Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czarter jachtu w Chorwacji - przepisy

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Poll
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 31.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Poll » 02.06.2018 12:13

Jak wejdziecie na PUNT macie tam dział z dokładnie opisanymi uprawnieniami jakie są wymagane - punt.pl/jakie-uprawnienia-zeglarskie-nalezy-posiadac-w-chorwacji ogólnie jeśli chodzi o Chorwację i ten rejon to chyba mój ulubiony w kwestii żeglowania. Na pewno infrastruktura zdecydowanie zachęca. Druga sprawa porównajcie sobie też ceny, ja naprawdę uwielbiam Polskę, ale porównując to co my mamy do zaoferowania z tym co jest chociażby w Chorwacji ceny są czasami dla mnie niezrozumiałe.
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 02.06.2018 12:15

Trudno porównywać Bałtyk i Adriatyk w temacie żeglugi. Przecież to prawie jak dwa bieguny :roll: Bałtyk to rzeczywiście żeglarstwo, Adriatyk - typowy jachting
yabko
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) yabko » 17.05.2022 16:15

Witam,
Pierwszy raz jachtem, potrzebuję na koniec czerwca jacht na na 2 dorosłem osoby + dwójka dzieci. W raz z Skipperem.
Okolice Dalmacji, ktoś może coś polecić?
Pozdrawiam
janek.pl
Croentuzjasta
Posty: 128
Dołączył(a): 06.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) janek.pl » 17.05.2022 16:19

Punt, charter.pl - można do nich napisać i poprosić o ofertę na jacht. Skipper zawsze się znajdzie :-)
Chris_M
Cromaniak
Posty: 1338
Dołączył(a): 12.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chris_M » 17.05.2022 16:58

yabko napisał(a):Witam,
Pierwszy raz jachtem, potrzebuję na koniec czerwca jacht na na 2 dorosłem osoby + dwójka dzieci. W raz z Skipperem.
Okolice Dalmacji, ktoś może coś polecić?

To będzie dość kosztowna zabawa, bo teraz wolne zostały już tylko jachty najmniej atrakcyjne cenowo, a w dodatku skipperowi trzeba zapłacić 150-200 EUR za dobę i jeszcze zapewnić mu pełne wyżywienie.
Lepszym wyjściem byłoby dobranie sobie drugiej rodziny żeby podzielić koszty, a gdyby w tej drugiej rodzinie był ktoś z uprawnieniami, to odpadłyby koszty wynajęcia skippera.
Jak chodzi o jacht, to tu masz wybór jachtów u bardzo dobrego brokera czarterowego, z którego usług ja sam korzystam:
https://yachtic.com/pl/czarter-jachtow-chorwacja?date=2022-06-25&countries%5B0%5D%5Bid%5D=2&cabinsMin=2&cabinsMax=3&headsMin=5&needSkipper=true
Marbad
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 05.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marbad » 20.05.2022 22:12

yabko napisał(a):Witam,
Pierwszy raz jachtem, potrzebuję na koniec czerwca jacht na na 2 dorosłem osoby + dwójka dzieci. W raz z Skipperem.
Okolice Dalmacji, ktoś może coś polecić?
Pozdrawiam

Jeżeli Ci nie zależy na byciu skiperem to pogogluj ( nie chcę tu podawać wprost linka) za miejcem na jachcie, są firmy która mają coś takiego w ofercie.
Poprzednia strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
Czarter jachtu w Chorwacji - przepisy - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone