Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czy Hvar nas oczaruje? Jelsa 2017

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 13.06.2018 21:36

piekara114 napisał(a):Rok temu 1 lipca był festiwal lawendy, my się niestety nie załapaliśmy...
Skoro za 19 dni to pewnie na pola lawendy się załapiesz.. my ruszamy za 21 dni - przed tym terminem planuję skończyć relację, jak nic nie wyskoczy....
:papa: :papa:
W tym roku jest 29-30.06 więc też się nie załapiemy ale pamiętam jak Roxi pisała, że ją nieco rozczarował więc chyba nie ma co żałować. Najważniejsze by jej nie wykosili całej na festiwalowe potrzeby ;)
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8647
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 13.06.2018 21:53

Ale zasuwasz z tematem :wink: :D .
Ile to ja już razy jechałam na ten lawendowy Hvar :roll: :lol: . Ale kiedyś dojadę. Do Stari Gradu :hut: .
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 14.06.2018 08:38

tony montana napisał(a):To i ja poogladam ten Hvar Betee ;)
To ubieraj okularki przeciwsłoneczne, bo słońce mocno świeci

gusia-s napisał(a):W tym roku jest 29-30.06 więc też się nie załapiemy ale pamiętam jak Roxi pisała, że ją nieco rozczarował więc chyba nie ma co żałować. Najważniejsze by jej nie wykosili całej na festiwalowe potrzeby ;)
Właśnie czytałam te opinie także na jakiś blogach.... Myślę, że coś lawendy zostanie i fotkę między krzaczkami bez problemu zrobisz.

marze_na napisał(a):Ale zasuwasz z tematem :wink: :D .
Mój grecki urlop się zbliża :mrgreen:

marze_na napisał(a):Ile to ja już razy jechałam na ten lawendowy Hvar :roll: :lol: . Ale kiedyś dojadę. Do Stari Gradu :hut: .
Chyba nie za szybko dojedziesz :wink:
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8647
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 14.06.2018 08:43

piekara114 napisał(a):
marze_na napisał(a):Ile to ja już razy jechałam na ten lawendowy Hvar :roll: :lol: . Ale kiedyś dojadę. Do Stari Gradu :hut: .
Chyba nie za szybko dojedziesz :wink:

Może już za rok 8) :hut: .
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 14.06.2018 09:11

Jak pozwolisz to i ja przycupnę :wink:
Na Hvarze byliśmy w czerwcu 10 lat temu :o
Pamiętam, że przez cały pobyt w Zavali mieliśmy upały ponad 30st i nie za bardzo chciało nam się ruszać na zwiedzanie wyspy :roll:
Chętnie więc zobaczę u Ciebie co tam można zobaczyć ciekawego 8O
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 14.06.2018 10:12

gusia-s napisał(a):W tym roku jest 29-30.06 więc też się nie załapiemy ale pamiętam jak Roxi pisała, że ją nieco rozczarował więc chyba nie ma co żałować. Najważniejsze by jej nie wykosili całej na festiwalowe potrzeby ;)


Nooo d.py nie urywało. :oczko_usmiech: :twisted:
Fajnie było zobaczyć i trochę się pokręcić, ale równie dobrze można zwiedzić mieścinę bez tych straganów, a i lawendy przy okazji pozrywać. ;)
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 14.06.2018 10:57

marze_na napisał(a):
piekara114 napisał(a):
marze_na napisał(a):Ile to ja już razy jechałam na ten lawendowy Hvar :roll: :lol: . Ale kiedyś dojadę. Do Stari Gradu :hut: .
Chyba nie za szybko dojedziesz :wink:
Może już za rok 8) :hut: .
8O 8O

krakusowa napisał(a):Jak pozwolisz to i ja przycupnę :wink:
Na Hvarze byliśmy w czerwcu 10 lat temu :o
Pamiętam, że przez cały pobyt w Zavali mieliśmy upały ponad 30st i nie za bardzo chciało nam się ruszać na zwiedzanie wyspy :roll:
Chętnie więc zobaczę u Ciebie co tam można zobaczyć ciekawego 8O

Witaj Sąsiadko, rozsiądź się wygodnie pod wybranych krzaczkiem lawendy :D

Roxi napisał(a):Nooo d.py nie urywało. :oczko_usmiech: :twisted:
Fajnie było zobaczyć i trochę się pokręcić, ale równie dobrze można zwiedzić mieścinę bez tych straganów, a i lawendy przy okazji pozrywać. ;)
:mrgreen: :mrgreen:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 14.06.2018 15:00

Lavenda w Brusje jest również w moich planach, a na Twoich zdjęciach krzaczki wyglądają cudownie :hearts: więc już się nie mogę doczekać ;)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 14.06.2018 16:42

agata26061 napisał(a):Lavenda w Brusje jest również w moich planach, a na Twoich zdjęciach krzaczki wyglądają cudownie :hearts: więc już się nie mogę doczekać ;)
Agata tylko w tych krzaczkach nie poszalej za mocno i zostaw trochę dla nas ;)
aga_stella
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1306
Dołączył(a): 25.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_stella » 14.06.2018 17:58

Ja się spodziewam relacji z Włoch, a tu Hvar.
Chętnie popatrzę. Byłam, ale zdecydowanie za krótko (3 noclegi) :roll: (oj tam, człowiek miewa różne pomysły :smo: ). Oczywiście mam zamiar jeszcze kiedyś tam pojechać. :papa:
andrzej29
Cromaniak
Posty: 830
Dołączył(a): 01.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej29 » 14.06.2018 18:20

Witam

Relacja z Hvaru nie może mnie tu zabraknąć, chętnie poczytam Twoją relację.

Pozdrawiam.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 14.06.2018 18:32

gusia-s napisał(a):
agata26061 napisał(a):Lavenda w Brusje jest również w moich planach, a na Twoich zdjęciach krzaczki wyglądają cudownie :hearts: więc już się nie mogę doczekać ;)
Agata tylko w tych krzaczkach nie poszalej za mocno i zostaw trochę dla nas ;)

Gusia nie martw się, myślę, że Agaty Panowie nie pozwolą jej aż tak długo tam buszować :oczko_usmiech: Jak byliśmy to było pełno pszczół i lekki wiaterek, o otwarciu drzwi samochodu zapach lawendy i rozmarynu Cię otaczał dookoła.... Tylko dziewczyny przygotujcie się, ja miałam niewygodne buty :roll:
IMG_20170708_114736.jpg
Bluzeczka uszyta specjalnie na wakacje na Hvarze :)


aga_stella napisał(a):Ja się spodziewam relacji z Włoch, a tu Hvar.
:mrgreen: :mrgreen:

aga_stella napisał(a):Chętnie popatrzę. Byłam, ale zdecydowanie za krótko (3 noclegi) :roll: (oj tam, człowiek miewa różne pomysły :smo: ). Oczywiście mam zamiar jeszcze kiedyś tam pojechać. :papa:
Siadaja wygodnie na chorwackich kamykach :D

andrzej29 napisał(a):Relacja z Hvaru nie może mnie tu zabraknąć, chętnie poczytam Twoją relację.
Jest mi miło Cie tu gościć :D

:papa:
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 14.06.2018 18:36

Witaj :D

...bardzo chętnie również powspominam sobie Hvar, mija właśnie 10 lat od momentu, gdy byliśmy tam ostatni raz.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 14.06.2018 18:38

08.07.2017, sobota U.Stiniva

Jedziemy tą pseudo asfaltówką, potem krótko szutrem i szlaban i prywatna droga. Mamy szczęście, bo na łuku drogi (tam gdzie jest trochę szerzej) jest wolne miejsce i spokojnie możemy naszym Komiakiem zaparkować. Klamoty plażowe w garść i czeka nas spacer po szutrówce ku plaży, na szczęście jest w dół…. Przy plaży jest jakiś dom i zabudowania, my idziemy maksymalnie w prawo, tam jest pusto… Mamy miejsce pod skarpą z agawami…
Obrazek

Zatoka jest dość duża, mocno wcięta w ląd, więc nie ma tu większych fal. Plaża to białe kamienie, ale nie takie idealne otoczaki. Pod wodą średnio. Samo morze czyściutkie, ale nie ma zanotowanego pomiaru temperatury…ale obiecuję z następnych zatoczkach się poprawię… To plażujemy na całego Obrazek

Obrazek

Obrazek

W tej zatoce jest pomost dla żaglówek i łódek.Idziemy tam się przejść i popatrzeć na zatokę od innej strony…
Obrazek

Obrazek

Plażujemy jakieś 4 godziny, po czym czeka na powrót pod górę do samochodu… no trochę Panowie muszą na mnie poczekać :roll: :roll: przynajmniej samochód się przewietrzył :mrgreen:

To wracamy Obrazek
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 14.06.2018 18:39

majeczka napisał(a):...bardzo chętnie również powspominam sobie Hvar, mija właśnie 10 lat od momentu, gdy byliśmy tam ostatni raz.
Witaj. W tym roku szykuje się powrót? bo tak jakoś z postów innych wywnioskowałam?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Czy Hvar nas oczaruje? Jelsa 2017 - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone