Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czy Bałtyk to konkurencja dla Adriatyku w dobie autostrad?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Czy Bałtyk to konkurencja dla Adriatyku w dobie autostr

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 11.07.2015 09:55

greenrs napisał(a):Bo to nie o szczególny urok Bałtyku czy Sopotu tu chodzi a o zwyczajny szpan.

No i po co ja się opisałem tyle o tych Krupówkach? :roll:
Wystarczyło jedno zdanie.... :? :oczko_usmiech:
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5788
Dołączył(a): 30.05.2010
Re: Czy Bałtyk to konkurencja dla Adriatyku w dobie autostr

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 11.07.2015 10:19

anakin napisał(a):
greenrs napisał(a):Bo to nie o szczególny urok Bałtyku czy Sopotu tu chodzi a o zwyczajny szpan.

No i po co ja się opisałem tyle o tych Krupówkach? :roll:
Wystarczyło jedno zdanie.... :? :oczko_usmiech:

Gdybym widział Twój post to bym się nie powtarzał :mrgreen: ale w trakcie pisania mojego zrobiłem sobie przerwę na śniadanie a Ty się wstrzeliłeś między jajko i kanapkę :oczko_usmiech:
A&S
Croentuzjasta
Posty: 237
Dołączył(a): 20.06.2015
Re: Czy Bałtyk to konkurencja dla Adriatyku w dobie autostr

Nieprzeczytany postnapisał(a) A&S » 11.07.2015 12:13

anakin napisał(a):
kaszubskiexpress napisał(a):Czasami wieczorami z żoną chodzimy do Sopotu na drinka, czy lody, wystarczy spojrzeć na parkingi przy łazienkach południowych, tam stoją fury, których właściciele mogą pojechać w każde miejsce na świecie, a przyjeżdżają tutaj. Prawdopodobnie nikt ich nie zmusza. :wink:

Tak jak w Zakopanem przy Krupówkach.
Mówię Ci......jakie furyyyyyyyyyyyyyyyyy mają........ :!: 8O
A jakie narty wypasione.......... 8O
I jak dymają z nimi w górę i w dół.........tychże Krupówek oczywiście. :mrgreen:
Prawdopodobnie nikt ich nie zmusza. :wink:


I dlatego Bałtyk idealnie na weekend a Zakopane na jeden dzień na motorze lub po wyjściu w Tatry na obiad :) Takie moje zdanie :)
joajer
Cromaniak
Posty: 638
Dołączył(a): 15.09.2007
Re: Czy Bałtyk to konkurencja dla Adriatyku w dobie autostr

Nieprzeczytany postnapisał(a) joajer » 11.07.2015 12:18

W sumie Bałtyk a Adriatyk to nie tylko Polska czy Chorwacja ale także Italia, Albania czy też Łotwa albo Szwecja
Załączniki:
100_4139.JPG
Adriatyk i hotel Adriatic, plaża okropna, to w Albanii, ludzi zero bo to wrzesień a woda była szaro-brązowa
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009
Re: Czy Bałtyk to konkurencja dla Adriatyku w dobie autostr

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 11.07.2015 16:04

anakin napisał(a):W tym roku ocenimy walory Oceanu Atlantyckiego, w jego północnej części.

Się w doopie poprzewracało........ 8O

Leon ja rozumiem żeś zarobiony ,ale wpadniesz na tą kawę czy nie ?
Wiesz...... musimy obgadać euro czy kuny , objazd Slo , gdzie winiety i te sprawy , 11 września 3:00 wyjazd........... :oczko_usmiech:
joajer
Cromaniak
Posty: 638
Dołączył(a): 15.09.2007
Re: Czy Bałtyk to konkurencja dla Adriatyku w dobie autostr

Nieprzeczytany postnapisał(a) joajer » 11.07.2015 17:01

maniust napisał(a):
anakin napisał(a):W tym roku ocenimy walory Oceanu Atlantyckiego, w jego północnej części.

Się w doopie poprzewracało........ 8O

Leon ja rozumiem żeś zarobiony ,ale wpadniesz na tą kawę czy nie ?
Wiesz...... musimy obgadać euro czy kuny , objazd Slo , gdzie winiety i te sprawy , 11 września 3:00 wyjazd........... :oczko_usmiech:

W takich czasach kasę kupować i wozić? Nie wyobrażam sobie mieć bank który prowizję pobiera, bierze się kartę i tyle, i wygodnie i bezpiecznie.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Czy Bałtyk to konkurencja dla Adriatyku w dobie autostr

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 11.07.2015 20:12

maniust napisał(a):
anakin napisał(a):W tym roku ocenimy walory Oceanu Atlantyckiego, w jego północnej części.

Się w doopie poprzewracało........ 8O

Nie w doopie, tylko w cytrynie..... :roll:

Takie tam znad morza.......
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005
Re: Czy Bałtyk to konkurencja dla Adriatyku w dobie autostr

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 13.07.2015 07:46

maniust napisał(a):Leon ja rozumiem żeś zarobiony ,ale wpadniesz na tą kawę czy nie ?
Wiesz...... musimy obgadać euro czy kuny , objazd Slo , gdzie winiety i te sprawy , 11 września 3:00 wyjazd........... :oczko_usmiech:

Zarobiony jestem, ale wpadnę na bank.
:hut:
euromissile
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 241
Dołączył(a): 19.05.2011
Re: Czy Bałtyk to konkurencja dla Adriatyku w dobie autostr

Nieprzeczytany postnapisał(a) euromissile » 14.07.2015 12:44

Nad naszym morzem byłem pare razy no i jak to w PL jak nie padało to wiało a to znów zimno. Ceny wiadomo i o, tyle użyłem z urlopu że hej. :roll: Tylko wątroba prosiła 'wracajmy juz wracajmy!' :D

W 2009r. pierwszy raz w cro i... szok, niedowierzanie, kopara w dół :lol:

i teraz 3. raz bedziemy jechac.

Nad Bałtykiem bylismy w zeszłym roku. Wyjechałem w niedziele o 8 rano wróciłem w tą samą niedziele o 21 i o dziwo była pogoda :lol: Mieliśmy jechać nad jezioro gdzies no ale tak jakos wyszło :D

Z centrum PL nie było tragedii.

Dlatego jak cos to taki wypad nad naszą smródkę preferuje :D
Użytkownik usunięty
Re: W tym roku ceny ostro w górę?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.09.2015 16:20

Ceny w przyszłym roku mogą pójść ostro w górę, ale nad Bałtykiem. Jeśli Europa sobie nie poradzi z problemem imigrantów.
Tanie kraje muzułmańskie się na razie skończyły. Grecja, Turcja i Bałkany są zagrożone. A nowsze kierunki typu np. Zanzibar odbiegają kosztami od tamtych.
Wniosek pesymistyczny, ale niestety nie niemożliwy.
kadetdudi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 01.09.2013
Re: W tym roku ceny ostro w górę?

Nieprzeczytany postnapisał(a) kadetdudi » 19.09.2015 21:30

sdolas napisał(a):Tak prawdę mówiąc to nie do końca jestem pewien kogo można uznać za bardziej zachłannego, czy Chorwata który trzyma dość wysoki standard, łącznie z wyposażeniem kuchni, klima itp itd, czy polskiego gospodarza wynajmującego ze te same pieniądze skromny pokój :wink:

Nie wiem gdzie jeździsz, ale za 40-50 zł za osobę w Polsce można wynająć na dość dobrym poziomie pokój. I przykładów mógłbym tu mnożyć, ale reklamy robić nie będę. Za podobną kwotę mam miejscówkę w Chorwacji (o której już na forum pisałem), jednak standard nieco niższy.
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013
Re: W tym roku ceny ostro w górę?

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 19.09.2015 21:49

Skoro był poruszony temat pazerności, skoro ceny porównywalne, to kto jest bardziej pazerny, nasi rodacy czy Chorwaci :wink: ?
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5788
Dołączył(a): 30.05.2010
Re: W tym roku ceny ostro w górę?

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 19.09.2015 22:29

kadetdudi napisał(a):Nie wiem gdzie jeździsz, ale za 40-50 zł za osobę w Polsce można wynająć na dość dobrym poziomie pokój. I przykładów mógłbym tu mnożyć, ale reklamy robić nie będę.

Nad Bałtykiem w środku sezonu? Koniecznie musisz dać namiary :!:
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: W tym roku ceny ostro w górę?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 20.09.2015 06:28

40zł od łba to płacę za kwatery dla swych pracowników w domku holenderskim na zadupiu a nie w sezonie nad morzem.
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015
Re: W tym roku ceny ostro w górę?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 20.09.2015 07:31

Z napisał(a):40zł od łba to płacę za kwatery dla swych pracowników w domku holenderskim na zadupiu a nie w sezonie nad morzem.



Nie przesadzaj. Nie płacisz miesięcznie za pracownika 1200 zł i to w przyczepie. Do rozrzutnych osób to Ty :roll: nie należysz - raczej do kategorii chytrych takich niby oszczędnych i gospodarnych.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Czy Bałtyk to konkurencja dla Adriatyku w dobie autostrad? - strona 2...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone