widokiem na morze i pływające statki :) Już sama droga z Sutivanu do Bolu to atrakcja przez piękne widoki po drodze :) Z Bolu blisko jest na plażę Zlatni Rat lub mniejszą, ale cudowną plażę Murvica :hearts: Obiado-kolacja w jednej z Konob, polecam te z mojej relacji, ale myślę, że w innych też jest pysznie :D i powrót do Supetaru. Jesteście to w stanie przerobić w jeden dzień. Będzie wspaniale. Ja bym tak zrobiła :) Pozdrawiam
Katerina napisał(a):A ja poproszę o namiary na nocleg w Austrii. :)

Nie ma problemu-na priv :)
skrzys napisał(a):Będę kolejnym który dotarł do końca i żałuje że nie byliście dłużej, wspaniałe opisy i atmosfera, tylko do wyjazdu jeszcze bardziej się dłuży(miesiąc) no i ciekawość co w pudle-obstawiam sadzonki roślin :-)

Zleci szybko - życzę cudownych wakacji :)
Anna74 napisał(a):Relacja super, dzięki niej w tym roku wybierzemy się na jednodniową wycieczkę na wyspę :) Czy ja też mogę prosić o namiar noclegu w Austrii?

Super pomysł! Nie będziecie zawiedzeni :) Prześle namiary na priv!
AdamZ napisał(a):Dziękuję za wielki gest i piękną relację. Jestem pewien że Wasze pozytywne zakręcenie wyspą udzieli się Czytelnikom i przybędzie jej nowych fanów. Jak gdzieś słyszałem, karma wraca (nie kocia) :oczko_usmiech: czego Wam serdecznie życzę. :papa:

Dziękujemy i również wszystkiego dobrego :) Miło było Was spotkać :) Kto wie... Może do zobaczenia na kolejnym Chorwackim szlaku :)
...
Dziękuję wszystkim za ciepłe słowa :) Tacy już jesteśmy zwierzo-zakręceni :oczko_usmiech:
Na granicy nie bylo problemu, bo tylko machali na nas ręka żebyśmy jechali, ale dreszczyk emocji był :lol: Z tyłu siedział także pies, który nie zwrócił niczyjej uwagi (paszport oczywiście pies ma).
Nasza Samara to również znajda, którą znaleźliśmy z rozległym nowotworem i w bardzo złym stanie :( Na szczęście udało się ja uratować, wyzdrowiała i odwdzięcza nam się każdego dnia :)
"Ratując jednego zwierzaka nie zmienisz całego świata, ale cały świat zmieni się dla tego jednego zwierzaka"
Tym się kierujemy ;)
Pozdrawiam! :papa:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 09.07.2017 23:23

Brawo!!! Wzruszyłam się, piękna historia..A propos, jesteście moją bratnią duszą, zgarnęłam z ulic, lasów i pól :roll: wiele zwierzaków, raz nawet zaangażowałam pijanych ochotniczych strażaków w pewnej wsi w Boże Narodzenie, aby kocię z drzewa ściągnęli... Niestety po latach wdała się zjadliwa alergia i futerkowców mieć nie mogę :cry: A koty z Dalmacji są takie cudne..Miałam kota przez 15 lat i na zawsze kociarą pozostanę :papa:
Malvka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 11.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malvka » 09.07.2017 23:50

Katerina napisał(a):Brawo!!! Wzruszyłam się, piękna historia..A propos, jesteście moją bratnią duszą, zgarnęłam z ulic, lasów i pól :roll: wiele zwierzaków, raz nawet zaangażowałam pijanych ochotniczych strażaków w pewnej wsi w Boże Narodzenie, aby kocię z drzewa ściągnęli... Niestety po latach wdała się zjadliwa alergia i futerkowców mieć nie mogę :cry: A koty z Dalmacji są takie cudne..Miałam kota przez 15 lat i na zawsze kociarą pozostanę :papa:

Tak, my zwierzo-lubni zawsze się znajdziemy :D Ojj, chyba bym tego nie przeżyła - pewnie poddałabym się odczulaniu, albo np. zakichała na śmierć :oczko_usmiech:
czyzyk64
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 03.10.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) czyzyk64 » 10.07.2017 07:51

Super relacja. Przeczytałem z wielkim zainteresowaniem. Bardzo podoba mi sie miejsce, spokojne bez nadmiernego hałasu. Pozdrawiam. :papa:
janka.mik.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1437
Dołączył(a): 20.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) janka.mik. » 10.07.2017 08:53

Super relacja, gratuluję!
Zakończenie, potwierdzające, że jesteście Wspaniałymi Ludźmi, o Wielkich Sercach :D
Uratowane życie - to dopiero wspomnienie wakacyjne :hearts:
Pozdrawiam serdecznie
Janka :papa:
Malvka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 11.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malvka » 10.07.2017 13:21

czyzyk64 napisał(a):Super relacja. Przeczytałem z wielkim zainteresowaniem. Bardzo podoba mi sie miejsce, spokojne bez nadmiernego hałasu. Pozdrawiam. :papa:

Dziękuję :) Ojj tak miejsce cudowne - polecam, naprawdę można wypocząć :hut:
janka.mik. napisał(a):Super relacja, gratuluję!
Zakończenie, potwierdzające, że jesteście Wspaniałymi Ludźmi, o Wielkich Sercach :D
Uratowane życie - to dopiero wspomnienie wakacyjne :hearts:
Pozdrawiam serdecznie
Janka :papa:

Bezcenne :hearts:
Również pozdrawiam! :papa:
m-ak
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 07.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) m-ak » 10.07.2017 15:18

Dziękuję za konkretne wskazówki. To jest to! Nazwy knajpek już dawno zapisałam :lol: Pozdrawiam serdecznie
Malvka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 11.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malvka » 10.07.2017 16:41

m-ak napisał(a):Dziękuję za konkretne wskazówki. To jest to! Nazwy knajpek już dawno zapisałam :lol: Pozdrawiam serdecznie

Koniecznie dajcie znać jak Wam się podobało :papa:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 10.07.2017 23:02

I ja dziękuję za super relację live. Brač ma szczęście do super relacji z sympatycznymi ludźmi

Pozdrowienia dla Autorki, Husbanda i trzeciego Członka rodziny :)

Czekam na kolejne relację, bo styl i empatia mi odpowiada

8) :papa:
Adek99
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 608
Dołączył(a): 05.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adek99 » 11.07.2017 09:02

Wielki szacun za uratowanie kotka i wielkie dzięki za świetną relację :!: Pozdrawiam :)
m-ak
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 07.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) m-ak » 11.07.2017 12:35

Malvka napisał(a):
m-ak napisał(a):Dziękuję za konkretne wskazówki. To jest to! Nazwy knajpek już dawno zapisałam :lol: Pozdrawiam serdecznie

Koniecznie dajcie znać jak Wam się podobało :papa:


Z przyjemnością :papa:
m-ak
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 07.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) m-ak » 08.08.2017 17:43

m-ak napisał(a):
Malvka napisał(a):
m-ak napisał(a):Dziękuję za konkretne wskazówki. To jest to! Nazwy knajpek już dawno zapisałam :lol: Pozdrawiam serdecznie

Koniecznie dajcie znać jak Wam się podobało :papa:


Z przyjemnością :papa:


Witaj!
Zgodnie z planem, w dniu urodzin córki, popłynęliśmy na wyspę Brać. Zrealizowaliśmy program dnia ściśle według Twoich wskazówek. Było dokładnie tak jak opisujesz. Sutivan - uroczy. Vidova Gora - wyjątkowe widoki, Bol - też ładnie, Zlatni Rat - dla mnie za głośno, dla dzieci numerem 1 były atrakcje wodne. Dzień pełen wrażeń. Dziękujemy i polecamy innym. W podziękowaniu przesyłam fotkę od mojej córki. Na tarasie naszego apartamentu mieliśmy w porze posiłków kilkoro takich łobuzów, ale ten ze zdjęcia był wyjątkowo przebojowy i gdyby nie fakt, że jechaliśmy jeszcze do Wenecji, pewnie skończyłby w kartonie w naszym samochodzie:-)
Pozdrawiamy serdecznie!
Załączniki:
kot.jpg
Malvka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 11.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malvka » 23.08.2017 08:24

Cieszę się bardzo, że moje wskazówki okazały się przydatne :)
Kotek super, dziękuję za zdjęcie :hearts:
My wracamy z powrotem już 11 września :D Tym razem Sumartin - druga strona wyspy z powiększona ekipą :)
Relacja najpewniej będzie :mrgreen:
Pozdrawiam!! :papa:

m-ak napisał(a):
m-ak napisał(a):
Malvka napisał(a):
m-ak napisał(a):Dziękuję za konkretne wskazówki. To jest to! Nazwy knajpek już dawno zapisałam :lol: Pozdrawiam serdecznie

Koniecznie dajcie znać jak Wam się podobało :papa:


Z przyjemnością :papa:


Witaj!
Zgodnie z planem, w dniu urodzin córki, popłynęliśmy na wyspę Brać. Zrealizowaliśmy program dnia ściśle według Twoich wskazówek. Było dokładnie tak jak opisujesz. Sutivan - uroczy. Vidova Gora - wyjątkowe widoki, Bol - też ładnie, Zlatni Rat - dla mnie za głośno, dla dzieci numerem 1 były atrakcje wodne. Dzień pełen wrażeń. Dziękujemy i polecamy innym. W podziękowaniu przesyłam fotkę od mojej córki. Na tarasie naszego apartamentu mieliśmy w porze posiłków kilkoro takich łobuzów, ale ten ze zdjęcia był wyjątkowo przebojowy i gdyby nie fakt, że jechaliśmy jeszcze do Wenecji, pewnie skończyłby w kartonie w naszym samochodzie:-)
Pozdrawiamy serdecznie!
morgana
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 519
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) morgana » 23.08.2017 11:30

Ależ piękna relacja z mojego ukochanego Sutivanu :hearts: .
Wasz sposób spędzania urlopu jest mi bardzo bliski, na spokojnie, mamy ochotę, to jedziemy tam, a jak nie, to nie :mrgreen: .
Mam już drugi rok przymusowego odwyku od Chorwacji i tęsknię niemożebnie... Obiecałam sobie, że za rok, choćby się waliło i paliło - wracamy...

Do tej pory jeździliśmy w większym gronie, ale teraz szykuje się mniejsza wycieczka, więc byłabym bardzo wdzięczna za namiar na ten maleńki apartamencik z boskim widokiem.

A psica cudna :) . Zawsze żałowałam, że moja goldenica nie lubi podróży i wakacje w cudnych okolicznościach przyrody ją niestety omijają...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Czy znajdziemy Bračną duszę? Relacja na żywo 2017 - strona 16
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone