Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czarnogóra - wybór miasteczka na wakacje

Całkowita liczba ludności w Czarnogórze to 623 000 osób, przy czym gęstość zaludnienia w tym kraju wynosi 45 osób na jeden kilometr kwadratowy. Kraj ten jest aż 23 razy mniejszy od Polski. Aż 231 osób w przeliczeniu na 1000 osób w Czarnogórze posiada broń palną.
endzi111
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 06.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) endzi111 » 09.05.2018 21:59

Aga P. napisał(a):
bartos71 napisał(a):rolka 68-możesz spytać Petera o pokój dla 2 od 24 sierpnia na tydzień? czy samochód u niego można trzymać na posesji czy na ulicy?Chciałem posłać Ci pytanie na pw ale nie wiem jak :) w profilu nie ma takiej możliwości
Aga P- możesz dać namiar na kwaterę o której pisałaś,że polecasz?
pozdrawiam

Wysłałam namiary na maila, :papa: pozdrawiam Aga


Aga czy rowniez moglabym poprosic o namiary na priv ? nie mogę wyslac wiadomosci prywatnej :(
mike_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 221
Dołączył(a): 27.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) mike_ » 05.06.2018 13:52

Witajcie :) mamy jeszcze trochę wolnych miejsc na nowy sezon w apartamentach z basenem i jacuzzi mojej Czarnogórskiej rodziny w Petrovac, Buljarica i Svet Stefan jak coś to piszcie na priv pozdrawiam :)
malinero
zbanowany
Posty: 416
Dołączył(a): 05.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) malinero » 05.06.2018 14:00

mike_ napisał(a):Witajcie :) mamy jeszcze trochę wolnych miejsc na nowy sezon w apartamentach z basenem i jacuzzi mojej Czarnogórskiej rodziny w Petrovac, Buljarica i Svet Stefan jak coś to piszcie na priv pozdrawiam :)


Mam pytanie, może wiesz czy w Canj wciąż funkcjonuje Villa Aleksandra - taki różowy budynek na samym końcu zatoki w kierunku Buljaricy?
mike_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 221
Dołączył(a): 27.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) mike_ » 05.06.2018 22:59

malinero napisał(a):
mike_ napisał(a):Witajcie :) mamy jeszcze trochę wolnych miejsc na nowy sezon w apartamentach z basenem i jacuzzi mojej Czarnogórskiej rodziny w Petrovac, Buljarica i Svet Stefan jak coś to piszcie na priv pozdrawiam :)


Mam pytanie, może wiesz czy w Canj wciąż funkcjonuje Villa Aleksandra - taki różowy budynek na samym końcu zatoki w kierunku Buljaricy?


Hej, nie wiem bo tam akurat nie bywam, głownie jestem w Petrovac cały czas, czyli cały sezon i czasami w Buljaricy i Sveti Stefan, tylko tu mamy apartamenty do wynajęcia, nasze, naszych kuzynów i znajomych :) Co do Canj to opinie są mocno podzielone wśród turystów, wiec tam nie wynajmujemy nic.
olapurzycka1@o2.pl
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 04.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) olapurzycka1@o2.pl » 04.05.2019 19:45

Jestem zainteresowana wynajmem apartamentu dla 5 osobowej rodziny w tym roczne niemowlę. Jaka cena pobytu na 7 dni i czy dostępny będzie pierwszy tydzień sierpnia?
olapurzycka1@o2.pl
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 04.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) olapurzycka1@o2.pl » 04.05.2019 19:48

Witam. Jestem tu nowa i bładze jeszcze jak dziecko we mgle po tej stronie. Szukam kwatery niedaleko morza dla 5osobowej rodziny w tym roczne niemowlę. Byłabym wdzięczna za namiary na fajne kwatery w przyzwoitej cenie.
Olafasolaaa
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 27.01.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Olafasolaaa » 27.01.2020 19:20

Hej :)
Podbijam wątek, chciałam dopytać jak to w końcu jest z tą woda w kranie :) czy jest podział na miejscowości z dobra woda i taka ktora nie można nawet umyć zębów czy wszędzie jest ok czy może wszedzie jest porazka ?:)
Głównie chodzi mi o miejscowości Dobra Voda i Petrovac - wyjazd z dziećmi
Pozdrawiam !
button
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 25.03.2007
Gdzie z 2+2 (dzieci 6 i 8) ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) button » 18.02.2020 15:10

Rok temu byliśmy w Malej Dubie. Znaleźliśmy domek 10 m od plaży. Płaciłem 60€ za dobę w drugiej połowie sierpnia.
Miejscowość malutka, dzieci spokojnie mogły śmignąć na siku do domu, na plaży mieliśmy lody, słodycze, piwko, warzywa, owoce i knajpkę 100m od apartamentu.
Niestety w tym roku apartament jest już zarezerwowany.

Szukam zatem alternatywy.

Zależy mi na spokojnym, malowniczym miejscu gdzie będę mógł odpocząć z rodziną i apartamencie blisko plaży.
Myslałem, że może Czarnogóra, ale ceny np w Petrovac za apartamenty przy plaży zwalają z nóg.

Możecie coś polecić? Może być dowolny kraj, byle bym mógł dojechać autem. Żonka niestety nie lata.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.02.2020 15:31

czarnogora-pytania-i-porady-t55136.html

noclegi-w-czarnogorze-t33139-615.html

Czarnogóra w porównaniu z Chorwacją na bardzo mało kilometrów wybrzeża, dlatego trudno o spokojne miejsca.
Poprzednia strona

Powrót do Czarnogóra - Црна Гора



cron
Czarnogóra - wybór miasteczka na wakacje - strona 29
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone