Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czy w Borak ciepła woda bo słyszałem że nie

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
podróżni z łodzi
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 21.06.2014
Czy w Borak ciepła woda bo słyszałem że nie

Nieprzeczytany postnapisał(a) podróżni z łodzi » 24.06.2014 23:44

Witam.W lipcu z dziećmi wybieramy się do miejcowości Borak ale znajomy coś wspominał,że woda w morzu zimna z powodu wpadającej blisko rzeki.Czy ktoś był i może coś na ten temat powiedzić bo do wyjazdu kilka dni :(
Zuzanka1
Odkrywca
Posty: 61
Dołączył(a): 14.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zuzanka1 » 25.06.2014 11:06

jeśli w pobliżu wpada rzeka to bardzo możliwe że woda jest chłodniejsza ale jak jest w istocie w Borak to nie wiem
maluszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1213
Dołączył(a): 07.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maluszek » 25.06.2014 11:16

podróżni z łodzi napisał(a):Witam.W lipcu z dziećmi wybieramy się do miejcowości Borak ale znajomy coś wspominał,że woda w morzu zimna z powodu wpadającej blisko rzeki.Czy ktoś był i może coś na ten temat powiedzić bo do wyjazdu kilka dni :(

Parę dni temu w Borku było 29C a woda 23 według tego co pisał Bocian. Nikt do tej pory nie skarżył się na zimną wodę tam... :lol: chyba, że są dwie miejscowości o tej nazwie... :D
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 26.06.2014 21:32

Jeżeli chodzi o Borak na półwyspie Pelješac to w tej okolicy nie ma rzeki wpadającej do morza.
A jeśli to osada Borak koło Omiša to może być ciut chłodniejsza woda od wpadającej tam Cetiny.
(ten drugi nie leży bezpośrednio nad samym morzem więc pewnie śmigacie na półwysep)

Pozdrawiam
kominesku
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1415
Dołączył(a): 29.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kominesku » 10.07.2014 20:24

Od 18.06 do 29.06 była w przedziale 23-24 stopnie :D
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 10.07.2014 20:35

Pytanie jest o miejscowość koło Omiša.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.07.2014 21:05

Bocian napisał(a):Pytanie jest o miejscowość koło Omiša.

Aaaa, myślę, że koło Omisa przy wpadającej Cetinie to 18 st. max. :roll: ....w Borku na Plejeszaku to zupa...raczej 28 st. :wink: :lol:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 10.07.2014 21:07

Tu chodzi o ten Borak o który sie zakładałem z moondkiem i za który nie dostałem wygranego zakładu :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.07.2014 21:10

Bocian napisał(a):Tu chodzi o ten Borak o który sie zakładałem z moondkiem i za który nie dostałem wygranego zakładu :)

O temperaturę aquy się zakładałeś :?:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 10.07.2014 21:13

slapol napisał(a):
Bocian napisał(a):Tu chodzi o ten Borak o który sie zakładałem z moondkiem i za który nie dostałem wygranego zakładu :)

O temperaturę aquy się zakładałeś :?:

Nie :) Moondek twierdził że z Oekotelu do Borka dojedzie w 6h :) Zakład odbył się na parkingu pod hotelem :) Tak pokazywała mu navi. Zakład poszedł a ja udowodniłem, że navi pokazywała mu ten Borak pod Omisem a nie ten nasz na Półwyspie :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.07.2014 21:16

Bocian napisał(a):
slapol napisał(a):
Bocian napisał(a):Tu chodzi o ten Borak o który sie zakładałem z moondkiem i za który nie dostałem wygranego zakładu :)

O temperaturę aquy się zakładałeś :?:

Nie :) Moondek twierdził że z Oekotelu do Borka dojedzie w 6h :) Zakład odbył się na parkingu pod hotelem :) Tak pokazywała mu navi. Zakład poszedł a ja udowodniłem, że navi pokazywała mu ten Borak pod Omisem a nie ten nasz na Półwyspie :)

Razumijem, że nie dojechał w rzeczone godziny na półwysep... :?
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 10.07.2014 21:19

slapol napisał(a):Razumijem, że nie dojechał w rzeczone godziny na półwysep... :?

Od razu uznał, że przegrał :) Jeździłem spod Oekotelu na Półwysep kilka razy i wiem ile sie jedzie :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.07.2014 21:19

slapol napisał(a):
Bocian napisał(a):
slapol napisał(a):
Bocian napisał(a):Tu chodzi o ten Borak o który sie zakładałem z moondkiem i za który nie dostałem wygranego zakładu :)

O temperaturę aquy się zakładałeś :?:

Nie :) Moondek twierdził że z Oekotelu do Borka dojedzie w 6h :) Zakład odbył się na parkingu pod hotelem :) Tak pokazywała mu navi. Zakład poszedł a ja udowodniłem, że navi pokazywała mu ten Borak pod Omisem a nie ten nasz na Półwyspie :)

Razumijem, że nie dojechał w rzeczone godziny na półwysep... :?

Se sam zacytowałem, czyli pijemy.... :lol: :lol: ...Moondek śmigaj do monopolowego... :lol:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 10.07.2014 21:20

slapol napisał(a):Se sam zacytowałem, czyli pijemy.... :lol: :lol: ...Moondek śmigaj do monopolowego... :lol:

No niestety nie śmignął :) Do dziś :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.07.2014 21:23

Bocian napisał(a):
slapol napisał(a):Se sam zacytowałem, czyli pijemy.... :lol: :lol: ...Moondek śmigaj do monopolowego... :lol:

No niestety nie śmignął :) Do dziś :)

Myślę, to honorowy chłop...śmignie....
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Czy w Borak ciepła woda bo słyszałem że nie
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone