Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

CRO 2010 Kastel Stari/Splitu camp Biluś relacja rwana ;-)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 09.06.2011 22:03

erci napisał(a):Darku jeśli nie masz nic przeciwko wrzucę 2-3 zdjęcia zrobione pod wodą na koniec Twojej relacji :oops:


Jasne wrzucaj .. choćby teraz.

Wiesz ja miałem w planach zakupowych nowa małpkę wiec wybrałem odrazu taką żeby i pod woda fotografowała.

Teraz myślę o kamerce do filmowania pod woda
erci
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 236
Dołączył(a): 05.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) erci » 09.06.2011 22:32

filip122 vel Darek napisał(a):
Jasne wrzucaj .. choćby teraz.


W takim razie obiecane fotki ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

:roll:
fiona20041
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 28.06.2011
Ceny w restauracjach

Nieprzeczytany postnapisał(a) fiona20041 » 28.06.2011 22:13

Witam serdecznie.
Jestem tu nowa.
Przeczytałam całą relację, bardzo mi się podobała :D . W sierpniu bedziemy pierwszy raz w Chorwacji ,w Kasteli właśnie.Mamy wynajętą prywatną kwaterę plus dwa posiłki.
Chciałam się podpytać o ceny w knajpkach ,restauracjach bo jednak te posiłki na miejscu nie bardzo chyba były dobrym pomysłem- jest to spore uwiązanie :roll:Mamy w planach zwiedzanie głównie ( leżenie na plaży średnio nas interesuje) a powroty na obiad trochę by to komplikowały.

Dziękuję ślicznie za wszelkie podpowiedzi.
Pozdrawiam
fiona
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 28.06.2011 22:19

Cześć fiona20041
fiona20041
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 28.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) fiona20041 » 29.06.2011 08:43

Witaj kaszubskiexpress :wink:
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009
Re: Ceny w restauracjach

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 29.06.2011 10:50

fiona20041 napisał(a):Witam serdecznie.
Jestem tu nowa.
Przeczytałam całą relację, bardzo mi się podobała :D . W sierpniu bedziemy pierwszy raz w Chorwacji ,w Kasteli właśnie.Mamy wynajętą prywatną kwaterę plus dwa posiłki.
Chciałam się podpytać o ceny w knajpkach ,restauracjach bo jednak te posiłki na miejscu nie bardzo chyba były dobrym pomysłem- jest to spore uwiązanie :roll:Mamy w planach zwiedzanie głównie ( leżenie na plaży średnio nas interesuje) a powroty na obiad trochę by to komplikowały.

Dziękuję ślicznie za wszelkie podpowiedzi.
Pozdrawiam
fiona


Wiesz posiłki na kwaterze to faktycznie pewne uwiązanie. I jeśli chcecie nie być uwiązani to ceny w restauracji to ok 240 300 kun dla 4 osobowej rodziny 2 plus dwu chłopaków wieku okolo 12 14 lat. Piza duża około 40 kun . A może się dogadacie ze rano meldujecie czy dzisiaj leniuchujecie na plaży czy robicie zwiedzanie . i wtedy na ten dzień macie posiłek .

Bo my tak stosowaliśmy jeden dzień zwiedzanie, drugi leniuchowanie . Tylko tez jeśli będziecie leniuchować na Civo to właściwie na 18 ta i tak wrócicie na kwaterę najpóźniej , potem obiadek i wieczorna wyprawa tu i tam


Mam nadzieje ze niebawem opisze ostatni dzień który wbrew pozorom byl równie atrakcyjny jak poprzednie :lol: :lol:
fiona20041
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 28.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) fiona20041 » 29.06.2011 16:20

filip122 vel Darek dziękuję bardzo za odpowiedź.
Jest nas 2 plus 2 dziewczyny ( 12 i 3,5 ).Mamy wynajęte 2 pokoje w prywatnym domu za 15 euro nocleg za os./doba plus 17 euro za osobę za 2 posiłki(do wyboru śniadanie+obiad lub obiad+ kolacja)przy czym za malucha nie będziemy płacic za jedzenie, tylko za łóżko.Czyli łącznie 111 EURO za dobę za 4 osoby.
Chciałam porównać ceny czy nie będzie drożej stołować się na mieście bo tak jak pisałam wcześniej wracanie na kwaterę na obiad może być troszkę uciążliwe.
luk006
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 1505
Dołączył(a): 19.12.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) luk006 » 03.07.2011 21:29

To jeden z tych wieczorów, w którym obiecałem sobie iść wcześniej spać :D .
No ale za sprawą filipa 122 vel Darka niestety nie udało się :lol: .
Darek przeczytałem jednym tchem, przy okazji widząc Wasze przysmaki zrobiłem się głodny :D .
Super relacja :!:
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 18.07.2011 00:52

Witajcie !! jako ze wyjazd właściwie już jutro wypadałoby zakończyć relacje z ubiegłego roku. :lol: :lol:

Nie wspomnę o filmie z 2009 i z 2010 który cierpliwie czeka w komputerze na zmontowanie... :wink: :wink:

Jak obiecałem że dzień ostatni pobytu okazał się niespodziewanie bardzo udany.

Ekipę podczas pobytu skompletowaliśmy całkiem fajna

Obrazek


i ostatniego dnia postanowiliśmy po śniadanko spędzić na rowerach wodnych na plaży w Kasztel Stari.



Pisałem już ze pobyt z rodzina w Cro jest fajny , ale jeszcze fajniej jest jak powstanie ekipa. bo samo pływanie na rowerze jest monotonne a jak wypożyczyliśmy trzy rowery to zaczęła się świetna zabawa. :wink: :wink:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Naprawdę bardzo udany był ten nasz pobyt w CRO dzięki ludziom których tam poznaliśmy :wink: :wink:

Obrazek

Obrazek

Obrazek


DZIĘKUJEMY WAM ZA WSPÓLNIE SPĘDZONY CZAS !!!!


Pożegnanie z sympatycznymi Czechami

Obrazek


I Babiczka która od 35 lat jeździ do CRo na Camping Bilus w Kasztel Stari

Obrazek


Pamiątkowa fotka z Ivica i jego rodzina

Obrazek


Autko zapakowane..... wiec w drogę :wink: :wink:

Obrazek

A jeszcze pożegnaliśmy się z Justinem

Obrazek

taki chleb jest najsmaczniejszy w Chorwacji i takie dwa wielkie bochenki zabraliśmy ze sobą do polski

Obrazek


Ostatni widok na zatokę kasztelska

Obrazek

i w drogę :wink: :wink:

Żegnajcie wakacje ....

Obrazek


Droga powrotna przez znana trasę Słowenia objazdem ( ostatni raz) Austria, w okolicach Wiednia 3 godzinna drzemka w samochodzie i dalej w drogę , około 14 tej w domku ..

Ale coz ,, jak pisałem jutro wyruszamy ... nasi znajomi już tam są i czekają na nas.. na razie są w Pakostane na Karabie , odwiedzili kilka campingów zaczynali od Plivlaki dojechali do Pakostane i nie znaleźli nic fajnego. jeszcze dzisiaj będę szukał w necie campingów , a jak nic nie znajdę to wspólnie będziemy szukać.

Założenia są takie jak zawsze

1. camping z kamienista plażą , nie betonem
2. blisko miejscowości żeby daleko nie chodzić ( żonka znowu noga w gipsie ) :lol: :lol:
3. plaża ze skałkami do nurkowania
4. camping raczej kameralny nie moloch .

Może ktoś uprzejmy coś poda na tacy ...


Oczywiscie biorę ze sobą laptoka :roll: :roll: Jak się uda to będzie relacja online :roll: :roll:

pozdrawiam wszystkich CRO maniaków !!!!


:wink:
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 19.07.2011 08:38

Widzę że czytelnia już wyjechała do CRO ... jakoś nikt nie pisze

:lol: :lol: :lol:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.07.2011 09:00

filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 19.07.2011 10:10

Janusz Bajcer napisał(a):Czytam :lol:

Te stronki pewnie znasz, ale podam:

http://www.camping.hr/hr/kampiranje-hrvatska

http://www.avtokampi.si/kampi.asp?drzava=2


Dzięki ale już chyba nie zdążę tego przeglądnąć . za godzinkę wyjazd .. Pozdrawiam i do usłyszenia ..

Mam nadzieje ze będę nadawał w tym roku znowu na zywo :lol: :lol: :lol:
malubom
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 19.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) malubom » 19.07.2011 11:41

Witaj Darku. Twoja relacja jest genialnea Pozdrawiam :D
Będę w Twoich rejonach w sierpniu a dokładnie w Kastel Sucurac, dlatego też relacje o Kastel Stari przeczytałam jednym tchem :)
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 19.07.2011 11:42

malubom napisał(a):Witaj Darku. Twoja relacja jest genialnea Pozdrawiam :D
Będę w Twoich rejonach w sierpniu a dokładnie w Kastel Sucurac, dlatego też relacje o Kastel Stari przeczytałam jednym tchem :)


A dziękuje , my za 10 min wyjeżdżamy i w sumie nie wiem jeszcze gdzie... okolice Murter prawdopodobnie
malubom
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 19.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) malubom » 19.07.2011 11:51

W takim razie pozostaje mi czekać na relację :D
Mnie czeka dokładnie to samo za dwa tygodnie i nie ukrywam, że się denerwuje...pierwszy raz jadę do Chorwacji. A dlaczego do Kastel Sucurac?? A czemu nie?? Tylko ta wodą troche mnie przeraża, że niby nie za czysta, ale zawsze mozna skoczyć na Ciovo. Szerokiej drogi :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
CRO 2010 Kastel Stari/Splitu camp Biluś relacja rwana ;-) - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone