Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czy istnieje życie na południe od Dubrownika?

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
WojteC5
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 236
Dołączył(a): 28.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) WojteC5 » 14.04.2010 10:46

walczy napisał(a):Fajna relacja :-), będe ja traktował jako mały przewodnik co zobaczyć jak wrócę do MNE. Byłem tam na jednodniowym wypadzie przy okazji wakacji w CRO i wiem że na 100% tam wrócę. A ogolnie to witam kierownika C5, pisujesz może na forum Klubu Cytrynki ?
W centrum Kotoru odholowali nam samochód za złe parkowanie. Myto dla turysty wynosi 100 EUR :evil: Poszukowanie samochodu w temp +40 bezcenne :)
Trochę moich fotek http://picasaweb.google.pl/awalczynski/ ... rskaKotor#
Widze że pomimo posiadania citroenowskiej navi korzystałeś z navi zewnętrznej, a tymczasem fabryczna RT3 z mapami od Navteq moim zdaniem na Bałkanach spisuje się OK.


Witam klubowicza Klubu Cytrynki - jaki świat jest mały.

Co do fabrycznej nawi, nie korzystałem z niej, gdyż moje C5 kupiłem i odebrałem z salonu wieczorkiem, a wyjazd był zaplanowany na 4 rano następnego dnia, więc nie miałem czasu już na uruchomienie nawi (czytaj kupienie map).

Obecnie korzystam już tylko z nawi RT3 i faktycznie jest ok. Co do tego jak się spisuje na Bałkanach dowiem się za 2 miesiące, bo wtedy planuję wakacje w Orebicu.

Pozdrawiam
WojteC5
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 236
Dołączył(a): 28.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) WojteC5 » 14.04.2010 10:54

slapol napisał(a):W 2005 roku będąc w Chorwacji zrobiliśmy sobie rajd przez czarnogórskie wybrzeże, aż za Ulcinj....ładna przyroda, niezłe niektóre zabytki (zaniedbane, ale to nie problem - u nas też takie są)...a poza tym gorąco i śmierdząco :?
Zastanawialiśmy się ile czasu potrzeba, by czuć się tam jak w Croatii...wg Twojej fajnej relacji - to jeszcze nie ten czas. Wtedy w moim odczuciu powrotny wjazd do CRO dał mi dużo przyjemności - poczułem się jakiś bezpieczny i "u siebie" :lol:
Bardzo miłym akcentem powrotu był fakt powitania nas przez chorwackiego pogranicznika: na widok polskiej rejestracji ZASALUTOWAŁ z uśmiechem i powiedział POLJSKA !!!! Ja uniosłem ręke do góry i krzyknąłem HRVATSKA !!!! Nawet nie spojrzał na paszporty, machnął ręką żeby jechać. Pożegnaliśmy się uśmiechem "od ucha do ucha". Wjechałem z powrotem do DOMU :!:
Pozdrav


Z tym gorącą i śmierdząco masz dużo racji szczególnie na południu, ale i co powinno dziwić, w Kotorze też takie miejsca się zdarzają.
Generalnie wniosek końcowy - Chorwacja górą !!!
Pozdrawiam
brokers7
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 303
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) brokers7 » 20.01.2011 20:00

Bardzo fajna relacja :-)
fotograf123
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 532
Dołączył(a): 16.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) fotograf123 » 20.01.2011 22:16

Super relacja.....

Pozdrawiam...
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 21.01.2011 01:20

Dobrze, że czasami ktoś odświeży coś "starego", tylko dlaczego ja znowu pójdę spać przez tę cropelkę tak poźno.. 8O
Artur68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 671
Dołączył(a): 14.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Artur68 » 25.01.2011 12:26

Hej WojteC5 - bardzo podobała nam się Twoja relacja.
W tym roku będziemy wypoczywać w Sveti Stevan.
Mamy "101" pytań,a nie chcemy zaśmiecać Twojej relacji, dlatego prosimy o kontakt mailowy adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl .
Pozdrawiam Artur
Artur68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 671
Dołączył(a): 14.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Artur68 » 27.01.2011 13:06

Hm - widzę, że WojteC5 zaglądał do tego wątku 10 miesięcy temu. :?
Może jest na forum ktoś, kto może podzielić się informacjami z pobytu w Sveti Stefan, a może jest jakiś wątek na forum który przeoczyłem ?
Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki i informację - pozdrawiam Artur.
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 27.01.2011 13:17

wpisz w "szukaja" sv stefan albo Czarnogóra a wyskoczy Ci pełno relacji i innych postów, które w tytule nie muszą mieć " Stefana", muszisz się zagłębić w relacje. Dużo info.
jago
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 17.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jago » 19.06.2013 23:42

Super relacja :!: Szkoda tylko, że połowa zdjęć się nie wyświetla :cry:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Czy istnieje życie na południe od Dubrownika? - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone