Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

czy był ktoś? pytanie o dwa apartamenty w Čaklje

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
MSzulz
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 20.01.2008
czy był ktoś? pytanie o dwa apartamenty w Čaklje

Nieprzeczytany postnapisał(a) MSzulz » 16.01.2015 17:26

Witam serdecznie wszystkich

W tym roku po dłuższej przerwie chcemy jechać na Riwierę Makarską, właśnie usilnie poszukuje apartamentów i chciałam podpytać czy ktoś był może w którymś z poniższych apartamentów:
Villa Dado, ČAKLJE LILI NOLA BR. 5, PODGORA - martwi mnie trochę, że nie jest w pierwszej linii brzegowej i nie wiem czy damy radę z 4-latką i dodatkowo wózkiem
Apartmani Emilija, 21 327 Podgora, Čaklje 15 - bardzo tanio, ale nie mogę poszukać żadnych zdjęć apartamentów

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
Garo&Justa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garo&Justa » 01.04.2015 19:43

W tym roku jedziemy do Emilijii
Super kontakt, apartament 2+2 (sypialnia dla 2 osób, pokój z aneksem też dla 2 osób, łazienka i duży taras z widokiem na morze i góry) przy samej plaży
Zaliczka wpłacona, czekamy na drugą połowę lipca :)
Poniżej link do apartamentów
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
ewula91
Cromaniak
Posty: 629
Dołączył(a): 06.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 15.05.2015 17:16

Garo&Justa napisał(a):W tym roku jedziemy do Emilijii

Koniecznie wrzućcie później zdjęcia apartmanu i okolicy :) oraz informacje jak to tam ostatecznie cenowo wychodzi :)
bartpajak
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 30.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) bartpajak » 14.02.2016 20:55

Witam :)
Mam w planach wybrać się w tym roku do Podgory Caklje. Znalazłem ciekawy apartament w dobrej cenie w Villa Dado. Czy ktoś był w tych apartamentach? Będę wdzięczny za wszelkie opinie.
jaco78
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 08.10.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaco78 » 08.10.2016 15:25

Witam
Czy był ktoś w apartamencie Emilija w Podgorze?
Czy klima która znajduje sie w salonie schładza również sypialnię (chodzi mi o apartament 2+2)?
Jak ogólne wrażenia z tego obiektu?
Dzięki za odpowiedź.
max21
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 466
Dołączył(a): 22.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) max21 » 28.01.2017 18:09

Witam,
Ponawiam pytanie odnośnie pobytu w Apartmani Emilija, Podgora, Čaklje 15.
Czy ktoś był w tym apartamencie i ewentualnie może coś podpowiedzieć .
Z góry dziękuje :)
Zbyszek
Franko45
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 14
Dołączył(a): 29.10.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franko45 » 05.05.2017 20:02

Witam,
Ponawiam pytanie odnośnie pobytu w Apartmani Emilija, Podgora, Čaklje 15.
jaco78
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 08.10.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaco78 » 29.12.2017 15:44

Ponawiam pytanie odnośnie pobytu w Apartmani Emilija, Podgora, Čaklje 15.
Jakie wrażenia z pobytu, czy klima daje rade schłodzić oba pokoje w aprtamencie 2+2 ???
Pozdro
Garo&Justa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garo&Justa » 11.02.2018 17:17

Byliśmy u Emilijii w Podgorze ul. Caklje.
Z tego co pamietam to był to apartament brown.
Wchodząc do apartmanu masz mały korytarzyk, na wprost łazienka, po lewej sypialnia z łazienką a po prawej pokój do spania z małym aneksem kuchennym.
Klima znajdowała się w korytarzyku. Schładzała pomieszczenia obok pod warunkiem działania przez kilka godzin
Franko45
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 14
Dołączył(a): 29.10.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franko45 » 11.02.2018 22:31

Witam wszystkich pytających o apartamenti w Padgora ul Caklije 15. Muszę napisać ze są to wspaniali ludzie, zawsze służą pomocą łącznie z zawiezieniem do przychodni lekarskiej, klimatyzacja jest super sprawna.Sklep pod bokiem, plaża bliska na której zostawia się praktycznie wszystko łącznie z leżakami ,pontonami,parasolami.Czego chcieć więcej, byłem w 2017 roku pod koniec lipca tylko 14 dni.
edytakre
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 10.06.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) edytakre » 10.06.2019 08:50

Mam prośbę do użytownika Franko45 - czy mógłbyś podać mi adres e-mail do właścicieli Apartamentów Emilija w Podgorze, ul Caklije 15.? Może masz wizytówkę. Chciałabym podpytać o wolne terminy.
Dziękuję
jaco78
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 08.10.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaco78 » 22.07.2019 16:53

Byliśmy na początku lipca w apartamentach w Podgora Caklje 15. Wrażenia: największym plusem jest boski widok z balkonu, na którym jest markiza która chroni przed słońcem jak już go mamy dość ;) Mieliśmy 2 apartamenty na 2 piętrze, od strony morza. Klimatyzacja dobrze schładzała ale tylko pomieszczenie w którym była (do sypialni mało co dolatywało). W drugim apartamencie klima lepiej schładzała (była skierowana na ściane a u nas na drzwi balkonowe, może dlatego). Odnowione łazienki, natomiast pokoje ładnych pare lat farby nie widziały ;) Do tego stare skrzypiące szafy, sypiąca się sciana koło drzwi...Ogólnie jak za tą cene przy samej plaży z pięknym widokiem to ok, pierwsze wrażenie jest tylko słabe. Także jak ktoś szuka tanich apartamentów przy samej plaży (bez tłumów) i z super widokiem a przymknie oko na niedoskonałości to polecam!
Garo&Justa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garo&Justa » 22.07.2019 19:12

A jakie ceny teraz u Emilijii? W 2015 za app Brown brała 85E.
jaco78
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 08.10.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaco78 » 07.08.2019 21:48

Garo&Justa napisał(a):A jakie ceny teraz u Emilijii? W 2015 za app Brown brała 85E.


Byliśmy od 27 czerwca do 8 lipca to płaciliśmy 65 euro. Od 8 lipca cena wzrastała do 85 euro za apartament 2+2
Garo&Justa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garo&Justa » 08.08.2019 06:47

Czyli ceny takie same.
Nie jest tanio ale okolica świetna no i przy samej plaży.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
czy był ktoś? pytanie o dwa apartamenty w Čaklje
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone