Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czy aby na pewno dobry wybór? Krk - Malinska

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
betinaJ
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 19.04.2013
Czy aby na pewno dobry wybór? Krk - Malinska

Nieprzeczytany postnapisał(a) betinaJ » 19.04.2013 10:02

Witam,
wybiaramy się w lipcu do Chorwacji po kilkuletniej przerwie (4 osoby dorosłe, 4 dzieci)
Wybraliśmy tym razem opcję apartamenty i wyspę Krk jako miejsce docelowe.
Otrzymałam ofertę na wynajęcie całego domu.
80m do plaży, warunki bardzo fajne, WiFi, dwa zupełnie oddzielne apartamenty z osobnym wejściem i osobnymi kuchniami.
I teraz pytanie:
Czy miejscowość Malinska to miejsce dobre na odpoczynek z dziećmi /nie nastawiamy się na zwiedzanie, chcemy odpocząć, popływać i mieć względny spokój, wieczorem pójść do jakiejś fajnej knajpki na kolację/?
Czy cena 175Eur to dobra cena za całość domu/dzień?

z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 19.04.2013 21:33

Jest przynajmniej kilka wątków na ten temat - i założę się, że pewnie moderatorzy twoje pytanie do któregoś z nich przeniosą:

https://www.cro.pl/krk-czy-malinska-t26503.html

https://www.cro.pl/malinska-krk-t33288.html

https://www.cro.pl/malinska-na-krk-t35963.html

A od siebie dodam, że Malinska to bardzo dobra lokalizacja - możesz poczytać i pooglądać np. w mojej relacjiz ubiegłego roku:

https://www.cro.pl/malinska-2012-wieden-slowenia-t38591.html
betinaJ
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 19.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) betinaJ » 19.04.2013 21:42

Raul73,
bardzo dziękuję za linki i za opinię bywalca również :)
Nie znalazłam na forum przez wyszukiwarkę nic co mogło mi pomóc w odpowiedzi na nurtujące pytania ;)
Jeżeli mogę prosić o jeszcze to napisz pliiis ;) czy cena za ten dom jest w porządku ?

wieeelkie dzięki! :)

B.

edit: oglądałam tamte wątki
ale...jakoś nie przekonały mnie do wyboru bądź nie ;)
zamierzam natomiast usiąść jutro i wgłębić się w Twoją relację
thx
B.
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 19.04.2013 22:28

betinaJ napisał(a):Jeżeli mogę prosić o jeszcze to napisz pliiis ;) czy cena za ten dom jest w porządku ?



Według mnie jest drogo . Apartament 4-osobowy w Malinskiej to koszt max. 60-70 euro (w szczycie sezonu), więc za dwa takie apartamenty nie powinniście zapłacić więcej niż 140 euro (a nawet w okolicach 100-110 euro). Myślę, że na miejscu (w centrum jest agencja turystyczna) spokojnie powinniście znaleźć 2 takie aprtamenty w jednym budynku, ewentualnie cały domek.

Co do knajpek - jest ich sporo, jak w każdej tego typu miejscowości. Ale najlepsze rybki i owoce morza serwują nie w knajpce, tylko w kramie na końcu promenady (sam się dziwiłem, dlaczego stale jest tam kolejka, chociaż nawet stolików brak - ostatniego dnia się przekonałem) - jest o tym w mojej relacji. :D
betinaJ
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 19.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) betinaJ » 20.04.2013 17:30

zatem spróbujemy powalczyć o cenę-choć jej wysokość może wynikać z tego, że apartamenty są przeznaczone dla 4+1,2 - nie zmienia to faktu,że zawalczymy - dzięki bardzo

a teraz pędzę do Twojej relacji i tych cudownych rybek ;)

pozdrawiam serdecznie i miłego dnia
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 20.04.2013 19:17

Raul73 napisał(a):A od siebie dodam, że Malinska to bardzo dobra lokalizacja - możesz poczytać i pooglądać np. w mojej relacjiz ubiegłego roku:

Raul " od siebie dodam" to nie to samo co "moim zdaniem"
Do Malińskiej nic nie mam -kwestia gustu i oczekiwań :wink:
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 20.04.2013 20:09

woka napisał(a):
Raul73 napisał(a):A od siebie dodam, że Malinska to bardzo dobra lokalizacja - możesz poczytać i pooglądać np. w mojej relacjiz ubiegłego roku:

Raul " od siebie dodam" to nie to samo co "moim zdaniem"



A gdzie napisałem, że to to samo :?: :?:

Napisałem, że dodam od siebie, bo wcześniej podałem linki do wypowiedzi innych użytkowników!
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 20.04.2013 21:14

Raul73 napisał(a):
woka napisał(a):
Raul73 napisał(a):A od siebie dodam, że Malinska to bardzo dobra lokalizacja - możesz poczytać i pooglądać np. w mojej relacjiz ubiegłego roku:

Raul " od siebie dodam" to nie to samo co "moim zdaniem"

A gdzie napisałem, że to to samo :?: :?:
Napisałem, że dodam od siebie, bo wcześniej podałem linki do wypowiedzi innych użytkowników!

Ajjj,,,.
Wczytaj się we własne słowo pisane ( główny cytat). Jaki wniosek :?: :D
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 21.04.2013 00:16

Woka - o co ci chodzi, bo nie kapuję?

Przecież nie będę pisał w każdym poście "moim zdaniem" - bo to chyba na forum jest oczywiste! Każdy mój post (jeśli nie jest cytowany) jest moim osobistym zdaniem - tak jak wszystkich innych użytkowników. Do tego właśnie służy forum!
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 21.04.2013 08:49

Raul73 napisał(a):Woka - o co ci chodzi, bo nie kapuję?

Nie było tematu.
Pozdrawiam :papa:

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Czy aby na pewno dobry wybór? Krk - Malinska
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone