Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czy Na Wyspie Rab Jest Bank???????

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marekmarecki
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 17.07.2012
Czy Na Wyspie Rab Jest Bank???????

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekmarecki » 19.07.2012 12:42

Witam. Mam pytanie, czy na wyspie RAB jest jakiś bank w którym można wymienić Euro na Kuny???? Jedziemy 3.08 (piątek) na noc więc będziemy rano w Sobote. Czy ktoś się orientuje czy jest bank i czy jets otwarty w Sobote?
Pozdrawiam
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 19.07.2012 12:48

A nie prościej wybrać pieniądze ze ściany. Bankomatów na weekendy nie wyłączają.

Ale nie pamiętam jak czynne.
witia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 19.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 19.07.2012 15:55

Jest. I to nie jeden. Na bank :)

Sorry, nie doczytałem pytania do końca. Z tymi godzinami otwarcia w sobotę to bym nie ryzykował. Maksymalnie chyba 12 - 13. Chyba faktycznie lepiej coś "ze ściany". Ewentualnie po drodze w Senj.
marekmarecki
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 17.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekmarecki » 19.07.2012 16:10

Akurat pytanie kierowałem pod kątem tego że leży mi w domu sporo Euro z ostatnich wyjazdów i szkoda je na Kuny w Polsce wymieniać. Dziękuje za informacje
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011
Zagrebačka Banka

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 19.07.2012 20:11

...są bankomaty, kilka.
Na 100% jest Zagrebačka Banka - odpowiednik naszego PEKAO SA, czyli Grupa UniCredit :)
Powodzenia, ja jadę za miesiąc :)
Jurek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3965
Dołączył(a): 28.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jurek » 19.07.2012 20:42

marekmarecki napisał(a):Witam. Mam pytanie, czy na wyspie RAB jest jakiś bank w którym można wymienić Euro na Kuny???? Jedziemy 3.08 (piątek) na noc więc będziemy rano w Sobote. Czy ktoś się orientuje czy jest bank i czy jets otwarty w Sobote?
Pozdrawiam


Planuje napad na bank :lol: i to w sobotę, nie chce ofiar :papa:
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 15.08.2012 07:24

Czy na RAB znaleźliście bankomaty gdzie indziej niż na starówce?
komuna
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 24.04.2008
Czy jest bank na Rabie??

Nieprzeczytany postnapisał(a) komuna » 24.07.2015 08:54

Witam,

Mam pytanie jak w tytule..
Czy na Rabie jest bank, w którym można wymienić euro na kuny??
Jadę do Loparu i nie wiem czy lepiej gdzieś wcześniej wymienić czy mogę śmiało wstrzymać się do samej wyspy.

Jeśli tak to może posiadacie informacje po jakim kursie??
witia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 19.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 24.07.2015 10:26

No przecież parę postów wcześniej napisałem, że w mieście Rab są filie banków :) . Kursy jak w centrali, czyli ok. 7,50 - 7,53 (na stronach banków masz codziennie aktualne info).
krutom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3344
Dołączył(a): 16.06.2006
Re: Czy jest bank na Rabie??

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 24.07.2015 10:41

komuna napisał(a):Witam,

Mam pytanie jak w tytule..
Czy na Rabie jest bank, w którym można wymienić euro na kuny??
Jadę do Loparu i nie wiem czy lepiej gdzieś wcześniej wymienić czy mogę śmiało wstrzymać się do samej wyspy.

Jeśli tak to może posiadacie informacje po jakim kursie??

Jest ich kilka, można wymieniać też na poczcie.
BankPBZ
Erste Bank
Pieniądze można też wymienić w agencjach turystycznych i na poczcie z drugiej strony za dworcem autobusowym.
W Loparze jest PBZ, a jak obrócisz się w lewo to będzie kilka kantorów. Zdjęcią są robione po sezonie, więc na street view ich nie zobaczysz.

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Czy Na Wyspie Rab Jest Bank???????
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone