Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czy ktoś korzystał z portalu online-croatia.pl?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gosia12345
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 05.05.2016
Czy ktoś korzystał z portalu online-croatia.pl?

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosia12345 » 05.05.2016 15:17

Chcę zarezerwować apartament na portalu online-croatia.pl, ale nigdzie nie mogę znaleźć opinii na ich temat. Czy ktoś korzystał z ich usług? Czy są pewni i czy mnie nie oszukają?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.05.2016 15:48

Wyglądają na solidną firmę, ceny są wysokie :roll:
gosia12345
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 05.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosia12345 » 05.05.2016 15:56

Ale ciekawe dlaczego nigdzie nie ma opinii na ich temat. Muszę wpłacić sporo zaliczki a nie mam pewności czy zobaczę domek.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.05.2016 16:27

Te same obiekty są dostępne w innych wyszukiwarkach, ktoś mógł być w danym apartamencie z innej firmy.
Jako pośrednik na pewno biorą prowizję.

Jak jest obawa, to nie rezerwować :roll:
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13432
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 05.05.2016 16:48

gosia12345 napisał(a):Ale ciekawe dlaczego nigdzie nie ma opinii na ich temat. Muszę wpłacić sporo zaliczki a nie mam pewności czy zobaczę domek.

Mają certyfikat zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link – Udruga hrvatskih putničkih agencija, czyli Stowarzyszenia Chorwackich Agencji Turystycznych.
gosia12345
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 05.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosia12345 » 05.05.2016 17:07

Też to sprawdzałam, ale nie nie wiem czy ten certyfikat jest wiarygodny.
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13432
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 05.05.2016 17:27

gosia12345 napisał(a):Też to sprawdzałam, ale nie nie wiem czy ten certyfikat jest wiarygodny.

Zawsze ktoś może włamać się na stronę i dopisać agencję do listy, ale to by miało krótkie nogi. Szukając opinii w sieci, można też naciąć się na content marketing, czyli publikowanie atrakcyjnych i przydatnych treści, aby przyciągnąć klienta.

Jeśli nie masz zaufania do nich, to przeszukaj wątki dotyczące kwater na cro.pl :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.05.2016 17:31

Osoby pokazane jako reprezentanki firmy naprawde żyją :!: :wink:

Dlaczego mieliby oszukiwać :?:

To jest niewielka firma, nie mają za dużo ofert. Te co są, są drogie.
Apartament naprawdę istnieją, oferują je inne firmy w podobnych cenach.

Prowizja to ich zarobek. :wink:

Ciężko jest o opinie w internecie o firmach-pośrednikach wynajmujących kwatery. Już łatwej jest zdobyć informacje o samych kwaterach.
Najłatwiej jest zdobyć opinie o hotelach. :roll:

Ale to też nie jest tak, że każda opinia jest wiarygodna.
Około 10% klientów to wieczni malkontenci, zawsze szukający dziury w całym i zawsze niezadowoleni :wink:
Nikt im nie dogodzi, dla nich najlepiej by było, żeby wszystko było za darmo i jednocześnie full wypas :D
I taki napisze opinię o apartamencie, ta opinia się znajdzie w internecie jako jedyna,
bo tym zadowolonym się nie chciało nic napisać :roll:
Opinii musi co najmniej z 20, żeby na ich podstawie podejmować decyzję :!: :!: :!: :!: :!: :!:
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13432
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 05.05.2016 17:40

Lednice napisał(a):Opinii musi co najmniej z 20, żeby na ich podstawie podejmować decyzję :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Tak z ciekawości, te 20 opinii to wynika z zasad marketingu, czy to Twoja opinia? Pytam, bo nigdy nie liczyłem, a postawiłeś aż 6 wykrzykników, więc to musi być ważne.
gosia12345
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 05.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosia12345 » 05.05.2016 17:56

Dzięki za pomoc. Zapłaciłam zaliczkę, a w sierpniu dam znać czy nie spałam pod gołym niebem :P
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.05.2016 18:02

walp napisał(a):
Lednice napisał(a):Opinii musi co najmniej z 20, żeby na ich podstawie podejmować decyzję :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Tak z ciekawości, te 20 opinii to wynika z zasad marketingu, czy to Twoja opinia? Pytam, bo nigdy nie liczyłem, a postawiłeś aż 6 wykrzykników, więc to musi być ważne.


Zawsze prezentuję swoje opinie :wink:

( na podstawie swoich spostrzeżeń z autopsji oraz zgodnie z zasadami marketingu :wink: )

Żeby było jasne: ja pisałem o anonimowych opiniach z internetu, jak znamy bardzo dobrze kogoś, kto wypoczywał w CRO, znamy jego "gusty",
to możemy spokojnie zawierzyć jego opinii 8) )
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13432
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 05.05.2016 18:04

gosia12345 napisał(a):Dzięki za pomoc. Zapłaciłam zaliczkę, a w sierpniu dam znać czy nie spałam pod gołym niebem :P

Daj znać koniecznie. Powodzenia w podróży. :papa:
samer
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 04.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) samer » 05.05.2016 21:03

A czy zna ktoś jakieś sprawdzone strony internetowe na których bezpiecznie można zarezerwować kwatery? Chodzi mi o okolice Makarskiej. Pozdrawiam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.05.2016 21:08

Większość jest sprawdzona i bezpieczna :wink:

Raczej ciężko zakładać, że ktoś specjalnie kombinuje, żeby oszukać :roll:
W każdym razie jest to absolutny margines :roll:

Natomiast co innego to stosunek jakość/cena
Tu można zapłacić sporo i mieć niespecjalne warunki.
Można też upolować coś super za niewielką cenę.
Przeważnie w sezonie nie ma cudów: dobra jakość i dobre położenie kwatery sporo kosztuje :roll:
samer
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 04.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) samer » 05.05.2016 21:31

W tamtym roku byłem pierwszy raz i w ciemno i nie było problemu ze znalezieniem noclegu, ale w tym roku wybieramy się w 8 osób i pasowało by coś zamówić wcześniej, bo w tyle osób może być problem. Także nie chciał bym się naciąć już na drugim wyjeździe na Chorwację :)
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Czy ktoś korzystał z portalu online-croatia.pl?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone