Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czwarty raz do CRO - dokąd?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
nowalijka
Croentuzjasta
Posty: 200
Dołączył(a): 20.05.2009
Czwarty raz do CRO - dokąd?

Nieprzeczytany postnapisał(a) nowalijka » 07.03.2014 00:07

Witajcie

Nasz pierwszy wyjazd - Primosten, wodospady KRKA, Trogir, Pisak, Split, Omis...
Drugi: Zadar, Nin, fishpicnik po okolicy, Sibenic, Makarska, Zivogosce Blato, Dubrownik, Mostar
Trzeci pobyt: Pjescana Uvala, Pula, Wenecja, Rovinj, Vrbnik, Krk, Baska

Dokąd uderzać czwarty raz? Będziemy z dzieciaczkiem 2 letnim i dwójką starszych dzieci.
Czego szukamy?
- miejsca z plażą o łagodnym spadku przy brzegu (tak z 5m od brzegu)
- najchętniej żeby plaża był naturalna, "dzika", piękna a jednocześnie dojście do niej nie może być trudne (wózek?)
- podwodna fauna i flora - nurkujemy z fajką
- czegoś do zwiedzania w okolicy
- niewielkich atrakcji w okolicy (w miarę blisko autem lub na piechotę) typu knajpka, coś fajnego dla dzieciaków

Podpowiecie?
rocker
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 514
Dołączył(a): 15.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rocker » 10.03.2014 21:09

półwysep peljesac myślę że będzie pasował wam.
Jestem dokładnie w tej samej sytuacji co wy (no może w tej samej tylko bez dzieci).
Czwarty raz wakacje w Cro. Całe wybrzeże zjechane od granicy z CzarnoGórą aż po granicę ze Słowenią. Zostały nam wyspy i w/w półwysep.
Jest tam dużo ciekawych miejsc, od plaż z turystami po ukryte zatoczki i spokojne plaże. Czytam tak ostatnio o samym półwyspie i wtym roku na pewno w ten zakątek Chorwacji się udam.
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 11.03.2014 08:24

Peljesač jak najbardziej! a i Brač polecam :lol:
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 11.03.2014 18:29

Sporo już zobaczyliście. Zgadzam się, że dobrym pomysłem będzie i Peljesać i Brać.
A od siebie dopiszę jeszcze Hvar :papa:
palec77
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 20.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) palec77 » 20.11.2014 23:37

Mam szybkie pytanko. Myślę o Primosten, ale niestety nie jadę autem tylko lecę. Pytanie moje brzmi- czy jest tam co robić przez conajmniej 10 dni jeśli nie jestem zmotoryzowany.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.11.2014 07:18

palec77 napisał(a):Mam szybkie pytanko. Myślę o Primosten, ale niestety nie jadę autem tylko lecę. Pytanie moje brzmi- czy jest tam co robić przez conajmniej 10 dni jeśli nie jestem zmotoryzowany.


Może coś więcej, określ się dokładniej :roll: Zapewniam Cię że atrakcji nie zabraknie :P
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 21.11.2014 07:57

palec77 napisał(a):Mam szybkie pytanko. Myślę o Primosten, ale niestety nie jadę autem tylko lecę. Pytanie moje brzmi- czy jest tam co robić przez conajmniej 10 dni jeśli nie jestem zmotoryzowany.


Można wypożyczyć skuter. :D i zwiedzać bliższą okolicą
(jak się znudzi Primosten)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.11.2014 09:22

Vjetar napisał(a):
palec77 napisał(a):Mam szybkie pytanko. Myślę o Primosten, ale niestety nie jadę autem tylko lecę. Pytanie moje brzmi- czy jest tam co robić przez conajmniej 10 dni jeśli nie jestem zmotoryzowany.


Można wypożyczyć skuter. :D

Taaa i motorófke jeszcze :wink:
palec77
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 20.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) palec77 » 21.11.2014 13:40

Jade z 2,5 letnim synem tak ze motorówka skuter i inne wynalazki odpadają. Byłem 4 razy w ciovo i szukam teraz czegoś innego dla odmiany. Patrząc na Google maps Primosten wydaje sie bardzo maly i zastanawiam sie czy poprostu nie utknę tam na 10 dni. Zaznaczam ze nie należymy do osób leżących cały dzien na plazy i mamy dziecko któremu tez trzeba zapewnić atrakcje.
palec77
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 20.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) palec77 » 21.11.2014 13:43

Moze ktos cos zaproponuje, aby było w miarę blisko lotniska.
pawelh
Cromaniak
Posty: 1318
Dołączył(a): 25.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 23.11.2014 21:00

Pakostane jest idealne dla dzieci bo płasko a na samym końcu w lasku jest plaża żwirkowo-piaskowa i bardzo płytko.A swoją drogą to czemu wcześniej tylko Ciovo?Jedziesz kolejny raz a znasz Cro tylko z jednej perspektywy.
palec77
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 20.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) palec77 » 24.11.2014 23:54

pawelh napisał(a):Pakostane jest idealne dla dzieci bo płasko a na samym końcu w lasku jest plaża żwirkowo-piaskowa i bardzo płytko.A swoją drogą to czemu wcześniej tylko Ciovo?Jedziesz kolejny raz a znasz Cro tylko z jednej perspektywy.

Mam znajomą polke na ciovo i lotnisko w Splicie, a w zasadzie prawie w Trogirze, także było wygodnie lecieć na Ciovo. Ale teraz z małym i całym majdanem pod te górki ciężko. Pakostane nie sprawdzalem. O widzę że do Zadaru nie daleko. Możesz polecić jakiś apartament, jeśli to nie problem.
obiadek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 174
Dołączył(a): 21.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) obiadek » 27.11.2014 10:28

palec77 napisał(a):Jade z 2,5 letnim synem tak ze motorówka skuter i inne wynalazki odpadają. Byłem 4 razy w ciovo i szukam teraz czegoś innego dla odmiany. Patrząc na Google maps Primosten wydaje sie bardzo maly i zastanawiam sie czy poprostu nie utknę tam na 10 dni. Zaznaczam ze nie należymy do osób leżących cały dzien na plazy i mamy dziecko któremu tez trzeba zapewnić atrakcje.


dla mnie osobiście wydaje się że spadek w wodzie dla 2,5latka jest dość spory

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone