Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

czy warto jechać na bardzo krótko?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
petarda
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 08.08.2012
czy warto jechać na bardzo krótko?

Nieprzeczytany postnapisał(a) petarda » 08.08.2012 23:30

Witam, zwracam się do forumowiczów, którzy już byli w Chorwacji: Czy jest sens jechać na jedyne5 dni skosztować tego raju, który przedstawiony jest na forum? Mój chłopak dostanie tylko 7 dni urlopu(2 dni liczę na dojazdy), myślę o Chorwacji już cały rok, jednak nigdy nie ma tyle czasu, a czasami pieniędzy (jesteśmy studentami;)). Chciałabym zapytać, czy ktoś z Was był kiedyś na tak krótki czas? Albo, czy uważacie, że jest sens jechać taki kawał drogi na taki okres czasu, czy może lepiej pojechać w przyszłym roku, ale już na dłużej?
Pozdrawiam i mam nadzieję, że pytanie na miejscu i ktoś doradzi.
pilach
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 23.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pilach » 09.08.2012 00:24

Nie ma co się zastanawiac.Właśnie piszę z Makarskiej.Dla młodych ludzi to istny raj.W dzień plażowanie nocą imprezowanie.Z Żyrardowa Mazowieckie do Makarskiej mam 1460 km.Czas przejazdu mój 14 godzin oczywiście 2 kierowców.Wyjazd o 18 godzinie.Jazda nocą.Więc jeżeli obydwoje prowadzicie to nie ma co liczyc na dwa dni dojazdu z każdego zakątka Polski.A do bliższych rejonów Cro do tarcie trwa o wiele szybciej.
witia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 19.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 09.08.2012 01:36

Jedźcie :)
Ja bym się nie zastanawiał, a jestem duuużo starszy :wink:
Młodość, fantazja... jak szaleć to właśnie teraz. Zresztą, to wcale nie jest jakieś wielkie szaleństwo. W tym roku spotkaliśmy w hotelu małżeństwo z Polski z 16 letnim synem. Przyjechali też na 5 dni. Nie mieli więcej urlopu.
Pakujcie się i jedźcie :)
petarda
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 08.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) petarda » 09.08.2012 04:41

Niestety ja jestem niemobilna i mój chłop pracuje nocą, także to kolejne bariery ograniczające :/
Ale bardzo dziękuję za wypowiedzi, na pewno lżej będzie nam podejmować decyzję, jeśli się zdecydujemy :)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 09.08.2012 08:34

petarda napisał(a):czy może lepiej pojechać w przyszłym roku, ale już na dłużej?

Poczekaj na przyszły rok i jedź na dłużej.
Ostatnio edytowano 09.08.2012 08:58 przez Bocian, łącznie edytowano 1 raz
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 09.08.2012 08:47

Najlepiej zaczekaj 5 lat będziesz miała duuuuuuuużo więcej czasu :lol: .

A poważnie, 5 dni to wcale sporo, ja bym jechał :). Kto wie co będzie w przyszłym roku.
kataryniarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 539
Dołączył(a): 28.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kataryniarz » 09.08.2012 08:57

Nie czekajcie, warto jechać. Pięć dni to dużo, sami często na tyle jeździmy z powodu ograniczonego urlopu.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 09.08.2012 08:59

Dla mnie 3 tygodnie to odpowiednia długość urlopu. 5 dni to stanowczo za krótko, ale to zależy czego kto oczekuje.
Andrzej_Krak
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 88
Dołączył(a): 23.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej_Krak » 09.08.2012 09:22

Wydaje mi się, że 10 dni jest optymalne, ale ja na 5 też bym pojechał - kwestia czy nastawiacie się tylko na "leniuchowanie" :wink: czy zwiedzanie i "nacieszanie" oczu pięknem Cro - jeżeli i to i to - niestety krótko i mało czasu.
kataryniarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 539
Dołączył(a): 28.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kataryniarz » 09.08.2012 11:25

Bocian napisał(a):zależy czego kto oczekuje.

...raczej jakie ma możliwości :roll:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 09.08.2012 11:37

kataryniarz napisał(a):
Bocian napisał(a):zależy czego kto oczekuje.

...raczej jakie ma możliwości :roll:

Możliwości czego? Długości urlopu, ilości kasy?
kataryniarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 539
Dołączył(a): 28.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kataryniarz » 09.08.2012 11:44

A jakie to ma znaczenie? Jedno z drugim lub osobno :)
petarda
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 08.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) petarda » 09.08.2012 12:21

Myślelismy, żeby poczekac rok, ale co wtedy będzie? Mamy wątpliwości, dlatego zgłosiłam się z tematem.
A nastawiamy się.. na pochłonięcie tego co się da w 5 dni,aczkolwiek na spokojnie. A co do oczekiwań, to mi nie trzeba wiele. Nacieszyć oko, ugasić pragnienie i liznąć historii.

Dziękuję za wszystkie Wasze wypowiedzi,bo nie mam się za bardzo kogo poradzić w tej sprawie. Choć decyzję podejmiemy sami, to dobrze usłyszeć zdanie innych, doświadczonych :)
tygrysek0038
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 15.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) tygrysek0038 » 09.08.2012 13:11

Nie wiem, czy bierzecie to pod uwagę, ale może warto samolotem?
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 09.08.2012 13:23

Ja na pewno bym śmigała... W ciągu roku różne rzeczy moga się zdarzyć :)5 dni tow Chorwacji to o niebo lepiej niz 3 tygodnie nad polskim morzem !!!!!!!
Następna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
czy warto jechać na bardzo krótko?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone