Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cześć Cromaniaki !

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
infantasy
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 114
Dołączył(a): 02.03.2011
Cześć Cromaniaki !

Nieprzeczytany postnapisał(a) infantasy » 16.01.2012 21:11

Proszę zaproponujcie sprawdzoną kwaterę na wysokości od Karlobag, Senj, Novi Vinodolski, Otok KRK (3 rodziny każda 2 +1 osobne apartamenty lub cały dom do wynajęcia). W jakimś ładnym miejscu. Wskazania: blisko morza, parking, klima. Z góry dziękuję. Ze swojej strony polecam miejscowość Drasnice na Makarskiej apartament Tila tanio i ładnie.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 16.01.2012 21:42

Jaki Wieliszew? , ten blisko mnie?, fajnych kilka panienek się na plecy przewróciło :D
infantasy
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 114
Dołączył(a): 02.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) infantasy » 17.01.2012 12:46

Dziekuję Krakuscity za chęci ale przeglądam te linki już jakiś czas, wciąż nie trafiłem na miejsce o którym mógłbym powiedzieć: to jest to! Chyba trzeba uzbroić się w cierpliwość.
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3656
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 17.01.2012 13:05

Karlobag, Senj, Novi Vinodolski, to dla mnie turystyka dla turystów 70 + 8O
2salamandra22
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 407
Dołączył(a): 26.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) 2salamandra22 » 17.01.2012 13:24

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Zastanawialiśmy się nad tym ale rezerwacja poszła do Dalmacji
infantasy
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 114
Dołączył(a): 02.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) infantasy » 17.01.2012 14:04

Wygląda dość zgrabnie ... to Silo.
agapipi
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agapipi » 03.02.2012 17:20

Ja świerzynka :D pierwszy raz na forum dziewica ze tak powiem .Wybieram sie w sierpniu do Drasnic mam dylemat u Juriego czy willa Gabriela.Nigdy nie bylam w Chorwacji wiec wszystkie informacje mile widziane i kazda odpowiedz ucieszy mnie niezmiernie.Milo dołaczyc do Was :P
infantasy
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 114
Dołączył(a): 02.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) infantasy » 07.02.2012 09:56

O Willa Gabriela, trudno mi cokolwiek powiedzieć. "Jure" masz zaś nad knajpa Puntin. Jeśli nie lubisz hałasu i dudniącej muzyki popołudniami to będzie ciężko.
agapipi
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agapipi » 07.02.2012 12:23

Serdeczne dzieki za odpowiedz dylemat zostaje ale co tam najwazniejsze ze jade do Chorwacji .Pozdrawiam
agapipi
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agapipi » 08.02.2012 19:12

No i dalej nie mam nic jakies namiary na Drasnice błagam apartament dla dwóch w necie tak sobie jakas niepewna jestem wole sprawdzone info od znawców Cro .Prosze na emaila zeby nie było :D :( Przezucam forum głowa boli jekies bardzo stare wpisy a tu stuknał2012
agapipi
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agapipi » 10.02.2012 21:42

Dzieki za info znalazłam .Dobrze ze Chorwaci cociarz odpowiadaja:)To pa
andy_n
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 06.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) andy_n » 20.02.2012 19:39

W Draśnicach byłem rok temu. To były moje pierwsze wakacje w Chorwacji i od tamtej pory ciągle nie mogę o nich zapomnieć.

My mieszkaliśmy zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Odległość od morza około 100m, ale dojść trzeba ok 200m
Widoki z balkonu nieeeeezapomniane. Bezkres morza oraz majaczące wyspy Hvar i Brać.
Jeżeli znudziłoby Ci się morze, to wychylając się z balkonu, za domem ujrzysz potężne góry.
To tak jakby Zakopane przenieść do Władysławowa :-)

Apartamenty schludne i czyste. Chyba niedawno wybudowane.
Gospodarze bardzo miło nas przyjęli naleweczką, a później częstowali winkiem, rakiją i rybkami. Ach, wróciły wspomnienia.

Jakbyś chciała, to mogę później wrzucić kilka fotek
agapipi
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agapipi » 21.02.2012 11:21

Bardzo dziekuje za odpowiedz juz mam wstepnie zarezerwowane studio w Gabrieli zobaczymy :D fajnie ze cos miłego na temat miejscowosci słysze bo juz miałam mieszane uczucia .Chetnie obejrze fotki wrzuc na emaila .Pozdrowionka
andy_n
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 06.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) andy_n » 23.02.2012 11:49

Kilka zdjęć z naszego apartamentu

Widok z pokoju
Obrazek

Morze, w tle Hvar, w dalszym tle Korcula
Obrazek

Drasnice by night
Obrazek

Zachód słońca
Obrazek
Ostatnio edytowano 26.02.2012 00:24 przez andy_n, łącznie edytowano 2 razy
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone