Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cro 2015 - Magiczny Pelješac

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 05.05.2016 22:24

jackq napisał(a):A jak plaża vucine, okupowana fest była?


W Żuljanie :?: nie po to jedzie się tyle kilometrów żeby śledziem leżeć :lol:
jackq
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 135
Dołączył(a): 21.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackq » 06.05.2016 08:49

lotnikwsk napisał(a):
jackq napisał(a):A jak plaża vucine, okupowana fest była?


W Żuljanie :?: nie po to jedzie się tyle kilometrów żeby śledziem leżeć :lol:


No w Żuljanie oczywiście, mam zamiar chociaż część Twojej trasy powtórzyć, z kilkoma dodatkami ale obawiam się, że damska (większa) część załogi zaprotestuje codziennym wojażom i przynajmniej połowę wypoczynku zmuszony będę spędzić na którejś z plaż.
Na szczęście więcej czasu spędzam w wodzie więc dam jakoś radę (już zakupiona odpowiednia zabawka podwodna :P ).
To jak to z tą plażą uvala vucine w końcu, były tłumy czy dało się gdzieś spokojnie rozłożyć bo zbieram info. Jedziemy od 23.07-2.08 ewentualnie będę gdzieś autem podjeżdżał na inne plaże. :hut:
Apartament mamy zarezerwowany u Any Padovan (Bjanka), więc raczej od drugiej - wjazdowej strony Żuljany. W tej samej cenie był aparty przy samej plaży głównej (Veronica też miała wolne ale apart nam nie spasił), wolę mieć ciut dalej a spokojniej. Jak wygląda sprawa z jakimiś plażyczkami od prawej strony Żuljany? Jest tam coś fajnego, nieuczęszczanego a w miarę dostępnego z buta.
Kolejna kwestia zastanawiam się czy warto zakupić jakiś ponton, czy to ma sens... nie wiem.
Ostatnio edytowano 09.05.2016 17:27 przez jackq, łącznie edytowano 1 raz
banankochan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 510
Dołączył(a): 14.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) banankochan » 06.05.2016 09:25

Czekamy na Dubrovnik :D :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.05.2016 23:00

...Dubrovnik po zachodzie cudny :!:jeszcze dwa miechy i z Cavtatu zrobimy 2-3 jednodniowe skoki w to magiczne miejsce.
Ale mam, zajafkę na więcej i więcej. :hut: :papa:
tajemnicza
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 66
Dołączył(a): 01.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tajemnicza » 09.05.2016 14:52

8O ukochana DUBA :D cisza spokój ach no i ta piękna pusta plaża.....
Również byliśmy w 2015 w lipcu i w 2014 i w tym również bym pojechała :( ale w tym plan VIS
Miło powspominać :) zdjęcia piękne :D
stpman
Croentuzjasta
Posty: 218
Dołączył(a): 27.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) stpman » 10.05.2016 20:42

Aż się łezka w oku kręci jak sobie wspominam zeszłoroczne wakacje na Peljesacu, tym bardziej, że podobnymi drogami wiódł nasz urlop. Razem z narzeczoną jesteśmy bezgranicznie zauroczeni Chorwacją i półwyspem, a twoje piękne zdjęcia tylko mnie utwierdzają w mojej "miłości" do półwyspu :) Cichutko liczę, że i w tym roku uda się nam wyskoczyć we wrześniu choćby na tydzień, choćby na Riwierę Makarską... Ehh...
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 18.07.2016 06:52

Zuljana w tym roku zaliczona,mieszkaliśmy przy drodze na plażę Vucine,odwiedziliśmy Borak,Trstenik,Drace,Ston,Mostar,Orebic.Zuljana jako miejscowość bardo spokojna-byliśmy od 25.06(dwa tygodnie),o 7 rano w tej mieścinie nic się jeszcze nie dzieje,cztery knajpy,piekarnia,Studenac,polecam bar Tamaris(na końcu deptaku), a plaże w okolicy super-mieliśmy motocykl więc mogliśmy sobie pozwolić na więcej :D .
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 18.07.2016 21:43

Z napisał(a):Zuljana w tym roku zaliczona,mieszkaliśmy przy drodze na plażę Vucine,odwiedziliśmy Borak,Trstenik,Drace,Ston,Mostar,Orebic.Zuljana jako miejscowość bardo spokojna-byliśmy od 25.06(dwa tygodnie),o 7 rano w tej mieścinie nic się jeszcze nie dzieje,cztery knajpy,piekarnia,Studenac,polecam bar Tamaris(na końcu deptaku), a plaże w okolicy super-mieliśmy motocykl więc mogliśmy sobie pozwolić na więcej :D .

Fajnie że Ci się spodobało , bo już się bałem że będziesz narzekał :wink:
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 19.07.2016 06:30

A skąd,ta mieścina bardzo mi pasuje,gospodarza mieliśmy w pytę :D i być może w następnym roku również do niego zawitamy, Zuljana na pewno swoim klimatem bardziej mi pasuje niż Vodice, więc następne wakacje Zuljana lub Loviste.Mieszkaliśmy tutaj,każdy kto chodził na Vucine musiał przejść koło naszej kwatery
IMG_20160705_125719.jpg

a to następna kwatera naszego gospodarza, i chyba na nią się skusimy w przyszłym roku
IMG_20160705_130345.jpg
Puciul
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 2
Dołączył(a): 14.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Puciul » 19.07.2016 08:42

Z napisał(a):A skąd,ta mieścina bardzo mi pasuje,gospodarza mieliśmy w pytę :D i być może w następnym roku również do niego zawitamy, Zuljana na pewno swoim klimatem bardziej mi pasuje niż Vodice, więc następne wakacje Zuljana lub Loviste.Mieszkaliśmy tutaj,każdy kto chodził na Vucine musiał przejść koło naszej kwatery
IMG_20160705_125719.jpg

a to następna kwatera naszego gospodarza, i chyba na nią się skusimy w przyszłym roku
IMG_20160705_130345.jpg


Wybieramy się we wrześniu do Zuljany. Będzie to pierwsza wizyta na półwyspie, ale już się ogromnie cieszę :)

CZy mogę prosić o namiary na te kwatery na prv? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Jeśli ktoś jeszcze by mi polecił fajne apartamenty byłabym wdzięczna.
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 19.07.2016 15:48

Z napisał(a):A skąd,ta mieścina bardzo mi pasuje

To super , ja pewnie też tam kiedyś wrócę ale na razie na plany za wczesnie. :wink:
jackq
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 135
Dołączył(a): 21.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackq » 26.07.2016 16:57

My aktualnie rezydujemy w Żuljanie. Ludzi na plażach dużo, w moim odczuciu jak na tak małą ilość plaż zbyt duża ilość turystów a do tego sporo miejscowych. Dziś udało nam się wbić na prywatną plażę gdzie byliśmy tylko sami.
Szczerze liczyłem na bardziej kameralny "plażing" jak na taką małą wiochę, niestety aktualnie nie da się. A zapierdzielać skoro świt żeby zaklepać sobie miejscówkę nie mam zamiaru - nie mój typ wypoczynku :P
Januszów w innych nacjach również nie brakuje, zostawiają koce, ręczniki itp żeby miejscówkę na dzień jutrzejszy zaklepać. Przykre zwyczaje.
Zobaczymy co przyniosą kolejne dni...
Orebić zaliczony, rejs na Korculę również, jutro w planach divna i duba (zobaczymy, która nam bardziej przypadnie do gustu).
Pora się zbierać na kolacyjkę, dziś knajpka przed Tamaris, testujemy kolejno każdą codziennie. W tamaris grillowane kalmary bardzo smaczne, w ankorze również dobre jedzenie. Pozdrowienia z cro :papa: :hut:
lillylive
Croentuzjasta
Posty: 171
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lillylive » 27.07.2016 06:15

Puciul napisał(a):
Z napisał(a):A skąd,ta mieścina bardzo mi pasuje,gospodarza mieliśmy w pytę :D i być może w następnym roku również do niego zawitamy, Zuljana na pewno swoim klimatem bardziej mi pasuje niż Vodice, więc następne wakacje Zuljana lub Loviste.Mieszkaliśmy tutaj,każdy kto chodził na Vucine musiał przejść koło naszej kwatery
IMG_20160705_125719.jpg

a to następna kwatera naszego gospodarza, i chyba na nią się skusimy w przyszłym roku
IMG_20160705_130345.jpg


Wybieramy się we wrześniu do Zuljany. Będzie to pierwsza wizyta na półwyspie, ale już się ogromnie cieszę :)

CZy mogę prosić o namiary na te kwatery na prv? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Jeśli ktoś jeszcze by mi polecił fajne apartamenty byłabym wdzięczna.


Witam czy ja również mogę prosić o namiar na kwaterę przy plaży? : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl ,ślicznie dziękuję:)
emi13214
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 409
Dołączył(a): 16.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) emi13214 » 27.07.2016 21:39

Czy ja tez mogę prosić o namiar na te kwatery przy plaży? Jakie były tam ceny w tym roku? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 28.07.2016 15:04

Poszło
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Cro 2015 - Magiczny Pelješac - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone