Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czy jest w stanie mnie coś jeszcze zaskoczyć? Jakie miejsce?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jarod
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 05.08.2014
Re: Czy jest w stanie mnie coś jeszcze zaskoczyć? Jakie miej

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarod » 24.05.2016 19:01

No ok. Czytam dalej, a co powiecie o wybrzeżu tuz za Sveti Rok - Seline, Starigrad, Rovanjska. Ktoś w ogóle tam jeździ? Też mamy z tyłu góry, więc klimacik podobny jak na makarskiej... chyba. No i główna zaleta - w miarę blisko.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Czy jest w stanie mnie coś jeszcze zaskoczyć? Jakie miej

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.05.2016 22:23

jarod napisał(a):No ok. Czytam dalej, a co powiecie o wybrzeżu tuz za Sveti Rok - Seline, Starigrad, Rovanjska. Ktoś w ogóle tam jeździ? Też mamy z tyłu góry, więc klimacik podobny jak na makarskiej... chyba. No i główna zaleta - w miarę blisko.

senj-lukovo-starigrad-t45376.html

Czy klimacik podobny do Riwiery Makarskiej - musisz sam ocenić :wink:
mariusz87
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 06.07.2015
Re: Czy jest w stanie mnie coś jeszcze zaskoczyć? Jakie miej

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz87 » 12.06.2016 17:54

Witam wszystki cromaniaków.W tym roku w wrześniu wybieramy się na półwysep peljesac[na końcu półwyspu miejsowosc Loviste] i mam do was pytanie co polecacie w tym regionie?[plaze,zatoczki,zabytki i ogolnie wszystko]bierzemy rowery.W tamtym roku byliśmy tylko przejazdem przez półwysep[bardzo ładne widoki były i postanowiliśmy wrócic] bo plynelismy promem z Orebic na wyspe Korcule.Podróż autem.Pozdrawiam;]
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Czy jest w stanie mnie coś jeszcze zaskoczyć? Jakie miej

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 12.06.2016 19:26

mariusz87 napisał(a):Witam wszystki cromaniaków.W tym roku w wrześniu wybieramy się na półwysep peljesac[na końcu półwyspu miejsowosc Loviste] i mam do was pytanie co polecacie w tym regionie?[plaze,zatoczki,zabytki i ogolnie wszystko]bierzemy rowery.

klub-milosnikow-polwyspu-peljesac-t38937.html
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Czy jest w stanie mnie coś jeszcze zaskoczyć? Jakie miejsce? - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone