Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

CRO 2010 Kastel Stari/Splitu camp Biluś relacja rwana ;-)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 05.06.2011 02:32

Belgosia napisał(a):No fakt, dała radę :lol: I to tak skutecznie zrelacjonował, że postanowiliśmy wsadzić do Kasteli swoj nos :wink: Tylko jak usiedzieć w pracy jeszcze cały tydzień :roll: :lol:


Dziękuje :lol: :lol: Ale to jeszcze nie koniec :wink: :wink:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 05.06.2011 10:19

filip122 vel Darek napisał(a):
Dziękuje :lol: :lol: Ale to jeszcze nie koniec :wink: :wink:



I to jest dobra wiadomość :D


Pozdrawiam
Piotr
AnaSz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 21.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnaSz » 05.06.2011 20:09

filip122 vel Darek napisał(a):
Belgosia napisał(a):No fakt, dała radę :lol: I to tak skutecznie zrelacjonował, że postanowiliśmy wsadzić do Kasteli swoj nos :wink: Tylko jak usiedzieć w pracy jeszcze cały tydzień :roll: :lol:


Dziękuje :lol: :lol: Ale to jeszcze nie koniec :wink: :wink:


Czekamy z niecierpliwością na cd.:)
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 05.06.2011 20:48

Moi drodzy miło mi ze są czytelnicy tej relacji i dziękuję za słowa zachęty .

To naprawdę motywuje.

Wydaje mi się że moja relacja jest tak zwykła normalna. Nie mam takiej weny jak niektórzy patrz "Anakin" albo "Ines" :lol: :lol: i wielu innych którzy potrafią lać z pióra prawdziwe opowieści.

Myślę, że to tak jak się pisze z doskoku na szybko.
Aby przyszło lekkie pióro to potrzeba kilka piw i trochę czasu .. :wink: :wink:

P.S. Jak by co to teraz pisze i tworze oraz kleje zdjecia ..

Po upojnej nocy ...Rybackiej nocy następnego dnia pełne lenistwo :wink:
Nowych znajomych Ankę z chłopakiem i synkiem zabraliśmy cała ekipa na Ciovo na te sama urokliwa zaciszna plaże :wink:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

W sumie w ekipie jest fajnie bo można rożne zabawy sobie zorganizować . np skoki do wody , na najładniejsze wykonanie.

Obrazek

Obrazek

hitem sezonu była gra w piłeczkę :wink: :wink: która zaproponował nasz niezawodny KaOwiec Wojtek :wink: :wink:

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Przy tej zabawie było masę śmiechu i żartobliwych docinków ,ale nie będę publicznie ich przytaczał :wink::wink:

Oczywiscie i tak można leniuchować. żonka moja była w tym specjalistką

Obrazek

Obrazek


NA koniec pamiątkowe zdjęcie grupowe. Najlepszy tekst że " ... nikt nie chciał stanąć przy Ewie , żeby nie było widać jak słabo jest opalony względem naszej mulatki :lol: :lol:

Obrazek


:lol:
Belgosia
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 11.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belgosia » 06.06.2011 09:54

"Moi drodzy miło mi ze są czytelnicy tej relacji i dziękuję za słowa zachęty"
filipie122 - relacja wspaniała a fotki dopełniają całość :P Bardzo dzięki za wytrwałość i skuteczne zanęcanie (= odwiedzimy Kastele).
Mam jeszcze pytanko dot. Ciovo - czy dojazd na plażyczki jest spoko i czy istnieje możliwość tam (na Ciovio) zamieszkania ? Może pytanko nie z górnej pólki ale my pierwszaki :oops: :P
AnaSz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 21.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnaSz » 06.06.2011 09:59

Belgosia napisał(a):"Moi drodzy miło mi ze są czytelnicy tej relacji i dziękuję za słowa zachęty"
filipie122 - relacja wspaniała a fotki dopełniają całość :P Bardzo dzięki za wytrwałość i skuteczne zanęcanie (= odwiedzimy Kastele).
Mam jeszcze pytanko dot. Ciovo - czy dojazd na plażyczki jest spoko i czy istnieje możliwość tam (na Ciovio) zamieszkania ? Może pytanko nie z górnej pólki ale my pierwszaki :oops: :P


Tak relacja jest zachęcająca do zwiedzania :) My już mamy zaklepany camp Kastel Kambelovac :) i już się nie mogę doczekać, zwłaszcza po Twojej relacji filipie122 :) Dzięki po raz kolejny :)
erci
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 236
Dołączył(a): 05.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) erci » 06.06.2011 14:26

no nareszcie doczekałem się kolejnych odcinków ;)

maniust napisał(a):
filip122 vel Darek napisał(a):Daj sobie spokój z takimi badziewiami . Nie masz zupełnie kontroli nad tym co fotografujesz i jak :wink:

polecam Canon D10 PowerShot

Khym , khym .........ale cena 8O

Ja chciałem tylko w tym roku cosik pstryknąć na Peljesacu pod wodą.
Nie jestem takim profesjonalistą fotografii jak ty Darek.... :cry:

Skoro uważasz , że jak najdalej o tego badziewia , to może coś polecisz , ale w ramach rozsądku powiedzmy do 300 zł. :)



W tej cenie proponuję dobrac pokrowiec wodoszczelny do swojego aparatu.
Obrazek

Ja mam coś podobnego dobrane do soniaka i daje rade ;)
Jego cena na dzień dzisiejszy jest znacznie niższa niż 300zł (nawet starczyło by na jakiś aparacik jeśli swojego szkoda) a zdjęcia są bardziej zbliżone do tych które przedstawia Filip.. niż do tych z kodaka:)
Jedynym minusem jest to, że nie zawsze widać co jest na ekraniku :( bo swiatło się załamuje przy przejściu z 2 różnych ośrodków.
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 08.06.2011 12:19

Belgosia napisał(a):"Moi drodzy miło mi ze są czytelnicy tej relacji i dziękuję za słowa zachęty"
filipie122 - relacja wspaniała a fotki dopełniają całość :P Bardzo dzięki za wytrwałość i skuteczne zanęcanie (= odwiedzimy Kastele).
Mam jeszcze pytanko dot. Ciovo - czy dojazd na plażyczki jest spoko i czy istnieje możliwość tam (na Ciovio) zamieszkania ? Może pytanko nie z górnej pólki ale my pierwszaki :oops: :P


Dziekuje :lol: :lol: Dojazd na te plaże i inna, którą wcześniej odwiedziliśmy jest opisany w relacji. łącznie z mapka . Na Ciovo we wszystkich miejscowościach masz apartamenty , wiec można spokojnie tam zamieszkać :lol: :lol: . Był też tam camping, taki niewielki przydomowy tzw.
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 08.06.2011 12:21

erci napisał(a):Jedynym minusem jest to, że nie zawsze widać co jest na ekraniku :( bo swiatło się załamuje przy przejściu z 2 różnych ośrodków.


I pytanie czy w takiej czy innej obudowie masz dostęp do wszystkich funkcji i przycisków :wink: :wink:
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 08.06.2011 12:27

No cóż relacje muszę dokończyć bo tegoroczny wyjazd za pasem a poprzedni jeszcze nie zamknięty :wink: :wink:

Króciutko tylko nadmienię ze czas nam szybko przeleciał na tym wypoczynku szczególnie drugi tydzień. Wiec nadszedł ten ostatni wieczór w Kasztel Stari .

Nie wypadało inaczej jak pożegnać tę miejscowość spacerem.
Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

Oraz skorzystać z listu polecającego jaki dostaliśmy od kelnera w Priomosten i uraczyć się darmowym piwkiem w Kasztelskiej knobie .



Obrazek

No i wypadało jutro zapłacić za camping więc ta wizyta była konieczna


Obrazek

Wydawało sie tego wieczoru ze już wszystko co dobre to przeżyliśmy ale nie wiedzieliśmy co nas czeka ostatniego dnia , dnia wyjazdu,

ale o tym to potym .. :wink: :wink:
Belgosia
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 11.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belgosia » 08.06.2011 13:11

Z niecierpliwością czekam na c.d.n. :P
AnaSz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 21.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnaSz » 08.06.2011 13:16

umiesz trzymać w napięciu :)
erci
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 236
Dołączył(a): 05.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) erci » 09.06.2011 09:52

filip122 vel Darek napisał(a):
erci napisał(a):Jedynym minusem jest to, że nie zawsze widać co jest na ekraniku :( bo swiatło się załamuje przy przejściu z 2 różnych ośrodków.


I pytanie czy w takiej czy innej obudowie masz dostęp do wszystkich funkcji i przycisków :wink: :wink:


nie wiem jak przy aparatach z jakimiś pokretłami... w moim przypadku dostęp był bezproblemowy jednak ze względu na słabą widoczność pod wodą lepiej było ustawić odpowiednią opcję na powierzchni.
Fakt, że posiadałem aparat kompaktowy kupiony chwilę wcześniej upewnił mnie w decyzji zakupu samego pokrowca za ok 100zł zamiast aparatu za ok 1000-1300zł (to jednak jest kilka zł. oszczędności).
Darku jeśli nie masz nic przeciwko wrzucę 2-3 zdjęcia zrobione pod wodą na koniec Twojej relacji :oops:
mimik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 14.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mimik » 09.06.2011 11:30

Hejka filip122 vel Darek!!

Relacja super. Przeczytałem od dechy do dechy i pewnie jak większość tu zaglądających czekam na więcej. Zainteresował mnie zwłaszcza sam camp, bo akurat jestem na etapie szukania jakiegoś dla nas. Oglądałem stronkę z tego campu i odniosłem wrażenie, że jest tam dość ciasno. Przynajmniej tak to wyglądało na zdjęciach. Jak jest faktycznie? Nie jest tak, że jedni drugim zaglądają do talerza? Bądź co bądź odrobina intymności zawsze mile widziana :D

Pozdrawiam
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 09.06.2011 22:57

mimik napisał(a):Hejka filip122 vel Darek!!

Relacja super. Przeczytałem od dechy do dechy i pewnie jak większość tu zaglądających czekam na więcej. Zainteresował mnie zwłaszcza sam camp, bo akurat jestem na etapie szukania jakiegoś dla nas. Oglądałem stronkę z tego campu i odniosłem wrażenie, że jest tam dość ciasno. Przynajmniej tak to wyglądało na zdjęciach. Jak jest faktycznie? Nie jest tak, że jedni drugim zaglądają do talerza? Bądź co bądź odrobina intymności zawsze mile widziana :D

Pozdrawiam


Dziękuję za miłe słowa :wink: cdn nastapi czyli ostania odsłona :lol: .

Wiesz co do Campu czy ciasno ??? może jest mniej przestrzeni jak na Karabie w Pakostane,

ale powiem Ci ze jak masz z boku zaprzyjaźnionych Holedrow, a z tylu znajomych z Warszawy a z drugiego tylu znajomych ze Sląska i z boku znajomych z Wrocławia i z innego boku znajomych Czechów

to naprawdę nie ma to znaczenia :wink: :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
CRO 2010 Kastel Stari/Splitu camp Biluś relacja rwana ;-) - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone