Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czegoś nie wiem?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
censor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 295
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) censor » 03.06.2013 17:47

Cóż widzę, że walidom też należy do takich forumowiczów jak ja – niewiele pisze na forum ale dużo z niego korzysta przy zbieraniu informacji przed kolejnym wyjazdem do Cro. Muszę się z nim zgodzić co do opinii o forum. To jest najlepszy przykład:
Rysio napisał(a):Temat wylądował w śmietniku jak i kilka podobnych w których podawano linki. Nowa forma polecania lub odradzania apartamentów jest w opracowaniu.

Od września ubiegłego roku minęło circa 8 miesięcy i co??? i nic!!! Nowa forma polecania dalej się opracowuje.
Pozdrawiam
Censor
misiekwaw
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 17.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiekwaw » 03.06.2013 18:55

censor napisał(a):To jest najlepszy przykład:
Rysio napisał(a):Temat wylądował w śmietniku jak i kilka podobnych w których podawano linki. Nowa forma polecania lub odradzania apartamentów jest w opracowaniu.

Od września ubiegłego roku minęło circa 8 miesięcy i co??? i nic!!! Nowa forma polecania dalej się opracowuje.
Pozdrawiam
Censor


a jak ktoś szuka opinii, to nie może zostać ostrzeżony, bo temat poleciał do śmieci :-|
walidom
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 99
Dołączył(a): 30.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) walidom » 03.06.2013 19:06

misiekwaw napisał(a):
censor napisał(a):To jest najlepszy przykład:
Rysio napisał(a):Temat wylądował w śmietniku jak i kilka podobnych w których podawano linki. Nowa forma polecania lub odradzania apartamentów jest w opracowaniu.

Od września ubiegłego roku minęło circa 8 miesięcy i co??? i nic!!! Nowa forma polecania dalej się opracowuje.
Pozdrawiam
Censor


a jak ktoś szuka opinii, to nie może zostać ostrzeżony, bo temat poleciał do śmieci :-|


i o to wlaśnie chodzi ! odezwali się ludzie którzy korzystają z forum w sposób rozumny,nie będę przytaczał prywatnej korespądencji z Bocianem -skrót jego wypowiedzi to duzo ale głupio pisac a odczucia ludzi ma w 4- literach .Drodzy Forumowicze ja pamiętam jeszcze pomysły ze w chorwacji pomagaliśmy sobie na wzajem patrzyło się czy jedzie auto z znaczkiem naszego forum było miło i zabawnie a teraz gów....... KASA !!!! Guzik sie dowiemy o róznych ciekawych i rzadkich przypadkach co jak,gdzie na co uważać,wszystko anonimowo- traktują wiare z forum jak śmieci
Sorry ale ZAL jak cholera!!!!!! oj boli!!!!!
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 03.06.2013 19:22

walidom napisał(a):i o to wlaśnie chodzi ! odezwali się ludzie którzy korzystają z forum w sposób rozumny,nie będę przytaczał prywatnej korespądencji z Bocianem -skrót jego wypowiedzi to duzo ale głupio pisac a odczucia ludzi ma w 4- literach .Drodzy Forumowicze ja pamiętam jeszcze pomysły ze w chorwacji pomagaliśmy sobie na wzajem patrzyło się czy jedzie auto z znaczkiem naszego forum było miło i zabawnie a teraz gów....... KASA !!!! Guzik sie dowiemy o róznych ciekawych i rzadkich przypadkach co jak,gdzie na co uważać,wszystko anonimowo- traktują wiare z forum jak śmieci
Sorry ale ZAL jak cholera!!!!!! oj boli!!!!!

Nie przytaczaj "korespądencji" :) Nie było o tym mowy w wymianie tych kilku zdań. Jeszcze raz ci powiem, nie podoba się to podnieś jakość forum swoimi wypowiedziami. A jak się nie podoba to zawsze możesz zrobić to co radził jeden taki mądry z forum. Zmienić forum :) Może ty byś chciał aby było dużo i głupio pisane, ja tego nie powiedziałem, więc z łaski swojej, nie łżyj. Nadal jest tak, że ludzie wypatrują innych z naklejkami forumowymi, jest nawet na ten temat wątek. Pozdrawiają się, pomagają, jeśli zajdzie potrzeba, także jest na ten temat wątek. Ludzie znają się w "realu", spotykają.
Nie wiem o jakiej kasie tu wspominasz i kto miałby z nią coś wspólnego.
walidom
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 99
Dołączył(a): 30.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) walidom » 03.06.2013 19:38

Dziękuje ci za serdeczna radę co do zmiany forum- hehehehe sam potwierdzasz niechcący swoje zdanie na temat nas uczestników forum! hehehehehe i ty niby moderator lub admin? no chybaz żart/ :D :D :D :) :lol: :lol:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 03.06.2013 19:43

walidom napisał(a):Dziękuje ci za serdeczna radę co do zmiany forum- hehehehe sam potwierdzasz niechcący swoje zdanie na temat nas uczestników forum! hehehehehe i ty niby moderator lub admin? no chybaz żart/ :D :D :D :) :lol: :lol:

Czy gdzieś napisałem, ze jestem modem lub adminem? Powtórzyłem tylko radę którą sam otrzymałem. Na temat uczestników forum , mam różne zdanie. Moim zdaniem są mili i inteligentni ale także tępi albo zakompleksieni. Jak to w grupie ludzi, społeczeństwie.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 03.06.2013 20:12

Bocian napisał(a):
walidom napisał(a):i o to wlaśnie chodzi ! odezwali się ludzie którzy korzystają z forum w sposób rozumny,nie będę przytaczał prywatnej korespądencji z Bocianem -skrót jego wypowiedzi to duzo ale głupio pisac a odczucia ludzi ma w 4- literach .Drodzy Forumowicze ja pamiętam jeszcze pomysły ze w chorwacji pomagaliśmy sobie na wzajem patrzyło się czy jedzie auto z znaczkiem naszego forum było miło i zabawnie a teraz gów....... KASA !!!! Guzik sie dowiemy o róznych ciekawych i rzadkich przypadkach co jak,gdzie na co uważać,wszystko anonimowo- traktują wiare z forum jak śmieci
Sorry ale ZAL jak cholera!!!!!! oj boli!!!!!

Nie przytaczaj "korespądencji" :) Nie było o tym mowy w wymianie tych kilku zdań. Jeszcze raz ci powiem, nie podoba się to podnieś jakość forum swoimi wypowiedziami. A jak się nie podoba to zawsze możesz zrobić to co radził jeden taki mądry z forum. Zmienić forum :) Może ty byś chciał aby było dużo i głupio pisane, ja tego nie powiedziałem, więc z łaski swojej, nie łżyj. Nadal jest tak, że ludzie wypatrują innych z naklejkami forumowymi, jest nawet na ten temat wątek. Pozdrawiają się, pomagają, jeśli zajdzie potrzeba, także jest na ten temat wątek. Ludzie znają się w "realu", spotykają.
Nie wiem o jakiej kasie tu wspominasz i kto miałby z nią coś wspólnego.


Tak mi się rzuciło w oczy, normalnie nie zwracam na takie rzeczy uwagi. Zwracanie się do drugiej osoby "ty", "ci" nie używając dużej litery może nie jest błędem ale świadczy o braku szacunku do drugiej osoby. Budowa zdań też jakoś nie teges. Stosowanie przecinków od czasu do czasu kuleje.
Przyjemnie Ci ? Nie sądzę.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 03.06.2013 20:16

No cóż Bluesman - nie od wszystkich na forum emanuje kultura i szacunek dla drugiej osoby. "Kto z kim przebywa takim póżniej bywa".

Jak to się mówi po ludowemu - Krów z Tobą nie pasałem.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 03.06.2013 20:29

bluesman napisał(a):Tak mi się rzuciło w oczy, normalnie nie zwracam na takie rzeczy uwagi. Zwracanie się do drugiej osoby "ty", "ci" nie używając dużej litery może nie jest błędem ale świadczy o braku szacunku do drugiej osoby. Budowa zdań też jakoś nie teges. Stosowanie przecinków od czasu do czasu kuleje.
Przyjemnie Ci ? Nie sądzę.

Pisanie zaimkow wielką literą na forum to dla mnie przesadność.
Listy formalne, jak najbardziej tak, jest zasada. Ale nie widzę potrzeby robić to na forach czy innych komunikatorach typu gg . Chyba, że chcę wyrazić wobec jakiejś osoby podziw czy szacunek, wtedy napiszę do niej z wielkiej litery. O braku szacunku nie świadczy napisanie "ty", "ci", tylko cała apostrofa.
Staram się też pisać gramatyczno- stylistycznie poprawnie , ale wiem, że nie zawsze tak piszę. Przecinki też u mnie kuleją :)
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 03.06.2013 20:34

8O 8O 8O No wie koleżanka. Jakieś zasady obowiązuję. Nie życzę sobie takiego "tykania". :evil:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 03.06.2013 20:47

bluesman napisał(a):Przyjemnie Ci ? Nie sądzę.

Nie zwracam na to uwagi, szczególnie jeśli ty to piszesz.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 03.06.2013 21:00

bank-kwater-f39.html zapraszamy chętnych.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 03.06.2013 21:02

Rysio napisał(a):https://www.cro.pl/bank-kwater-f39.html zapraszamy chętnych.

A numer buta właściciela? :lol:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 03.06.2013 21:06

To Tobie już nawet butów się nie chce zabrać :?: :mrgreen:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 03.06.2013 21:11

Rysio napisał(a):To Tobie już nawet butów się nie chce zabrać :?: :mrgreen:

Oszczędniejsza cześć userów powinna być ze mnie dumna :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Czegoś nie wiem? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone