Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

czy warto jechać na bardzo krótko?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ewa-irena
Croentuzjasta
Posty: 434
Dołączył(a): 29.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa-irena » 11.08.2012 07:24

petarda napisał(a):hehe :) każdy ma jakiegoś bzika, ludzie nakręceni dają pozytywną energię :)
zazdroszczę, pozdrawiam również

Witam
Też chętnie pojechałabym na kilka dni. I stniałaby opcja wyjazdu z kimś dla podzielenia kosztów.Po tegorocznych tureckich eskapadach marzę jeszcze o krótkim wypadzie do Cro. Para dysponuje samochodem z klimą, możemy zabrać 2 osoby,wyjazd możliwy między 19 sierpnia, a powrót do 11-12 września, pobyt 5 maks 6 nocy. Wyjazd woj. opolskie, w Cro obojętnie gdzie, byłam wielokrotnie, więc jesteśmy tam "obyci". Co wy na to ?
Pozdrawiam ewa-irena
Ostatnio edytowano 11.08.2012 22:35 przez ewa-irena, łącznie edytowano 1 raz
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 11.08.2012 09:00

ewa-irena napisał(a):,wyjazd możliwy od 19 sierpnia, a powrót maksymalnie do 11-12 września, pobyt 5 maks 6 nocy.

8O
fidelis3
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 26.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) fidelis3 » 11.08.2012 09:02

To i ja dorzucę "3 grosze" od siebie. Nie podlega nawet najmniejszej mininini sekundowej wątpliwości że warto. Ja w tym roku wyjazd do Cro mam już za sobą. I choć oczywiście sama Chorwacja- raj na ziemi, to niestety wyjazd okazał się męczący pod względem ekipy z jaką przyszło nam być i odczuwam pewien dyskomfort i niedosyt. Teraz namawiam swoją drugą połówkę aby uwaga... sprzedać jeden z tv jakie posiadamy w domu (bo niestety kasiory brak) i jechać z przyjaciółmi i częscią ekipy z ubiegłego roku ponownie we wrześniu :) spanie na dziko, bez szaleństw, ale po prostu tam być.. :) Chorwacja to nałóg :)
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 11.08.2012 09:04

woka napisał(a):
ewa-irena napisał(a):,wyjazd możliwy od 19 sierpnia, a powrót maksymalnie do 11-12 września, pobyt 5 maks 6 nocy.

8O



Wyjazd w tym przedziale czasowym na 5-6 nocy, tak to rozumiem :)
slawekewa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 364
Dołączył(a): 07.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekewa » 25.08.2012 21:31

petarda napisał(a):Witam, zwracam się do forumowiczów, którzy już byli w Chorwacji: Czy jest sens jechać na jedyne5 dni skosztować tego raju, który przedstawiony jest na forum? Mój chłopak dostanie tylko 7 dni urlopu(2 dni liczę na dojazdy), myślę o Chorwacji już cały rok, jednak nigdy nie ma tyle czasu, a czasami pieniędzy (jesteśmy studentami;)). Chciałabym zapytać, czy ktoś z Was był kiedyś na tak krótki czas? Albo, czy uważacie, że jest sens jechać taki kawał drogi na taki okres czasu, czy może lepiej pojechać w przyszłym roku, ale już na dłużej?
Pozdrawiam i mam nadzieję, że pytanie na miejscu i ktoś doradzi.


Śmigajcie i nikogo nie słuchajcie.Jeżeli jedziecie pierwszy raz to na południe od Szybenika.Jak was zaraza pochłonie to na :papa: pewno później zrobicie wszystko aby urlopy były dłuższe :hut: :D
Elbrus
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 16.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elbrus » 29.08.2012 15:16

Do Chorwacji zawsze warto!!!!
Baszka
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 09.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Baszka » 31.08.2012 11:35

Zawsze warto :) byłam w Chorwacji na zeszłorocznej majówce - mieliśmy w sumie 6 dni wolnego :) Nastawiliśmy się stricte na zwiedzanie, niestety trochę pogrążyła nas zachłanność poznawcza i chęć zobaczenia WSZYSTKIEGO - zajechaliśmy aż do Dubrownika i wracaliśmy przez Bośnię, co sprawiło, że na wiele rzeczy brakło nam czasu i wszędzie towarzyszył nam pośpiech.
Dlatego polecam ograniczenie się do jednego rejonu i to najlepiej niezbyt odległego od Polski (np. okolice Szybenika-Trogiru).
Ale jechać na prawdę warto :)
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 31.08.2012 14:10

Ja bym się nie zastanawiała. 5 dni to nie dużo, ale i tak uważam że warto.
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 04.09.2012 10:43

Bocian napisał(a):
petarda napisał(a):Myślelismy, żeby poczekac rok, ale co wtedy będzie? Mamy wątpliwości, dlatego zgłosiłam się z tematem.
A nastawiamy się.. na pochłonięcie tego co się da w 5 dni,aczkolwiek na spokojnie. A co do oczekiwań, to mi nie trzeba wiele. Nacieszyć oko, ugasić pragnienie i liznąć historii.

Dziękuję za wszystkie Wasze wypowiedzi,bo nie mam się za bardzo kogo poradzić w tej sprawie. Choć decyzję podejmiemy sami, to dobrze usłyszeć zdanie innych, doświadczonych :)

Moim subiektywnym zdaniem, 5 dni to za krótko. Zanim załapiesz co , gdzie i jak, akurat się zaaklimatyzujesz i trzeba wyjeżdżać. I zostaje niedosyt. Moim zdaniem w 5 dni zrobisz dwie wycieczki, bo człowiek też chce się nacieszyć słońcem i plażą.


Tak samo czuję.....
slawekewa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 364
Dołączył(a): 07.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekewa » 04.09.2012 12:03

Ja chyba jeszcze śmignę w tym roku na sylwestra do Splitu :D
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 04.09.2012 12:20

Oczywiście, że jechać. Życie jest za krótkie, żeby czekać rok (za rok możecie pojechać drugi raz :), tym bardziej, że 21.12.2012 mamy zaplanowany koniec świata 8) Ale może faktycznie - tak jak pisali przedmówcy - lepiej gdzieś bliżej (szybszy dojazd), niekoniecznie na samą Riwierę Makarską.
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
czy warto jechać na bardzo krótko? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone