Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

CRO po raz trzeci, gdzie ? tam gdzie oczy poniosą .... ;-)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009
CRO po raz trzeci, gdzie ? tam gdzie oczy poniosą .... ;-)

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 23.07.2011 22:25

Po kilku dniach pobytu w Chorwacji zaczynam nadawanie :lol:

Dopiero dzisiaj dorwałem sie do internetu, wiec mam trochę zaległości.

Tak jak w temacie cel tegorocznej podróży nie został bliżej określony, miało sie okazać na miejscu. W planach była miejscowość Privlaka z campingiem Maritime... a skończyło sie w całkiem nie oczekiwanym miejscu... :wink:
Postaram sie jak najszybciej to nadrobić aby relacja była jak najbardziej online :lol:

Początek standardowy, czyli pakowanie. Nie odmówię sobie jednak tej przyjemności bo sam jestem pełen podziwu jak to się udaje. Aby mieć pełen obrazek tego sukcesu wstawię dla Was i dla potomnych jak to wyglądało

Przed ...................

Obrazek

Syn nawet powiedział sarkastycznym żartem, kiedy zobaczył równo ułożone rzeczy ...
cyt ".. i co, może jeszcze alfabetycznie ułożysz ? ... "

i po .............

Obrazek

Sam nie wiem jak dokonałem tego cudu :lol: a dodam ze oprócz ułożonych rzeczy doszło kilka toreb i torebeczek, które jak powiedziała żonka gdzieś tam jeszcze upchnę .. :wink: :wink:

Na dziś koniec .. niestety bo dzień był dosyć ciężki ,ale o tym dowiecie się później, a teraz idę spać ...
Ostatnio edytowano 26.07.2011 07:10 przez filip122 vel Darek, łącznie edytowano 6 razy
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.07.2011 23:15

W planach była miejscowość Privlaka z campingiem Maritime :wink: i nastąpił powrót do Zatonu :lol:
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 23.07.2011 23:23

Janusz Bajcer napisał(a):W planach była miejscowość Privlaka z campingiem Maritime :wink: i nastąpił powrót do Zatonu :lol:


Widze Januszu, ze czujny jestes :lol:

Ale niestety pudło, to nie był Zaton :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.07.2011 23:46

filip122 vel Darek napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):W planach była miejscowość Privlaka z campingiem Maritime :wink: i nastąpił powrót do Zatonu :lol:


Widze Januszu, ze czujny jestes :lol:

Ale niestety pudło, to nie był Zaton :wink:


Filipie vej Darku :wink: ja pisałem o sobie :lol:

W Privlace nie było drzew na plaży, a prysznice były na żeton :roll:
Nie było też boiska, więc synowie i wszyscy orzekli, że nie ma jak Zaton :lol:
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 24.07.2011 12:31

Nadeszła ta wiekopomna chwila godzina wyjazdu ....

wtorek godz.14.08 wyruszamy ...

Trasa tym razem nieco inna, postanowiłem jechać nieco inaczej z zachodniej polski.
Czyli jak najszybciej do A4 do Strzelce Opolskich później z A4 na A1 w kierunku Rybnika.. okolu 40 km zwykłej drogi w kierunku przejścia w Chałupkach za chwile za przejściem granicznym zaczyna się autostrada w Czechach.

W tym roku postanowiłem kupować winiety na stacjach benzynowych danego kraju i uważam ze to niezły pomysł, po co przepłacać w Polsce, a zawsze się bałem kupować w danym kraju bo rożne słuchy chodziły ze trzeba płacić waluta danego kraju że czasami stacje nie są całodobowe.

Widzę ze jednak nie taki diabeł straszny.

Chociaż w Austrii gdyby nie syn to przejechalibyśmy ostatnia stacje przed autostradą i byłby wtedy problem.


Cdn.. bo wołają na plażę .... :wink:


Już po plaży ... :wink: jedziemy więc dalej .... :wink:

Dzięki temu ze staraliśmy się jechać w Polsce jak najwięcej autostradami podróż tylko do Strzelec Opolski zwykła drogą była nie co, ale tylko nie co uciążliwa , później już coraz lepiej .

godz.17.45 granica w Chałupkach .... wcześniej przed granica dopadła nas burza , lało że masakra. Jednak po ok pól godzinie wyszło znowu słoneczko ..



W Czechach droga nr 52 na pierwszej stacji kupiliśmy winiety 350 koron płacone kartą

godz.19.10 Viskov pod Brnem w Czechach pierwsze tankowanie 32l 1100 koron .

godz.20.10 granica Czesko - Austriacka i jedziemy dalej drogą nr 7 w kierunku Wiednia. Jak już pisałem, dzięki przytomności syna kupiliśmy winiet na ostatniej stacji przed autostradą, od razu Austriacka i Słoweńską, płatne oczywiście kartą

Obrazek

Obrazek

Urocze Austriackie miasteczko z winnymi tradycjami

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano 04.06.2015 16:33 przez filip122 vel Darek, łącznie edytowano 2 razy
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 26.07.2011 15:44

kilka fotek w poprzednim tekscie
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 26.07.2011 19:44

Lubię Darek twoje relacje to sobie tu przysiądę.
:D
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 27.07.2011 07:48

maniust napisał(a):Lubię Darek twoje relacje to sobie tu przysiądę.
:D


Dziękuję.
el_guapo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1536
Dołączył(a): 08.07.2003
Re: CRO po raz trzeci, gdzie ? tam gdzie oczy poniosą .... ;

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 27.07.2011 07:58

filip122 vel Darek napisał(a):Po kilku dniach pobytu w Chorwacji zaczynam nadawanie :lol:


Nareszcie jakaś relacja z "autem w tle", czyli czym i jak spakowane - za ułożenie bagaży w aucie - rispekt! :wink:

P.S. Pytanie odnośnie "ostatniej stacji" w AUT - możesz zaznaczyć na jakiejś mapce gdzie owa stacja i o jakiej godzinie była czynna.

Też będę leciał tym wariantem i o ile stacja w Bohuminie pracuje w godzinach mi sprzyjających, to te w AUT w sobotę mogą różnie być otwarte.
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 27.07.2011 08:53

witam, chętnie poczytam :)
my też pod namiot, mój mąż też upycha te bagaże, miliony toreb, torebeczek i paczek. Samochód wydaje się być z gumy.
Przyznaję, że nie lubię tej części wakacji ;)
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 27.07.2011 09:15

filip122 vel Darek napisał(a): wtorek 14.08 wyruszamy ...

Pomyłka czy minął już rok i dopiero teraz piszesz. :?:
heza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 222
Dołączył(a): 05.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) heza » 27.07.2011 09:24

"Pomyłka czy minął już rok i dopiero teraz piszesz."


Bo to godzina wyjazdu.
ysia007
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 01.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ysia007 » 27.07.2011 09:26

woka napisał(a):
filip122 vel Darek napisał(a): wtorek 14.08 wyruszamy ...

Pomyłka czy minął już rok i dopiero teraz piszesz. :?:


jak się można domyślić o godzine wyjazdu chodzi :)
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 27.07.2011 09:30

woka napisał(a):
filip122 vel Darek napisał(a): wtorek 14.08 wyruszamy ...

Pomyłka czy minął już rok i dopiero teraz piszesz. :?:


Może to godzina?
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 28.07.2011 00:38

maniust napisał(a):Lubię Darek twoje relacje to sobie tu przysiądę.
:D


Dziękuje :lol: :lol:

Ale juz nadchodzi czas wyjazdu, jutro wracamy, a jakoś weny nie mogę złapać , Jak na chwile przysiądę do kompa to zaraz warczą ze znowu w laptopie.

Pozostanie chyba dokończyć pisanie po powrocie , a z tym to jak już wiecie rożnie bywa :wink: :wink: :wink:
Następna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
CRO po raz trzeci, gdzie ? tam gdzie oczy poniosą .... ;-)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone