Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czy marzec to rzeczywiście ostateczny termin na znalezienie

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
warionuszka
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 29.01.2017
Czy marzec to rzeczywiście ostateczny termin na znalezienie

Nieprzeczytany postnapisał(a) warionuszka » 07.03.2017 23:15

Siedzę wieczorami i szukam, szukam, SZUKAM...Minęły 3 tygodnie i mam wrażenie, że zostały już same "resztki" ofert.Daleko od plaży i drogo. Czy możliwe jest znalezienie noclegu na 5 nocy(wiem,że Chorwaci wolą 7) w Dalmacji (pocz. sierpnia)? Wybieramy się w 2 rodziny 2 plus 2. Może macie jakieś sprawdzone noclegi dla rodzin z dziećmi nad samym morzem? Może być wioseczka (np. Posedarje k/Zadaru) tyko morze "na widelcu" i baza wypadowa w jakieś ciekawe miejsca.Pomóżcie!(już nie mogę patrzyć na klawiaturę).
śmigacz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1703
Dołączył(a): 18.09.2016
Re: Czy marzec to rzeczywiście ostateczny termin na znalezie

Nieprzeczytany postnapisał(a) śmigacz » 08.03.2017 00:27

Szukałaś na Chorwackie.pl? Ja wysłałem kilka emalii i z reguły były jeszcze miejsca. Akurat szukałem na czerwiec i lipiec. W jednym miejscu będę od poniedziałku do środy a w drugim od środy do środy czyli 16 dni.
paulr
Cromaniak
Posty: 1029
Dołączył(a): 19.10.2013
Re: Czy marzec to rzeczywiście ostateczny termin na znalezie

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulr » 08.03.2017 02:10

Zobacz np na booking casamundo itp a pozniej poszukaj namiarow bezposrednio do właściciela.
Albo mozna jechac w ciemno. Ja co roku jestem w 2 polowie lipca i bez problemu widac ze nie wszystko pozajmowane.
śmigacz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1703
Dołączył(a): 18.09.2016
Re: Czy marzec to rzeczywiście ostateczny termin na znalezie

Nieprzeczytany postnapisał(a) śmigacz » 08.03.2017 07:24

Na pierwszy raz wolę mieć coś zaklepane. Chodzi głównie o dzieci. Na miejscu rozeznam sytuację jak się zorganizować za rok.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Czy marzec to rzeczywiście ostateczny termin na znalezie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 08.03.2017 07:56

paulr napisał(a):Ja co roku jestem w 2 polowie lipca i bez problemu widac ze nie wszystko pozajmowane.

Zauważ, że autorka wątku wybiera się na początku sierpnia. W dwie rodziny. Nie polecam w ciemno.


Danka, odbierz PW od Danki. :oczko_usmiech:
anka581
Croentuzjasta
Posty: 176
Dołączył(a): 09.02.2016
Re: Czy marzec to rzeczywiście ostateczny termin na znalezie

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka581 » 08.03.2017 08:22

warionuszka a Ciovo by odpowiadało , a dokładnie Okrug Gornji ?
Mogę spytać lub podać namiary na 3 kwatery
megamis7
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 31.07.2016
Re: Czy marzec to rzeczywiście ostateczny termin na znalezie

Nieprzeczytany postnapisał(a) megamis7 » 08.03.2017 09:00

Google Maps lub Google Earth-namierz pasującą Ci miejscówkę i szukaj tam bezpośredniego kontaktu z gospodarzami.Mi zajęło to chyba z miesiąc i wysłałem z 200 e-maili ale wreszcie ustrzeliłem pasującą mi kwaterę.Życzę powodzenia i wytrwałości.
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13432
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: Czy marzec to rzeczywiście ostateczny termin na znalezie

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 08.03.2017 09:37

warionuszka napisał(a):Siedzę wieczorami i szukam, szukam, SZUKAM...Minęły 3 tygodnie i mam wrażenie, że zostały już same "resztki" ofert.Daleko od plaży i drogo. Czy możliwe jest znalezienie noclegu na 5 nocy(wiem,że Chorwaci wolą 7) w Dalmacji (pocz. sierpnia)?

Jest możliwe znalezienie pobytu na 5 nocy, ja też nie zawsze jestem w danym miejscu od weekendu do weekendu, z racji przemieszczanie się.
Marzec, to nie jest jeszcze tragedia. Zdarzało mi się rezerwować kwaterę w maju, na pobyt sierpniowy.

Nie polecam w sezonie wysokim jazdy "w ciemno", szczególnie z małymi dziećmi. Może to być irytujące zarówno dla kierowcy, a szczególnie dla dzieci,
szukanie kwatery po wielogodzinnej jeździe.

Życzę wytrwałości w poszukiwaniach. :wink:
paulr
Cromaniak
Posty: 1029
Dołączył(a): 19.10.2013
Re: Czy marzec to rzeczywiście ostateczny termin na znalezie

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulr » 08.03.2017 11:41

Ja też nie lubię jeździć bez rezerwacji. No zeszły rok zamiast być na miejscu około 16 byliśmy około 3 w nocy. Mieliśmy rezerwację a apartament czekał. Więc od razu spać.
Natomiast cały czas jezdze do Chorwacji w tzw wysokim sezonie i widzę pełno wolnych miejsc. Gdzie byśmy nie pojechali są informacje o wolnych miejscach.
Autor już napisał że nie chce jechać w ciemno, sam też bym nie jechał i sam wysłałem setki maili i też już miałem dosyć. W końcu znalazłem jakiegoś pośrednika na istrii i napisałem co chce on mi odpisał za ile i co i się zdecydowaliśmy. Cenowo praktycznie porównywalnie z tym co oferowali "właściciele" w tym rejonie tylko zawsze coś było że nie pasowało. Tu na forum jest wątek z linkami do pośredników.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Czy marzec to rzeczywiście ostateczny termin na znalezienie
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone