Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czy chorwaci przyjmują zapłate za apartamenty w kunach ?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Deny
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 30.05.2012
Czy chorwaci przyjmują zapłate za apartamenty w kunach ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Deny » 06.06.2012 08:23

czy tylko w euro ?
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 06.06.2012 08:29

Euro.
Nie słyszałem żeby ktoś kunami płacił. 8)
Mało precyzyjnie się wyraziłem....
Ja zawsze w ojro... :wink:
Ostatnio edytowano 06.06.2012 09:07 przez anakin, łącznie edytowano 1 raz
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 06.06.2012 08:40

Nikt Cię raczej nie pogoni z kunami i zapłacić możesz, pytanie tylko dlaczego chcesz płacić kunami?
Zdarzało mi się resztę za apartament gospodyni wypłacał mi w kunach - nomen omen , po dobrym kursie.
Wydaje mi się że Chorwaci, euro głownie do skarpety, banku itp
ale część do wymiany i na życie.
Deny
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 30.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Deny » 06.06.2012 08:40

Bo wybieramy sie do Chorwacji i znajomi nie chca brac pieniedzy tylko na miejscu wypłacic z bankomatu w kunach , stąd moje pytanie czy zaplacą za apartament w kunach
Hadler
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 356
Dołączył(a): 17.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hadler » 06.06.2012 08:44

Można jeszcze wypłacić euro z bankomatu w Słowenii ;)

A tak na serio, to ja kiedyś płaciłem część w euro, a część w kunach (w kunach o dziwo po dobrym kursie) - bo tak akurat miałem
Deny
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 30.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Deny » 06.06.2012 08:45

czytając wypowiedzi wychodzi na to ze kunami się opłaca bo po dobrym kursie licza?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.06.2012 08:57

Deny napisał(a):czytając wypowiedzi wychodzi na to ze kunami się opłaca bo po dobrym kursie licza?


Pod nickiem skąd: Croatia. :wink:

Jeśli tak, to nie wiesz po jakim kursie liczą :?: :wink:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 06.06.2012 09:30

Torac napisał(a):Nikt Cię raczej nie pogoni z kunami i zapłacić możesz, pytanie tylko dlaczego chcesz płacić kunami?
Zdarzało mi się resztę za apartament gospodyni wypłacał mi w kunach - nomen omen , po dobrym kursie.
Wydaje mi się że Chorwaci, euro głownie do skarpety, banku itp
ale część do wymiany i na życie.


W okolicach Plitvic zawsze podawali mi ceny w kunach, natomiast przelicznik, jaki stosowali, kiedy uparłem się na euro, bo nie chciało mi się szukać bankomatu, nie odbiegał jakoś drastycznie od kantorowego z wybrzeża.

Nad morzem nie sprawdzałem, ale wydaje mi się, że euro wynika raczej z przekroju waluty przywożonej przez turystów - w zasadzie tylko my i Ruscy przywozimy swoją walutę, a reszta euro, więc, przy stałym kursie, nie komplikują sobie życia.

Pozdrawiam

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Czy chorwaci przyjmują zapłate za apartamenty w kunach ?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone