Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czarnogóra 2013 Czerwiec

Całkowita liczba ludności w Czarnogórze to 623 000 osób, przy czym gęstość zaludnienia w tym kraju wynosi 45 osób na jeden kilometr kwadratowy. Kraj ten jest aż 23 razy mniejszy od Polski. Aż 231 osób w przeliczeniu na 1000 osób w Czarnogórze posiada broń palną.
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 19.08.2013 09:11

Tam gdzie jest piasek, tam jest pustynia, nie ma nawet jeży.
Nasajem
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 16.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nasajem » 04.09.2013 12:46

Ja w Petrovacu byłam dwa razy, ale tamtejszą plażę z góry odpuściłam. Jeździłam tu - jakieś 5-7km :)
Załączniki:
Drobny Piasek.jpg
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 05.09.2013 09:30

Nasajem napisał(a):Ja w Petrovacu byłam dwa razy, ale tamtejszą plażę z góry odpuściłam. Jeździłam tu - jakieś 5-7km :)

Czyżby to była plaża
'''' Drobni Pijesak '' :wink:
Nasajem
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 16.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nasajem » 05.09.2013 09:41

mervik napisał(a):
Nasajem napisał(a):Ja w Petrovacu byłam dwa razy, ale tamtejszą plażę z góry odpuściłam. Jeździłam tu - jakieś 5-7km :)

Czyżby to była plaża
'''' Drobni Pijesak '' :wink:



Nie inaczej :). Uwielbiam tą plażę. Dwa razy byłam w Czarnogórze i na plażę jeździłam tylko tam ;)
tompie68
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 293
Dołączył(a): 04.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) tompie68 » 05.09.2013 22:41

Nasajem napisał(a):
mervik napisał(a):
Nasajem napisał(a):Ja w Petrovacu byłam dwa razy, ale tamtejszą plażę z góry odpuściłam. Jeździłam tu - jakieś 5-7km :)

Czyżby to była plaża
'''' Drobni Pijesak '' :wink:



Nie inaczej :). Uwielbiam tą plażę. Dwa razy byłam w Czarnogórze i na plażę jeździłam tylko tam ;)

Plaża rzeczywiście piękna i piękna zatoczka. Jest również zimny strumyk, w którym można schłodzić napoje. Natomiast leżaki są stosunkowo drogie. Komplet 10 euro.
Poprzednia strona

Powrót do Czarnogóra - Црна Гора



cron
Czarnogóra 2013 Czerwiec - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone