Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

czerwiec

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marzena25
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 21.04.2003
marzena25

Nieprzeczytany postnapisał(a) marzena25 » 03.05.2003 06:24

Kochani,

nie oczekuję przecież,że napiszecie mi szczególową prognozę.
Co wy,zwariowaliście? ;) Chcialam wiedziec ,czy jest tam juz gorąco,czy moze raczej chlodno.Kazdy moze tutaj pytac,o co chce.
Dzieki za odpowiedzi.
Pozrawiam
yy
Re: marzena25

Nieprzeczytany postnapisał(a) yy » 03.05.2003 08:46

marzena25 napisał(a):Kochani,

nie oczekuję przecież,że napiszecie mi szczególową prognozę.
Co wy,zwariowaliście? ;) Chcialam wiedziec ,czy jest tam juz gorąco,czy moze raczej chlodno.Kazdy moze tutaj pytac,o co chce.
Dzieki za odpowiedzi.
Pozrawiam


teraz w Splicie 22,7 st C, zreszta mozesz sama sprawdzic. :D
http://www.izor.hr/webcameng.htm
yy
Re: marzena25

Nieprzeczytany postnapisał(a) yy » 03.05.2003 08:47

yy napisał(a):
marzena25 napisał(a):Kochani,

nie oczekuję przecież,że napiszecie mi szczególową prognozę.
Co wy,zwariowaliście? ;) Chcialam wiedziec ,czy jest tam juz gorąco,czy moze raczej chlodno.Kazdy moze tutaj pytac,o co chce.
Dzieki za odpowiedzi.
Pozrawiam


teraz w Splicie 22,7 st C, zreszta mozesz sama sprawdzic. :D
http://www.izor.hr/webcameng.htm


nawet Leona widac na pomoscie :mrgreen:
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002
pogoda

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 03.05.2003 15:12

Jestem w Chorwacji co roku w czerwcu-koniec maja ,poniewaz jest to jeszce termin wspanialej pogody no i nie ma tloku.w lipcu wystepuja opady lecz temperatura juz jest dosc wysoka w kazdym badz razie jest trudniej odpoczywac czy zwiedzać.
Polo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 142
Dołączył(a): 06.03.2003
Re: marzena25

Nieprzeczytany postnapisał(a) Polo » 04.05.2003 08:28

marzena25 napisał(a):Kochani,

nie oczekuję przecież,że napiszecie mi szczególową prognozę.
Co wy,zwariowaliście? ;) Chcialam wiedziec ,czy jest tam juz gorąco,czy moze raczej chlodno.Kazdy moze tutaj pytac,o co chce.
Dzieki za odpowiedzi.
Pozrawiam

Uważam, że pytania o pogodę są trochę chybione, bo niestety żadną decyzją administracyjna nie da się jej zapewnić!! Ubiegły rok pokazał, że nawet w Chorwacji zdarzają się zimne i deszczowe lata (nie twierdzę, że było wszędzie zimno i deszczowo, ale generalnie pogoda w Polsce była porównywalna lub nawet lepsza od tej w Chorwacji). Nie jest jednak nigdy tak tragicznie, aby nie trafić choć na parę słonecznych dni, a nad Bałtykiem może się to zdarzyć!! Wiem, że jeśli ktoś wybiera się na urlop do HR - zdecydowanie chciałby mieć słoneczną pogodę, przypominam jednak wszystkim cromaniakom, że w zimne, deszczowe lipcowe dni rakija smakuje lepiej...

pozdrawiam,
Polo :lol:

PS. Bozena, dzięki za propozycję, ale niestety muszę zrezygnować, bo jestem wolnym człowiekiem i za żadne skarby nie dam się przypiąć pasami do łóżka... :lool:
juli
Croentuzjasta
Posty: 373
Dołączył(a): 04.04.2003
Re: Marzena25

Nieprzeczytany postnapisał(a) juli » 05.05.2003 10:19

Oj no jasne, że możesz pytać, no i po to to forum jest :D , tylko rzeczywiście odpowiedź, że "bydzie piknie abo i nie" jest jedyną prawdziwą na takie pytanie.Okres maja czerwca (też zwykle tak jeżdżę) zasadniczo jest w Chorwacji super, morze już bardzo ciepłe, pogoda do 35 stopniw cieniu, mniejszy tłok, ale zawsze mogą się zdarzyć anomalie - na forum ludziska narzekają na ubiegłoroczne lato, a ja byłam w czerwcu i była pogoda na blachę przez 2 tygodnie, za to czerwiec 2 lata temu - 2 tygodnie bez pełnego slonecznego dnia, no i co ? Z anomalii: w kwietniu 1999 woda na Krku miała 18 stopni i dalo się kąpać :D ,a w lipcu 1998 grad w Cirkwenicy zostawił mi pamiątki na samochodzie :evil: .No i jak tu obiektywnie odpowiedzieć cokolwiek o pogodzie??? 8O

Z życzeniami najpiękniejszej pogody - Juli

Ps. Wizja Pola była po prostu tak sugestywna, że ach.... Tylko po co te piaskowe plaże bleeee.
Polo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 142
Dołączył(a): 06.03.2003
Re: Marzena25

Nieprzeczytany postnapisał(a) Polo » 05.05.2003 11:44

juli napisał(a):... Tylko po co te piaskowe plaże bleeee.

Też nie znoszę!!!
Ale wiele osób (zwłaszcza z małymi dziećmi) o takie plaże pyta na Forum, więc tak mi się to jakoś w wizji pogodowej ukazało 8O

pozdrawiam,
Polo :lol:
Grigorij
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 119
Dołączył(a): 10.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grigorij » 04.06.2019 08:15

Jestem od niedzieli w Rogoźnicy. Pogoda słoneczna, nie ma skwaru. W cieniu około 21-22 stopnie. Woda 19 stopni i codziennie cieplejsze. To wyżej niż Bałtyk latem o 1 stopien.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.06.2019 09:08

Grigorij napisał(a):Jestem od niedzieli w Rogoźnicy. Pogoda słoneczna, nie ma skwaru. W cieniu około 21-22 stopnie. Woda 19 stopni i codziennie cieplejsze. To wyżej niż Bałtyk latem o 1 stopien.

Widzę, że lubisz na wakacjach kopać w czeluściach forum. :roll:

łopata.png


jaka-jest-aktualna-pododa-w-chorwacji-t41292-5550.html
Poprzednia strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
czerwiec - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone