Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czy warto rezerwowac apartman we Vrbniku z małymi dziecmi?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Czy warto rezerwowac apartman we Vrbniku z małymi dziecmi?

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 25.03.2015 16:59

Przepraszam z góry jeśli już było takie pytanie, ale znajomi muszą dzisiaj zaliczkę zapłacic za apartman (więc nie ma czasu na szukanie) we Vrbniku na Krk-u i zastanawiają się czy warto. Chodzi głównie o zejście do plaży. Czy faktycznie jest bardzo maleńka i czy trzeba schodzic po schodach? Jadą z dwójką małych dzieci, więc z wózkami mogłoby to byc uciążliwe. Prosiłabym o podzielenie się wrażeniami na temat tej miejscowości.
Dodam, że znajomi jadą w sierpniu w sezonie :]
bezrobotny500
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 189
Dołączył(a): 25.03.2015
Re: Czy warto rezerwowac apartman we Vrbniku z małymi dziecm

Nieprzeczytany postnapisał(a) bezrobotny500 » 25.03.2015 17:23

Vrbnik to piękne miasteczko ale na pobyt z małymi dziecmi to jedno z najgorszych jakie widziałem, plaż praktycznie nie ma, całe miasto na wysokich skałach, wszedzie pod górę albo po kamiennych schodach, uliczki wąskie i nierówne (czytaj: wózk dzięcięcy częściej trzeba nieść niż nim jechać). Na KRK znajdziesz wiele lepszych miejsc na wypoczynek z dziecmi w odleglości max kilkanaście kilometrów od Vrbnika
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: Czy warto rezerwowac apartman we Vrbniku z małymi dziecm

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 25.03.2015 19:12

Dzięki za odpowiedź. No już właśnie szukaliśmy w innych miejscowościach, ale teraz już ciężko coś fajnego znaleźc w rozsądnej cenie. Będziemy sprawdzac dalej :D
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003
Re: Czy warto rezerwowac apartman we Vrbniku z małymi dziecm

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 25.03.2015 20:33

bezrobotny500 napisał(a):Vrbnik to piękne miasteczko ale na pobyt z małymi dziecmi to jedno z najgorszych jakie widziałem, plaż praktycznie nie ma, całe miasto na wysokich skałach, wszedzie pod górę albo po kamiennych schodach, uliczki wąskie i nierówne (czytaj: wózk dzięcięcy częściej trzeba nieść niż nim jechać). Na KRK znajdziesz wiele lepszych miejsc na wypoczynek z dziecmi w odleglości max kilkanaście kilometrów od Vrbnika

Potwierdzam.
Jeżeli ma być KRK z małymi dziećmi to moja rada: Malińska, Punat, KRK (miasto)
Miejsca znajdziesz. Nawet w szczycie sezonu są wolne.
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: Czy warto rezerwowac apartman we Vrbniku z małymi dziecm

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 26.03.2015 10:24

Póki co znajomi zrezygnowali z apartmanu we Vrbniku. Szukają dalej. Namawiam ich na wyjazd w ciemno, ale to ich pierwsza wizyta w Cro, więc się trochę boją. My z nimi nie jedziemy, a jesteśmy trochę bardziej doświadczeni w tym temacie.
Może Wy macie coś do polecenia jakiś fajny apartman na dwie rodziny 2+1. Dzieci są w wieku 2 lat więc mogą spac z rodzicami. Pytałam się już forumowiczów o jakieś namiary na apartman ale zero odzewu :(
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13063
Dołączył(a): 19.07.2006
Re: Czy warto rezerwowac apartman we Vrbniku z małymi dziecm

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 26.03.2015 10:36

agata26061 napisał(a):Póki co znajomi zrezygnowali z apartmanu we Vrbniku. Szukają dalej. Namawiam ich na wyjazd w ciemno, ale to ich pierwsza wizyta w Cro, więc się trochę boją. My z nimi nie jedziemy, a jesteśmy trochę bardziej doświadczeni w tym temacie.
Może Wy macie coś do polecenia jakiś fajny apartman na dwie rodziny 2+1. Dzieci są w wieku 2 lat więc mogą spac z rodzicami. Pytałam się już forumowiczów o jakieś namiary na apartman ale zero odzewu :(

Vrbnika z dziećmi bym nie polecała ...
miasto Krk będzie ok :D ,
apartmana nie polecę (ale chyba czytałaś moją relację, więc wiesz dlaczego :wink: ),
ale jakby co, to rejon ulicy Dobrinjskiej jest ok :D .
SYLWKA_2014
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 262
Dołączył(a): 28.08.2014
Re: Czy warto rezerwowac apartman we Vrbniku z małymi dziecm

Nieprzeczytany postnapisał(a) SYLWKA_2014 » 26.03.2015 12:11

agata26061 napisał(a):Póki co znajomi zrezygnowali z apartmanu we Vrbniku. Szukają dalej. Namawiam ich na wyjazd w ciemno, ale to ich pierwsza wizyta w Cro, więc się trochę boją. My z nimi nie jedziemy, a jesteśmy trochę bardziej doświadczeni w tym temacie.
Może Wy macie coś do polecenia jakiś fajny apartman na dwie rodziny 2+1. Dzieci są w wieku 2 lat więc mogą spac z rodzicami. Pytałam się już forumowiczów o jakieś namiary na apartman ale zero odzewu :(



Z tego co widzę "mój" apartman 2+2 w KRK z ubiegłego roku ma jeszcze jakiś termin wolny w sierpniu.zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Mieszkanie dwupokojowe, na parterze z tarasem do plaży jakieś 50m, dobrze wyposażony, czysty. Ja nie miałam żadnych problemów i polecam z czystym sumieniem.
Jeśli chcieliby oddzielnie - Apartament 2+1 i 2 ma też wolne terminy w sierpniu, z tym że jeden na piętrze.
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: Czy warto rezerwowac apartman we Vrbniku z małymi dziecm

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 26.03.2015 13:01

mysza73 napisał(a):apartmana nie polecę (ale chyba czytałaś moją relację, więc wiesz dlaczego :wink: ),
ale jakby co, to rejon ulicy Dobrinjskiej jest ok :D .

Tak, czytałam, więc rozumiem :D Szukamy dalej. Miasto Krk też jaknajbardziej bierzemy pod uwagę, więc znajdziemy coś z pewnością :smo:
SYLWKA_2014 napisał(a):Z tego co widzę "mój" apartman 2+2 w KRK z ubiegłego roku ma jeszcze jakiś termin wolny w sierpniu.zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Mieszkanie dwupokojowe, na parterze z tarasem do plaży jakieś 50m, dobrze wyposażony, czysty. Ja nie miałam żadnych problemów i polecam z czystym sumieniem.
Jeśli chcieliby oddzielnie - Apartament 2+1 i 2 ma też wolne terminy w sierpniu, z tym że jeden na piętrze.

Dzięki za info. Zaraz będziemy wysyłac wiadomośc do właścicieli :D
SYLWKA_2014
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 262
Dołączył(a): 28.08.2014
Re: Czy warto rezerwowac apartman we Vrbniku z małymi dziecm

Nieprzeczytany postnapisał(a) SYLWKA_2014 » 26.03.2015 16:50

Nie ma problemu. Możecie pisać po polsku lub angielsku i trochę się targować, zaliczkę wystarczy jak zaproponujecie max 100EUR. Miejscówka jest fajna, tylko ceny trochę w sezonie mogłyby być niższe. Jeśli dzieci są tak małe, a urlop w miarę ruchomy - polecam KRK (właściwie całą wyspę) w połowie czerwca (my właśnie tak byliśmy) lub początek września. Ceny rozsądne, plaże niezapchane, wtedy może nawet i Baśka mogłaby wejść w rachubę. Ewentualnie 100km dalej Pag (ponoć i w sezonie nie ma tłoku, co z dziećmi chyba jest wygodniejsze, my tam byliśmy w październiku(Pag) więc ludzi jak na lekarstwo;-)). Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 26.03.2015 23:48 przez SYLWKA_2014, łącznie edytowano 1 raz
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003
Re: Czy warto rezerwowac apartman we Vrbniku z małymi dziecm

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 26.03.2015 17:31

SYLWKA_2014 napisał(a): Miejscówka jest fajna, ...

Jak dla mnie nie za bardzo.
Jeżeli dobrze kojarzę to morza nie widać (zasłaniają hotele) - dla mnie jest to decydujący warunek.
Jeżeli to nie przeszkadza - reszta jest ok.
SYLWKA_2014
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 262
Dołączył(a): 28.08.2014
Re: Czy warto rezerwowac apartman we Vrbniku z małymi dziecm

Nieprzeczytany postnapisał(a) SYLWKA_2014 » 26.03.2015 23:55

woka napisał(a):
SYLWKA_2014 napisał(a): Miejscówka jest fajna, ...

Jak dla mnie nie za bardzo.
Jeżeli dobrze kojarzę to morza nie widać (zasłaniają hotele) - dla mnie jest to decydujący warunek.
Jeżeli to nie przeszkadza - reszta jest ok.


Woka, ale ja Tobie bym się nie odważyła polecać mieszkania bez widoku ;-). Swoją drogą, te największe w tej miejscówce ma ten widok. Jednak z dziećmi priorytety są chyba nieco inne - bliskość plaży, płaskie, wygodne dojście dojście, dobre warunki mieszkaniowe, bezproblemowy właściciel.
Szkoda, że jako częsty bywalec nie podzielisz się sprawdzonymi namiarami, ja byłam tylko raz na KRK, więc nie mam porównania. Choć kwaterę wybrałam starannie i ani chwili nie żałowałam.
SYLWKA_2014
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 262
Dołączył(a): 28.08.2014
Re: Czy warto rezerwowac apartman we Vrbniku z małymi dziecm

Nieprzeczytany postnapisał(a) SYLWKA_2014 » 27.03.2015 00:03

Potwierdzam.
Jeżeli ma być KRK z małymi dziećmi to moja rada: Malińska, Punat, KRK (miasto)
Miejsca znajdziesz. Nawet w szczycie sezonu są wolne.[/quote]

No nie wiem - widząc te tłumy na początku lipca, wydaje mi się, że co lepsze (mówię z perspektywy rodzin z dziećmi) mogą być trudno osiągalne. Trochę ostatni dzwonek na rezerwację. Ja w tym roku jadę trochę dalej i już w styczniu rezerwowałam upatrzoną miejscówkę. Teraz, nie mają wolnych terminów prawie do końca września.
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: Czy warto rezerwowac apartman we Vrbniku z małymi dziecm

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 27.03.2015 13:47

Dzięki za odpowiedzi. Niestety wyjazd w czerwcu lub we wrześniu jest niemożliwy, więc pozostaje tylko sierpień. Będziemy szukac, bo jak narazie właśnie co lepsze jest zarezerwowane :(

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Czy warto rezerwowac apartman we Vrbniku z małymi dziecmi?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone