Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

czy ktoś tam był? Rażanij

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lubczyk38
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lubczyk38 » 14.06.2011 12:18

no to poprosze jak będziesz miała czas trochę informacji np.na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Szczególnie interresuje mnie :
-położenie kwatery, czy blisko morza, plaży. Z tego co zrozumiałam z opisów to plaża blisko domu jest dość głęboka i nie ma fajnego zejścia do morza?
-czy kwatery są gdzieś na uboczu, czy to środek miatseczka, jak z ciszą( której bardzo potrzebujemy)? Czy jest to daleko, blisko lokalnej drogi?
-czytałam też z Waszych relacji ,że jest targ rybny, sklepik, czy jest targ warzywno- owocowy, czy trzeba jeźdźic po to do Rogoźnicy?
-z racji nadcisnienia - mam pytanie tez o dojazd - czy są przepaście i stromizmy- dwa lata temu dojazd do Orebicia bardzo odczułam "ciśnieniowo" - stąd moje pytanie.
lubczyk38
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lubczyk38 » 04.07.2011 17:45

wróciłam z Rażanij - kwatera bardzo miła, własciciele starsi państwo uroczy, rozpieszczali nas - naprawdę apartman dla ludzi szukjących spokoju i ciszy. Plaża Varos faktycznie ok 400 metrów, może niezbyt ogromna i troche zbyt kamienista przy wejściu, ale sympatyczna.w miasteczku sklep rybny- z niezbyt duzym wyborem, ale może rokreci się teraz w sezonie. Fajna kwatera u Pana Bartula, kiedys na pewno tam wrócę. :D
Dziekuję za wszystkie podpowiedzi forumowiczów- potwierdziły się.
Leszek W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 552
Dołączył(a): 14.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek W » 04.07.2011 18:35

Miło, że nasze informacje się potwierdziły. Po sąsiedzku dużo Polaków było?
lubczyk38
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lubczyk38 » 04.07.2011 22:04

Tak po sąsiedzku były dwa polskie samochody plus jeden niemiecki- gospodarz uśmiechnięty, komunikatywny zagladał do naszych gospodarzy na pogaduchy.My bylismy jedymi gośćmi Bartula, drugi apartman stał pusty, możle dlatego nas tak dopieszczali - a to figi co drugi dzeiń, a to po mule Bartul pojechał dla nas bo był problem z kupieniem na miejscu, grilował nam rybkę, a na powitanie dostaliśmy talerz wielki nalesników z drzemem. Naprawdę byli tak mili,że czuliśmy się jak w rodzinie.
Katia córka Bartula od razu pokazała nam skrót do sklepu, najlepszą plażę- potem okazało się że to Varos wspominane przez Was. Bylismy też w forcie z II wojny który znajdował się na szczycie góry- Katia powiedziła,ze większośc Polaków tam się zawsze wybiera i warto to zobaczyć.Fajnie było, szkoda,że tak krótko.
Była tez fantastyczna pogoda- gorąco , ale ciągle wiatr od morza, nie wiem czy to tam tak zawsze bywa, ale uwazam,że to idelane warnki na plazowanie.
themoon
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 304
Dołączył(a): 13.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) themoon » 28.07.2011 07:32

Zielina74. proszę o kontakt na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Szukam ciekawej kwatery w Razanj.
Ewentualnie zaglądnij tutaj http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=33899&highlight=
Pozdrawiam
Krisku
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 03.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krisku » 03.08.2011 11:05

Razanj to moje miejsce na ziemi ;-)[/quote]

Zielina - podłączam się do opinii.
:D :D :D
Ja już niestety swoje kolejne cudowne dni w Razanj zakończyłem.
Pozdrawiam.
wos71
Croentuzjasta
Posty: 183
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wos71 » 21.08.2011 10:19

lubczyk38 napisał(a):wróciłam z Rażanij - kwatera bardzo miła, własciciele starsi państwo uroczy, rozpieszczali nas - naprawdę apartman dla ludzi szukjących spokoju i ciszy. Plaża Varos faktycznie ok 400 metrów, może niezbyt ogromna i troche zbyt kamienista przy wejściu, ale sympatyczna.w miasteczku sklep rybny- z niezbyt duzym wyborem, ale może rokreci się teraz w sezonie. Fajna kwatera u Pana Bartula, kiedys na pewno tam wrócę. :D
Dziekuję za wszystkie podpowiedzi forumowiczów- potwierdziły się.


Witam.Mam dwa pytania.Czy w apartamentach jest klimatyzacja? I czy z apartamentów jest widok na morze?PZDR
bogunow
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 08.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) bogunow » 26.09.2011 23:17

Byliśmy w Razanj w tym roku w lipcu. Cisza i spokój, jak w bajce. Mieszkalismy w zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link W razie pytan służę pomocą. Zapraszam też na film z naszego lipcowego pobytu w Chorwacji.
sztanga
Odkrywca
Posty: 93
Dołączył(a): 18.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sztanga » 27.09.2011 12:07

Byłem w 2010 roku Razanj Stivastnica, mogę również pomóc
2salamandra22
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 407
Dołączył(a): 26.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) 2salamandra22 » 12.01.2012 12:53

Bogunow bardzo proszę o informacje na temat apartamentu .nedjeljka bo jest na naszej liście wytypowanych apartamentow. Szczególnie interesuje mnie czy jest jakaś plaża odpowiednia dla dwuletniego dziecka, czy są jakieś knajpki i pizzerie i lody i jak do nich daleko. Jacy są gospodarze?
Bardzo dziękuję
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 17.01.2012 22:00

2salamandra22 napisał(a):Bogunow bardzo proszę o informacje na temat apartamentu .nedjeljka bo jest na naszej liście wytypowanych apartamentow. Szczególnie interesuje mnie czy jest jakaś plaża odpowiednia dla dwuletniego dziecka, czy są jakieś knajpki i pizzerie i lody i jak do nich daleko. Jacy są gospodarze?
Bardzo dziękuję


Byliśmy w minione wakacje w Razanj, niestety na temat tego apartamentu ci nie pomogę natomiast co do miejscowości to: malutka mieścina z 1 marketem obok której jest mała kawiarnia, knajpką i straganem warzywno-owocowym w centrum,wcześnie rano można tam kupić świeżą rybkę. Natomiast przy apartamencie w którym mieszkaliśmy jest restauracja z pyszną pizzą (dzieciom smakowała :D) i sklep w miarę dobrze zaopatrzony.
Pozdrawiam
Zielina74.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 232
Dołączył(a): 19.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zielina74. » 18.01.2012 01:24

Czytam tak sobie Wasze wspomnienia z Raznanj i jest okazja, żeby również powspominać swój pobyt. Ja już byłam po raz trzeci w tym samym miejscu, choć nie tylko tam, bo "zahaczyłam" jeszcze w tym roku o Czarnogórę.
Kto ma chęć na sporą dawkę błękitu Adriatyku, soczystej zieleni i szarości skał to zapraszam do galerii na FB

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 18.01.2012 08:58

Zielina74. napisał(a):Czytam tak sobie Wasze wspomnienia z Raznanj i jest okazja, żeby również powspominać swój pobyt. Ja już byłam po raz trzeci w tym samym miejscu, choć nie tylko tam, bo "zahaczyłam" jeszcze w tym roku o Czarnogórę.
Kto ma chęć na sporą dawkę błękitu Adriatyku, soczystej zieleni i szarości skał to zapraszam do galerii na FB

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


Właśnie "ociepliłam" duszę i serce w ten mroźny ranek :D Piękne fotki :!:
Wspaniale "zamroziłaś" piękno Razanj :D
Bożusia
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 66
Dołączył(a): 23.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bożusia » 05.02.2012 13:04

bogunow napisał(a):Byliśmy w Razanj w tym roku w lipcu. Cisza i spokój, jak w bajce. Mieszkalismy w zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link W razie pytan służę pomocą. Zapraszam też na film z naszego lipcowego pobytu w Chorwacji.


Witaj bogunow!
Mam zarezerwowany apartament w nedjeljka w sierpniu. Napisz proszę czy do plaży, morza jest faktycznie ok. 80 m, czy po klifie, czy schodach? Jacy gospodarze? Film z pobytu w Cro super!
Pozdrawiam
izumonia
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 06.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) izumonia » 06.02.2012 21:34

Witam cro-maniakow. Ja sie, ze tak powiem w tym roku croacyjnie-rozdziewiczam. Po dwoch tygodniach mek internetowych popadlo na Razanj, pensjonat Nedjelika. Bedziemy tam od 7 do 21 .07. 12. Bardzo wszystkim dziekuje, bo to forum to skarbnica wiedzy. Po obejrzeniu fotek i przeczytaniu wielu opowiesci nie moge sie doczekac lata.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
czy ktoś tam był? Rażanij - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone