Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Czajka travel - biuro podróży

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Leszek Skupin
Cromaniak
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006
Czajka travel - biuro podróży

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 08.06.2011 15:04

Z rzadka zakładam nowe tematy, ale tym razem pali mnie jeden temat Czajka travel. Czy ktoś z Was miał do czynienia z tym biurem podróży :?:

Niskie ceny skłaniają do zastanowienia się nad standardem, ale też i Czy to Krym czy to Czarnogóra do drogich nie należą, więc jak to jest :?:

Pozdrav :papa:
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3589
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 08.06.2011 23:01

oferta bardzo ...bardzo podobna do FunClubu (mam na myśli Makarską).....standard też (na zdjęciach i w opisie) podobny....jeśli wywiązują sie tak jak FunClub ....to może być ciekawa propozycja....teraz tylko trzeba poczekać na relację naocznych świadków :D
Leszek Skupin
Cromaniak
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 09.06.2011 13:50

W internecie można znaleźć na ich temat baaaardzo kontrowersyjne opinie.... może wymagania zbyt duże, może organizacja do d..... proszę pomóżcie... był ktoś z tym biurem :?:

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylkoCzajka travel - biuro podróży
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2017