Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

CRO po raz pierwszy - Podgora

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Quciu
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 18.03.2018
CRO po raz pierwszy - Podgora

Nieprzeczytany postnapisał(a) Quciu » 18.07.2018 19:00

Hej Cromaniacy :)

Mam zamiar przeprowadzać relacje w miarę na bieżąco. Wyjazd 28.07.2018 więc jakby nie patrzeć tydzień z hakiem :D

Chorwacja chodziła mi już po głowie od jakiegoś czasu tzn. kilku lat, a w zeszłym roku po wysłuchaniu relacji znajomych nakręciłem się jeszcze bardziej zresztą nie tylko ja ale także cała paczka która jedzie ( łącznie 9 osób). I tak postanowiliśmy że jedziemy. Decyzja zapadła około listopada. Ale jak to bywa noclegu zaczęliśmy dopiero szukać pod koniec lutego. Nie powiem było ciężko. Co lepsze to przebrane, a coś znaleźć na 9 osób w jednym apartamencie to cud tym bardziej że szukaliśmy bliżej północy. Po dwóch tygodniach dzwoni brat że ma nocleg 2 apartamenty 4-os i 5-os. Pytam się gdzie mówi Podgora, szybkie wyszukiwanie w Google maps i się okazuje że to dalej niż chcieliśmy jechać i to o 200km. No ale sobie myślę 200 wte czy wewte przy tylu kilometrach to już pikuś :D

Szybki podgląd zdjęć i obejrzenie kilku filmików plus obszerna relacja figuska i ewula91 (dwa wieczory z życiorysu wycięte ;) ) utwierdzilo mnie w przekonaniu że Podgora będzie bardzo dobrym wyborem. Na drugi dzień nocleg zaklepany zadatek wpłacony nic tylko czekać...
Ostatnio edytowano 18.07.2018 19:15 przez Quciu, łącznie edytowano 1 raz
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 18.07.2018 19:12

Lubię Podgorę, byłam kilka razy - więc będę zaglądać ale.....do 28 sierpnia to zdecydowanie dłuzej niż tydzień :oczko_usmiech:
Quciu
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 18.03.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Quciu » 18.07.2018 19:15

beatabm napisał(a):Lubię Podgorę, byłam kilka razy - więc będę zaglądać ale.....do 28 sierpnia to zdecydowanie dłuzej niż tydzień :oczko_usmiech:


Poprawione miało być 28 lipca :)
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 18.07.2018 20:16

Ja również z chęcią zajrzę :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.07.2018 21:52

Quciu napisał(a):Hej Cromaniacy :)

Mam zamiar przeprowadzać relacje w miarę na bieżąco.

Będę sprawdzał czy będzie w miarę na bieżąco. :wink:
ewula91
Cromaniak
Posty: 629
Dołączył(a): 06.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 19.07.2018 15:58

Quciu napisał(a):Szybki podgląd zdjęć i obejrzenie kilku filmików plus obszerna relacja figuska i ewula91 (dwa wieczory z życiorysu wycięte ;) ) utwierdzilo mnie w przekonaniu że Podgora będzie bardzo dobrym wyborem.

Bardzo mi miło, że moja relacja się przydała i mam nadzieję, że nie będziecie zawiedzeni a wręcz wrócicie oczarowani Chorwacją :D
Będę zaglądać codziennie bo do Podgory mam ogromny sentyment, jako że to również był mój pierwszy samodzielnie zorganizowany wyjazd :)
Garo&Justa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garo&Justa » 19.07.2018 17:16

Byliśmy w Podgorze a konkretnie w jej części Cakljie. Polecam bardzo. Do centrum Podgory 800m deptakiem wzdłuż morza
Super miejsce
nimm2
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 204
Dołączył(a): 21.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) nimm2 » 20.07.2018 09:54

Potwierdzam nie tylko słowem, ale i faktem, ponieważ wracamy w tym roku do Podgory :-)
Deptak jest fantastyczny... jeden z fajniejszych w Chorwacji... No i nie można nie wspomnieć o najlepszym barze w Cro ;-) "BANANA BAR" z muzyką na żywo.
Wyjeżdżamy również 28 lipca...
Garo&Justa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garo&Justa » 20.07.2018 10:03

Dla jadących z dziećmi i mieszkających w dzielnicy Caklje - jeździ z Podgory ciuchcia, wagoników sporo więc droga powrotna nie musi się równać marudzeniu dzieci. Ostatnio koszt to 20 Kun tylko nie pamiętam czy za naszą czwórkę czy za osobę.
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 20.07.2018 16:34

Popatrzę na Podgorę :)
Garo&Justa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garo&Justa » 20.07.2018 17:32

Znaczy się że jedziesz? :D
Też jeszcze tam wrócę, miłe wspomnienia
Quciu
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 18.03.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Quciu » 20.07.2018 18:03

Po zaklepaniu noclegu doszedł kolejny "problem" z dojazdem na miejsce :) Tak wiem trochę nie po kolei najpierw rezerwować nocleg a później myśleć jak tam dojechać ;) no ale tak to jest jak człowiek się napali :D Dla wyjaśnienia jedziemy w 4 pary plus wolny strzelec. Każdy z nas posiada samochód ale jakoś się nie widziało jechać naszymi. Niby jeżdżą i wszystko jest ok ale swoje lata mają. Więc postanowiliśmy jechać busem. Czy to dobry wybór? Mądrzejsi będziemy po podróży która się zbliża wielkimi krokami :)
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12068
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 20.07.2018 18:06

Bus to zdecydowanie dobry wybór. Byliśmy busem dwa lata z rzędu - dla mnie rewelacja.
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18196
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 23.07.2018 15:01

beatabm napisał(a):Bus to zdecydowanie dobry wybór. Byliśmy busem dwa lata z rzędu - dla mnie rewelacja.


Mądrego to miło posłuchać 8)

Przy pięciu kierowcach w samochodzie to całkowity luzik , ale 9 osób to 9 bagaży , trochę szpejostwa plażowego ( wymieniamy flamingi {de mode } na krokodylki , pomarańczki :wink: ) , więc bus konieczny ze sporym bagażnikiem , boksem dachowym albo z przyczepą :idea:

Życzę wspaniałości i włączam śledzenie


Pozdrawiam
Piotr
AngieM
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 03.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) AngieM » 23.07.2018 15:37

My również niedługo się wybieramy (4 sierpnia będziemy już w Podgorze), więc wszelkie wskazówki mile widziane :D
Następna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
CRO po raz pierwszy - Podgora
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone