Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cro - second starcie, czyli pierścionkowa misja...

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 23.12.2012 19:27

Fajnie piszesz :)
Pisz dalej.
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 05.02.2014 21:27

Sorry... Ale mnie szmat czasu nie było... Napiszę dalszy ciąg... ;)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 08.02.2014 16:19

sviva napisał(a):Sorry... Ale mnie szmat czasu nie było... Napiszę dalszy ciąg... ;)

Ta...tylko kiedy to nastąpi? :D
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 09.02.2014 15:39

Noooo trochę Cię nie było. Czekam na dalszy ciąg...

P.S. No i gdzie ten pierścionek????
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 20.02.2014 21:14

agata26061 napisał(a):Noooo trochę Cię nie było. Czekam na dalszy ciąg...

P.S. No i gdzie ten pierścionek????


na palcu narzeczonej ;)
W weekend wrzucę dalszy ciąg.... ;)
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 20.02.2014 21:31

sviva napisał(a):na palcu narzeczonej ;)
W weekend wrzucę dalszy ciąg.... ;)

Tej samej? :oczko_usmiech:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 21.02.2014 15:41

sviva napisał(a):na palcu narzeczonej ;)
W weekend wrzucę dalszy ciąg.... ;)


W takim razie wiemy już, że oświadczyny przyjęte :D
To teraz czekamy na opowieści o tym :D
Pozdrawiam :) :papa:
Iwona Baśka
Cromaniak
Posty: 1096
Dołączył(a): 15.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona Baśka » 21.02.2014 17:08

agata26061 napisał(a):
sviva napisał(a):na palcu narzeczonej ;)
W weekend wrzucę dalszy ciąg.... ;)


W takim razie wiemy już, że oświadczyny przyjęte :D
To teraz czekamy na opowieści o tym :D
Pozdrawiam :) :papa:

Przyłączam się do prośby Agaty.
Pozdrawiam :papa:
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 02.03.2014 11:30

No to przybywam z dalszą częścią chorwackiej opowieści. Jako, że czasu trochę minęło a ja od tego czasu ze 3 razy wymieniłem komputer czy laptop muszę Rutkowskiego wynająć, żeby zdjęcia mi zlokalizował.
Jako, że czas mijał a moja misja coś się przeciągać zaczęła co widziałem irytuje wszystkich wtajemniczonych a i moja Mysza coś przeczuwając zaczęła się denerwować, że jeszcze jej palca nie przyozdobiłem rozpocząłem operację "zamecek"...
Kot był na Pagu w okolicach Kustici i Caski pewnie widział na szczycie ruiny czegoś. Prawdopodobnie to były ruiny bunkra wojennego ale na moją misję przeistoczyło się w "zamecek"... Co więcej nawet swojego prywatnego smoka miałem, który porządku na zamecku pilnował.
Jako rasowy mężczyzna i skorpion z zodiaku udałem w tym dniu od samego rana, że strzeliłem focha... A jak ja strzelę focha to klękajcie narody... Nawet Putina przebijam... Był to dzień 17 lipca 2012 roku a powszechnie wiadomo, że skorpiony 17 lipca strzelają focha ..;) No to od samego rana marudziłem, wybrzydzałem. a o śniadanie nie takie, a to pogoda nie taka, woda w Jadranie to w ogóle mnie denerwowała... Żeby focha podrasować udałem, że i Mysza mnie denerwuje (czego oczywiście czasami nie trzeba udawać ;) )
W ramach godzenia stwierdziłem, że na spacer idziemy. Mysza się dziwiła, że plecak biorę ze sobą ale udałem, że nie było pytania... ;)
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 02.03.2014 11:43

P.S. Witam wszystkich chcących czytać i nie chcących, starych obserwatorów i tych nowych również, mobilizujących do dalszego pisania i tych, którzy cieszyli się, że już nie piszę... ogólnie witam wszystkich.. chory jestem to i bredzę... ;)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.03.2014 11:48

sviva napisał(a):.. chory jestem to i bredzę... ;)

Zyczę zdrowia ... i nie bredź :wink: dawaj konkrety :lol:
aniulkaa
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 14.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniulkaa » 02.03.2014 21:54

czekam na dalszą część ;)
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 03.03.2014 10:40

Dobra jadziem dalej bo mnie zdążą zbanować za kacapów i szwabów i tyle będzie z tego interesu :mrgreen:
ciężko mi to będzie szło bo zaczytałem się w relacji Raula73 Śladami wojen od Vukovaru po Srebrenicę - polecam!!! ale coś postaram się spłodzić.
Jak już wspomniałem jako rasowy zodiakalny skorpion zawsze 17 lipca mam focha jak stąd tam i nazad...
Upał +35 st. Celsjusza a ja swoją Ukochaną w ramach godzenia na spacer wyciągam. Że to niby ja się obraziłem i to jej powinno zależeć... Swoją drogą to się dziwię, że nie dostałem wtedy kopa w tyłek, 100 euro na drogę i pks-em do domu... No ale jakimś cudem mi się upiekło... Założyłem plecak wypchany jak pierwszoklasista i udaliśmy się w górę ku zameckowi. Jako, że później się okazało, że szlak dosyć bardzo turystami obsadzony ustawiłem smoka strażnika aby ludzi straszył:
Obrazek


Szło mu to nawet skutecznie bo przez godzinę mieliśmy ciszę i spokój...;)
A zamecek? Full wypas... Wszystko tam było... byłoby gdyby wypasacze baranów go nie zaniedbali...;)
Z dołu wow u góry uuu... Za to widoki na okolicę super ;)


Obrazek
Obrazek
Obrazek


Wystrój wnętrz był już zaaranżowany. Świece, koce, muzyka, szampan... Swoją droga przyznać się cholery, który mi zaiwanił kilkanaście świeczek zapachowych? Do dzisiaj mam paragon i jak znajdę dziada to kosztami procesowymi obciążę. Zrobił sobie jeden z drugim romantyczny klimat moim kosztem...;)
Wracając do sedna to denerwowałem się jak cholera. Mowę mi odjęło a raczej przypominała mowę Adama Michnika bez kaka kaka kakakasku... :D
Ta sekundy, które musiałem czekać na TAK klęcząc dłużyły się tak, że myślałem, że zejdę z tego świata...;)
Reasumując starszy o 20 lat z nerwów, posiwiałem momentalnie ale od 17.07 mogłem do Myszki mówić Lord of the rings ...;)
Obrazek


P.S. właśnie rozpoczynamy budowę naszego wspólnego domu i jak pokazałem Monice zdjęcia zamecka, czy coś w ten deseń jej odpowiada to stwierdziła, że woli coś przyziemniejszego ;) Aż taka awangarda jej nie potrzebna ;)
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 03.03.2014 14:31

sviva napisał(a):Ta sekundy, które musiałem czekać na TAK klęcząc dłużyły się tak, że myślałem, że zejdę z tego świata...;)

No cóż........moje gratulacje. :D
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 03.03.2014 15:06

Czy to kamień z Paškiego trokuta tak błyszczy w tym pieścionku??? :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Cro - second starcie, czyli pierścionkowa misja... - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone