Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czy ktoś zna Villa Trio w Srimie?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kalibacha
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 20.05.2016
Czy ktoś zna Villa Trio w Srimie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kalibacha » 22.05.2016 20:14

Znalazłam ciekawą ofertę w Srimie:Villa Trio.Jest to ponoć nowo wybudowany dom, jednak nigdzie nie potrafię znaleźć żadnych opinii o tym obiekcie.Nie ma go na żadnej stronie z noclegami,żeby go zobaczyć wchodzi się bezpośrednio na stronę villi trio.Numer telefonu podany wyłącznie Polski.Po wysłaniu maila oddzwania pan z polskiego numeru,mówi,że dzwoni z Polski,że wszystko jest ok.Wymaga zaliczki 100 euro za pokój,reszta wpłaty na tydzień przed wyjazdem.W Chorwacji byłam 2 razy,zaliczka za każdym razem wymagana,a reszta wpłaty w dniu przyjazdu.Może ktoś był,widział...Odpiszcie, proszę co o tym sądzicie.
Kalibacha
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 20.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kalibacha » 23.05.2016 12:17

Nikt nic nie wie na ten temat???
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 23.05.2016 12:30

Kalibacha napisał(a):Znalazłam ciekawą ofertę w Srimie:Villa Trio.Jest to ponoć nowo wybudowany dom, jednak nigdzie nie potrafię znaleźć żadnych opinii o tym obiekcie.

No skoro nowy to możesz na forum nie znaleźć o nim opinii.

Kalibacha napisał(a):Wymaga zaliczki 100 euro za pokój,reszta wpłaty na tydzień przed wyjazdem.W Chorwacji byłam 2 razy,zaliczka za każdym razem wymagana,a reszta wpłaty w dniu przyjazdu.Może ktoś był,widział...Odpiszcie, proszę co o tym sądzicie.


Powiedz pośrednikowi, że zaliczkę możesz zapłacić, a resztę po przyjedzie na miejsce (jak to jest zwyczajowo przyjęte) właścicielowi.
Jeśli się nie zgodzi to niech się buja.
Sam wynajmowałem dawno temu przez polskiego pośrednika, ale dostał tylko zaliczkę, a reszta kasy jw.

Na stronie masz maila do właściciela z tego co widzę..
Napisz, że jesteś zainteresowany i zobaczysz co Ci odpisze....

Już kiedyś była taka akcja na forum , że drogi właściciela i pośrednika się w pewnym momencie rozeszły i ludzie zostali na lodzie, bo pośrednik wziął kasę i nie przesłał jej właścicielowi.
Nie mówię, że to się tak samo skończy, ale zgodnie z prawem Murphy’ego... :wink:
Ja bym na pewno całej kasy przed przyjazdem nikomu nie wysyłał..
Kalibacha
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 20.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kalibacha » 23.05.2016 13:22

Dziękuję za reakcję.
Kalibacha
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 20.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kalibacha » 23.05.2016 13:56

Na maila odpowiedział Polak dzwoniąc do nas.Jedziemy w 2 rodziny 3 osobowe.Maila wysłała ta druga rodzina 3 dni temu i zaraz oddzwonił.Ja wysłałam maila wczoraj popołudniu i cisza.Zastanawia mnie fakt,że niby nowo wybudowany obiekt,ale znalazłam stronkę adriatyk2014 czy jakoś tak i tam już jest,a w necie totalna cisza.Czyżby przez 2 lata nikt nic o nim nie wspomniał...anakin,może jestem za bardzo podejrzliwa?
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 23.05.2016 14:06

Kalibacha napisał(a):...anakin,może jestem za bardzo podejrzliwa?

Daleki jestem od twierdzenia, że budynku nie ma...
Mnie się nie podoba jedynie, że trzeba całą kasę zapłacić przed wyjazdem...ale może takie są tam praktyki, nie wiem.
Tzn.praktyki polskich pośredników, bo rezerwując bezpośrednio u właścicieli nigdy się z czymś takim nie spotkałem.
Ostatnio edytowano 23.05.2016 14:16 przez anakin, łącznie edytowano 1 raz
marcopil
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 49
Dołączył(a): 18.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcopil » 23.05.2016 14:13

Też byłbym ostrożny z tą wpłatą całej kwoty, zaliczka rzecz naturalna i często praktykowana, ale całość wpłaty ???.
Kalibacha
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 20.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kalibacha » 04.08.2016 13:14

Dla zainteresowanych...Villa Trio w Srimie istnieje.Pojechaliśmy do Srimy w ciemno,szukaliśmy noclegów za pośrednictwem tamtejszej agencji turystycznej i...wylądowaliśmy w Villi Trio.Kwatery takie jak na zdjęciach,były rodziny,które wpłaciły całość na tydzień przed przyjazdem do Srimy,wszystko było w porządku.Ja jednak uważam,że ostrożności nigdy za wiele..Plaża w Srimie piękna,szeroka,zejście do morza łagodne,fajna baza wypadowa do Vodic i Szybenika.Pogoda dopisała,czego chcieć więcej?Wszystkim w trakcie i przed urlopami życzę udanego wypoczynku!

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Czy ktoś zna Villa Trio w Srimie?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone