Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

czy byl ktos w drasnicach

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 29.01.2006 13:12

"Powiedz DRAŠNICE - a antek się odezwie" :lol: :lol: :lol:
antek napisał(a):już o tym pisałem nieraz na forum (...)

... i opowiadałeś na zlotach :D .

Muszę się dokopać do tego "nieraz" :wink:
Reszta - na maila.

Pozdraviam i
przepraszam, że choć SMUTNY CZAS od wczoraj - a ja na widok antka ślę uśmiechy.
antek
Cromaniak
Posty: 1031
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) antek » 29.01.2006 16:24

Tak Dorotko, bardzo smutny czas.....
i dla mnie.....
został tam mój kolega....z którym pracuję...od wczoraj nie ma z nim żadnego kontaktu.....
Joker_28
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 554
Dołączył(a): 22.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joker_28 » 30.01.2006 09:14

a to ja napisał(a):"Powiedz DRAŠNICE - a antek się odezwie"


Witaj Dorotko! Strasznie się ucieszyłem widząc w Kalendarzu Wyjazdowym Twoją gromadkę w czerwcu w Drasnicach. Drasnice są także "moim" miejscem. W 2004 opisywałem co nieco na forum tę przeuroczą wioskę. Niestety część postów prawdopodobnie została już skasowana. Parę zdjęć z Drasnic możesz zobaczyć w mojej galerii. Więcej mogę Ci podesłać mailem. Ja osobiście każdemu polecam Drasnice.

Co jest w nich fajnego:
- cisza, spokój - bardzo w dole, nie słychać Jadranki,
- wszędzie blisko,
- taki swojski, sielankowy klimat,
Szukając lokum najpierw w Tucepi, jeden z gospodarzy mówi: Panie, Drasnice to II liga. Uwielbiam tę drugą ligę, nawet okręgówkę ...

Co polecam:
W Drasnicach sporo domów jest usytuowana tuż przy linii brzegu, ja w takim byłem - super, z tarasu morze, wieczorem słyszysz szum fal. Może Wam też się uda wynająć apartament przy plaży.
Fishpicnic na Hvar organizowany z Drasnic i Igrane - rewelacja !!!
Rakija "Drasnicka" - nie brakuje jej mocy.

Czego w Drasnicach nie ma:
- wszystkiego co w Makarskiej czyli kombinatu, dyskotek, gwaru, tłoku ...
- nie polecam ludziom szukających intensywnego życia nocnego,
- odradzam mieszkanko tuż przy porcie - stojąca woda ...

Jeszcze jedna uwaga. We wrześniu 2004 w Drasnicach nie bylo prawie żadnych Polaków. Wioska zdominowana przez Czechów - ok. 70% wczasowiczów.
baranek
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 20.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) baranek » 07.02.2006 18:04

Witam
Joker_28 pod tym co napisałeś o Draśnicach, podpisujemy się rękoma i nogami !!!!!!!!!!!!!!!
Ania i Marcin :P :P
Joker_28
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 554
Dołączył(a): 22.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joker_28 » 07.02.2006 18:16

baranek napisał(a):Witam
Joker_28 pod tym co napisałeś o Draśnicach, podpisujemy się rękoma i nogami !!!!!!!!!!!!!!!
Ania i Marcin :P :P

Hejka :) Cieszę się, że w mej ocenie nie jestem odosobniony. :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.02.2006 21:36

Drasnice? - jeśli jest to ta miejscowość co to śmignęła mi po lewej , gdy kiedyś z Podgory płynąłem materacem w kierunku Dubrovnika - to też mi się "od wody" podobała :lol: ...szkoda tylko, że w jakiejś zatoczce nie zauważyłem Beatki "Antkowej" i Ewci "Jockerowej" :cry:
slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 10.02.2006 11:02

Joker_28 napisał(a):Jeszcze jedna uwaga. We wrześniu 2004 w Drasnicach nie bylo prawie żadnych Polaków. Wioska zdominowana przez Czechów - ok. 70% wczasowiczów.


we wrzesniu 2005 bylo identycznie
slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 10.02.2006 11:04

Joker_28 napisał(a):Hejka :) Cieszę się, że w mej ocenie nie jestem odosobniony. :D


ta wioska jest na tyle cudowna ze w tym roku bede spal na tym samym lozku co w zeszlym

pozdrowienia
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 10.02.2006 23:10

Będę tam (mam taką NADZIEJĘ) na przełomie czerwca i lipca.
Więc gdybyś-slapol-znowu tamtędy przepływał, to ... "pełne wynurzenie" i zapraszamy na schłodzony napój-do-wyboru :wink:

A Ty, Sławku66, o Twe łóżko możesz być spokojny. No ... może nie do końca :wink:. Chyba że ... będziesz tam przed nami :D

Do antka i Jokera: już przestańcie tak zachwalać, bo wszyscy niezdecydowani .. właśnie TAM się zdecydują :lol: :lol: :lol:
slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 11.02.2006 09:36

[quote="a to ja"]A Ty, Sławku66, o Twe łóżko możesz być spokojny. No ... może nie do końca :wink:. Chyba że ... będziesz tam przed nami :D

quote]

bede po Was 08/09

pozdrowienia
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 12.02.2006 17:26

Mnie tam poniosło właśnie po przeczytaniu postu Jokera i po obejrzeniu Jego fotek - ta ławeczka na falochronie u wejścia do porciku! Z tym, że w kwietniu, więc pusto było zupełnie :)

Plumek
Joker_28
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 554
Dołączył(a): 22.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joker_28 » 12.02.2006 22:04

Plumek napisał(a):Mnie tam poniosło właśnie po przeczytaniu postu Jokera i po obejrzeniu Jego fotek - ta ławeczka na falochronie u wejścia do porciku! Z tym, że w kwietniu, więc pusto było zupełnie :)

Plumek

Cieszę się Aniu, że komuś moje wskroś amatorskie fotki i relacja się przydały. :)
A ta ławeczka ... hmm ... moja ci ona ... i basta ! :wink:

Mnie z kolei Drasnice polecił wieki temu Void, zaraz obok Podgory. :D
bjk
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 02.03.2006
Draśnice

Nieprzeczytany postnapisał(a) bjk » 02.03.2006 17:33

Hej, witam wszystkich forowiczów "Draśniców", tak dużo piszecie o tej miejscowości - szukam właśnie czegoś bardzo spokojnego z dala od zgiełku turystycznego, szukam wręcz zadu...., w zwszłym roku ylismy na wyspie Uglian - polecam. W miejscowości Poljana, jeżdziliśmy na plażę 10 km na koniec wyspy do przeuroczej zatoczki, gdzie w końcu czerwca było raptem 20, może 30 osób. Jeżeli chcieliśmy poczuć gwar turystyczny, to jechaliśmy na Zelena Puntę (kamping na półwyspie), w żadnym razie nie polecam wyprawy w krainę 1000 wysp - przereklanowane. Proszę prześlijcie kilka fotek i namiary na tanie noclegi.
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 02.03.2006 17:45

Foty masz m.in. TUTAJ

A z tymi tanimi noclegami... No nie wiem - za...pia są w cenie ;)
W Makarskiej jest taniej niż tam :lol:

Plumek
bjk
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 02.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bjk » 02.03.2006 21:21

Dzieki, za fotki, a z tymi noclegami to chyba jak kto traf. Pierwszym razem byliśmy na Pagu - polecam klimat tyrystyczny, ale nie za tłoczno, sama miejscowość Pag - małe uliczki, stare miasteczko budziło się około 20 do życia ( noclegi raczej drogie). W zeszłym roku rezerwowaliśmy wcześniej i mieszkaliśmy w fajnym aparamencie z widokiem na morze na pierwszym piętrze, jak znajdę zdjęcia to prześlę.Poljana to miejscowość, z której większa część ludności wyemigrawała do USA w czasie wojny, na tej uliczce, gdzie mieszkaliśmy tylko 5 domów było całorocznych, reszta opustoszała, ale widoki wspaniałe, klimat wieczorny - dancing w knajpie tylko sobota i niedziela, poza tym spokój i cisza, widok na Zadar, Pag. Przejechaliśmy całą wyspę Uglian i Pasman - można znaleść miejsca typowo turystyczne, ale nam te klimaty ubocza baaaaaaaaardzo odpowiadają, czy ktoś zna coś podobnego? Może wymienimy się adresami, moje gg:2922082.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
czy byl ktos w drasnicach - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone