Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czegoś nie wiem?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
censor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 295
Dołączył(a): 15.02.2006
Czegoś nie wiem?

Nieprzeczytany postnapisał(a) censor » 18.09.2012 14:58

Od dawna obserwowałem wątek „Czarna lista apartamentów” czarna-lista-apartamentow-t16759.html.
Po powrocie z wakacji (CRO) spotkała mnie niemiła niespodzianka :( , gdyż po wejściu na wątek otrzymałem taki komunikat: „Nie masz wystarczających uprawnień, aby przeglądać ten dział.”
Więc mam pytanie do Admina, co się stało i w czym problem, oraz dodatkowo co mam zrobić by ten i inne podobne wątki ponownie móc obserwować i ewentualnie wpisywać się na nich?
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 18.09.2012 15:05

Temat wylądował w śmietniku jak i kilka podobnych w których podawano linki. Nowa forma polecania lub odradzania apartamentów jest w opracowaniu.
censor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 295
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) censor » 18.09.2012 15:08

Szkoda bo było to bardzo pomocne. Z niecierpliwością czekam na nowe formy polecania lub odradzania apartamentów.

Pozdrawiam

censor
misiekwaw
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 17.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiekwaw » 17.05.2013 20:01

Rysio napisał(a):Temat wylądował w śmietniku jak i kilka podobnych w których podawano linki. Nowa forma polecania lub odradzania apartamentów jest w opracowaniu.


Coś się zmieniło czy nadal jest w opracowaniu? Nie można odzyskać tego wątku i go zablokować żeby nie dało się w nim pisać?
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 17.05.2013 22:27

censor napisał(a):Od dawna obserwowałem wątek „Czarna lista apartamentów” czarna-lista-apartamentow-t16759.html.
Po powrocie z wakacji (CRO) spotkała mnie niemiła niespodzianka :( , gdyż po wejściu na wątek otrzymałem taki komunikat: „Nie masz wystarczających uprawnień, aby przeglądać ten dział.”
Więc mam pytanie do Admina, co się stało i w czym problem, oraz dodatkowo co mam zrobić by ten i inne podobne wątki ponownie móc obserwować i ewentualnie wpisywać się na nich?




No cóż. Jesteś niepewny politycznie. Posiadasz mało skrystalizowany kręgosłup ideologiczny - ot i odpowiedź.
Ndrangheta
zbanowany
Posty: 404
Dołączył(a): 16.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ndrangheta » 17.05.2013 22:38

Rysio napisał(a): Nowa forma polecania lub odradzania apartamentów jest w opracowaniu.


Czyli będzie można polecać apartamenty zgodnie z oceną właściciela forum? Czy będą linki do apartmanów linkowane przez cro.pl? Hmmm, wybaczcie, ale tak to odbieram. Nie ma w tym nic dziwnego, bo kasa musi się zgadzać przecież. Zaznaczam, jeżeli tak będzie, to nigdy nie skorzystam. Jelenie to w lasach mieszkają. Pozdro.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 18.05.2013 08:19

Ndrangheta napisał(a):
Rysio napisał(a): Nowa forma polecania lub odradzania apartamentów jest w opracowaniu.


Czyli będzie można polecać apartamenty zgodnie z oceną właściciela forum? Czy będą linki do apartmanów linkowane przez cro.pl? Hmmm, wybaczcie, ale tak to odbieram. Nie ma w tym nic dziwnego, bo kasa musi się zgadzać przecież. Zaznaczam, jeżeli tak będzie, to nigdy nie skorzystam. Jelenie to w lasach mieszkają. Pozdro.

Nie skorzystasz z linków czy z forum?
walidom
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 99
Dołączył(a): 30.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) walidom » 03.06.2013 16:47

Przeglądam forum i po mału dochodze do wniosku że dzieje sie coraz gorzej!!

Coraz więcej działow i tematów przydatnych forumowiczą zostaje zamkniete tylko chyba od widzimi się admina lub moderatora!
"Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym wątku bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem."

Wielka szkoda ze forum z chodzi na psy- nie obrazając psów!!! A naprawde kiedyś byłem pod ogromnym wrazeniem ogromu wiedzy i dobrych porad od bardzo sympatycznych i życzliwych ludzi a dziś moderatorzy lub admin niszczą Tą fajną sprawe

ŻAL!!!!!
ps. pewnie dostane BANA lub usuną wątek jak to w zwyczaju terażniejszego forum ech szkoda!
Ostatnio edytowano 03.06.2013 17:15 przez walidom, łącznie edytowano 1 raz
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 03.06.2013 16:51

"Pisząc przestrzegaj zasad ortografii i gramatyki oraz wyrażaj się jasno i zrozumiale"
Z regulaminu schodzącego na psy forum ;)
walidom
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 99
Dołączył(a): 30.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) walidom » 03.06.2013 16:55

Bocian napisał(a):"Pisząc przestrzegaj zasad ortografii i gramatyki oraz wyrażaj się jasno i zrozumiale"
Z regulaminu schodzącego na psy forum ;)


Piszę bo jestem zły ze tak dobre forum jakim było kiedyś , jest coraz bardziej kiepskie!!!!

najważniejsze to ortografia i gramatyka BRAWO!
walidom
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 99
Dołączył(a): 30.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) walidom » 03.06.2013 16:58

darek1 napisał(a):
censor napisał(a):Od dawna obserwowałem wątek „Czarna lista apartamentów” czarna-lista-apartamentow-t16759.html.
Po powrocie z wakacji (CRO) spotkała mnie niemiła niespodzianka :( , gdyż po wejściu na wątek otrzymałem taki komunikat: „Nie masz wystarczających uprawnień, aby przeglądać ten dział.”
Więc mam pytanie do Admina, co się stało i w czym problem, oraz dodatkowo co mam zrobić by ten i inne podobne wątki ponownie móc obserwować i ewentualnie wpisywać się na nich?




No cóż. Jesteś niepewny politycznie. Posiadasz mało skrystalizowany kręgosłup ideologiczny - ot i odpowiedź.



odpowiedź super i pełna treści! Brawo 100% racji!
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 03.06.2013 17:01

walidom napisał(a):
Bocian napisał(a):"Pisząc przestrzegaj zasad ortografii i gramatyki oraz wyrażaj się jasno i zrozumiale"
Z regulaminu schodzącego na psy forum ;)


Piszę bo jestem zły ze tak dobre forum jakim było kiedyś , jest coraz bardziej kiepskie!!!!

najważniejsze to ortografia i gramatyka BRAWO!

Działaj, pisz, wzbogacaj :) :) Wklejaj zdjęcia, twórz relacje, pomagaj :)
walidom
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 99
Dołączył(a): 30.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) walidom » 03.06.2013 17:09

Bocian napisał(a):
walidom napisał(a):
Bocian napisał(a):"Pisząc przestrzegaj zasad ortografii i gramatyki oraz wyrażaj się jasno i zrozumiale"
Z regulaminu schodzącego na psy forum ;)


Piszę bo jestem zły ze tak dobre forum jakim było kiedyś , jest coraz bardziej kiepskie!!!!

najważniejsze to ortografia i gramatyka BRAWO!

Działaj, pisz, wzbogacaj :) :) Wklejaj zdjęcia, twórz relacje, pomagaj :)


Sorry ale to chyba nie komunikator żebym polemizował z tobą w ten sposób. TO forum powinno pomagać całej braci cromaniaków -wróg? przyjaciel ? a to po co? Będziemy ze soba walczyć ? Zawsze jak tylko mogłem i posiadalem jakąkolwiek wiedze potrzebną forumowiczą zawsze się nią dzieliłem.

Bardzo dziękuje za miłą wymianę zdań i opini! Naprawdę super miło
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 03.06.2013 17:18

walidom napisał(a):Sorry ale to chyba nie komunikator żebym polemizował z tobą w ten sposób. TO forum powinno pomagać całej braci cromaniaków -wróg? przyjaciel ? a to po co? Będziemy ze soba walczyć ? Zawsze jak tylko mogłem i posiadalem jakąkolwiek wiedze potrzebną forumowiczą zawsze się nią dzieliłem.

Bardzo dziękuje za miłą wymianę zdań i opini! Naprawdę super miło

Dziwisz się, że forum jest jakie jest. Wzbogać je swą wiedzą, będzie lepsze :)
walidom
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 99
Dołączył(a): 30.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) walidom » 03.06.2013 17:25

myśle ze zakończymy temat proszę, bo szkoda zajmować miejsce na forum

Powodzenia i udanego urlopu!
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone