Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

CRO po raz pierwszy

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 15.07.2012 11:46

Hrupek666 moim zdaniem niedziela to najlepszy dzień na podróż, bo jedzie się bez tirów, więc zawsze spokojniej.
edytas
Odkrywca
Posty: 89
Dołączył(a): 06.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) edytas » 16.07.2012 18:51

Levix co do trasy to jest optymalna. My w tym roku już trzeci raz ją będziemy pokonywać, tylko, że troszeczkę my dalej, bo ze Szczecina.
hrupek666
Cromaniak
Posty: 1590
Dołączył(a): 12.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) hrupek666 » 16.07.2012 20:34

edytas ze Szczecina ale na auto bana(tak po polskiemu)wskoczycie i za darmoszke po pięknym betonie do Austrii to w czasie jak z centralnej polski .My ruszamy z pod Wawy jednak na PAG mamy jakieś 1350km idzemy na strzała w 7 osób tylko pytanie czy w ciemno znajdziemy coś w poniedziałek do zamieszkania.Trasy się nie boje (dla mnie to codzienność)ale pierwszy raz na wakacje do CRO.
edytas
Odkrywca
Posty: 89
Dołączył(a): 06.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) edytas » 16.07.2012 20:52

I ten autobahn nas ratuje, kiepsko byłoby walczyć przez całą Polskę. Pewnie jechalibyśmy ze trzy dni. I tak nasza podróż trwa dwa dni, bo nocujemy w Austrii. Mamy do pokonania ok. 1700km a z dwuletnim Brzdącem nocleg obowiązkowy. Co do jazdy w ciemno i to w pełni sezonu - nie mam pojęcia. Za każdym razem jedziemy na rezerwację a już drugi rok z rzędu obstawiamy wrzesień.
Patrząc na pogodę za oknem to już się nie mogę doczekać września. Wasze wakacje będą udane, w Cro zawsze jest super.
hrupek666
Cromaniak
Posty: 1590
Dołączył(a): 12.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) hrupek666 » 16.07.2012 21:07

My w ciemno bo nic pewnego czy to 29 30 a może 27 co poradzi ale NIE DZIĘKUJE co jak co ale na ławce też się wyspie HE HE gorzej z młodzieżą u nas na pokładzie 2X10wiosen Panowie i 5 wiosen płeć piękna oraz dwa 2 dorodne byki i dwie LICÓWKI
MUSI być fajowsko
kalemi
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 19
Dołączył(a): 14.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kalemi » 16.07.2012 21:21

Fajnie macie. Ja niestety w tym roku muszę odpuścić sobie Chorwację bo mam 3 miesięcznego brzdąca :) ale na przyszłe wakacje kto wie chyba będzie już gotów.
edytas
Odkrywca
Posty: 89
Dołączył(a): 06.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) edytas » 17.07.2012 08:19

Kalemi Brzdąc będzie gotów na podbój Cro. Nasz skończył 4 dni przed wyjazdem dokładnie rok i spisał się rewelacyjnie. W tym roku też kilka dni po drugich urodzinach ruszamy do Chorwacji i liczę, że Mały nie zawiedzie.
levix
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 22.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) levix » 18.07.2012 12:05

Miał być wyjazd w ciemno i wyszło troszkę inaczej :wink:
Dziś zrobiłem rezerwację w Seget Vranjica koło Trogiru za 400 euro na 10 dni. Jak to żona mi mówiła: zmęczeni po podróży nie będziemy biegać i szukać. Z planowanych 500 euro stówka już zostaje na "przyjemności" :wink:
Myślę, że w kosztach paliwa, winiet i innych opłat też zamknę się w 400 euro więc kolejna stówka do przodu :lol:
caliberka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 173
Dołączył(a): 13.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) caliberka » 19.07.2012 08:22

levix napisał(a):Pozostało 10DDW a ja mam coraz więcej obaw czy to dobry pomysł na wakacje... nie znam obcego języka poza rosyjskim :wink: (jakoś chyba się dogadam) , będę jedynym kierowcą dlatego między punktem C i D trasy planuje dłuższy odpoczynek z drzemką w samochodzie.... Ale raz się żyje i perspektywa fajnych wakacji przebija wszelkie obawy.


Jak najbardziej wspaniały pomysł ! :lol: Ja byłam z rodzinką w tym roku pierwszy raz w CRO i zakochałam się w tym kraju :hearts: Na pewno w przyszłym roku jedziemy tam na wakacje,ale tym razem gdzieś z noclegiem po trasie ,bo mimo iz jechaliśmy na zmiany to podróż jest mecząca . A z dogadaniem się nie ma raczej problemów :wink:
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
CRO po raz pierwszy - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone