Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

czy mozna zabrac ze soba psa ?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Staszek1

Nieprzeczytany postnapisał(a) Staszek1 » 30.07.2002 22:02

Staszek napisał(a):Jeśli kochasz swojego psa - pomyśl o wyjeździe bez niego.

Bardzo słusznie. Jednak pod warunkiem, że masz go gdzie zostawić. A tak nie zawsze musi być.
Każdy medal ma dwie strony.
Pozdrawiam,[/quote]
Nie zgadzam się !!! W tym przypadku medal ma tylko jedna stronę: albo możesz zostawić psa pod dobrą opieką, albo nie jedziesz do Chorwacji. Dla każdego psa wychowanego w klimacie Polski - Chorwacja jest za gorąca i morze za słone. Oczywiście, jeśli pies przeszkadza PANU w wyjeździe na wakacje można go zostawić przywiązanego w lesie do drzewa. :o
Staszek2

Nieprzeczytany postnapisał(a) Staszek2 » 30.07.2002 22:18

Staszek1 napisał(a):
Staszek napisał(a):Jeśli kochasz swojego psa - pomyśl o wyjeździe bez niego.

Bardzo słusznie. Jednak pod warunkiem, że masz go gdzie zostawić. A tak nie zawsze musi być.
Każdy medal ma dwie strony.
Pozdrawiam,

Nie zgadzam się !!! W tym przypadku medal ma tylko jedna stronę: albo możesz zostawić psa pod dobrą opieką, albo nie jedziesz do Chorwacji. Dla każdego psa wychowanego w klimacie Polski - Chorwacja jest za gorąca i morze za słone. Oczywiście, jeśli pies przeszkadza PANU w wyjeździe na wakacje można go zostawić przywiązanego w lesie do drzewa. :o[/quote]
Kochani, zawsze dla mnie ważniejsza była treść, a nie forma. Przepraszam, źle zacytowałem poprzedniego maila i wyszła bzdura. (Gdzie można znaleźć pomoc techniczną korzystania z FORUM?) Moja wypowiedź zaczyna się od słów "Nie zgadzam się..." Od niedawna czytam Wasze wypowiedzi, ale przede wszystkim jestem miłośnikiem psów(jako żywych stworzeń, niekoniecznie posiadających ludzkie upodobania), a dopiero potem wielbicielem Chorwacji. Nie męczcie psów Chorwacją!!!!!! One naprawdę nie lubią słońca, słonej wody, pysznego dla nas wina i dyskotek. Śmierdząca kość mniej im szkodzi. Nie zamierzam dalej polemizowac na ten temat. Potraktujcie mój głos jako głos w dyskusji, niech każdy miłośnik Chorwacji i wielbiciel zwierząt wybierze... co uważa.
Jola
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 23.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jola » 23.08.2002 11:34

:?: A czy ktos wie jak mozna sie poruszac z psem po miastach i Parkach Narodowych?
:?: czy na wszystkich plazach jest zakaz wchodzenia i kompieli dla psow? Mój pies uwielbia sie kompac, nawet w słonej wodzie :D
Pozdrawiam
Jola
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 23.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jola » 27.08.2002 15:45

W tym roku kosztuje już 65 zł. :cry:


Powiayowy Inspektorat Weterynaryjny we Wrocławiu wydaje takie zaswiadczenia za 22,53zł. :)
grego
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 31.01.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) grego » 27.08.2002 19:41

Jola napisał(a):W tym roku kosztuje już 65 zł. :cry:


Powiayowy Inspektorat Weterynaryjny we Wrocławiu wydaje takie zaswiadczenia za 22,53zł. :)


W zeszlym roku mogl je wydawac tylko Wojewodzki Lekarz Weterynarii
grego
Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
czy mozna zabrac ze soba psa ? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone