Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cres-Losinj

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Iwoncia
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 01.01.2010
Cres-Losinj

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwoncia » 29.11.2011 19:55

Witam.Proszę o pomoc,planujemy wyjazd na te właśnie wyspy i stąd moja prozba. Gdzie się kierować do jakiej miejscowości żeby trafić na plażę nadającą się dla dziecka,mam na myśli żwirowe plaże lub kamyki oraz łatwy dostęp do morza.Na zdjęciach jest dużo plaż ale kamiennych,lub pięknych zatoczek ale to się wiąże z noszeniem całego niezbędnego majdanu milusińskiej.Z góry dziękuje.
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 30.11.2011 08:23

O Cresie jest trochę tutaj.

Znajdziesz tam też linki do relacji Cromaniaków z pobytu w tym regionie.
Iwoncia
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 01.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwoncia » 30.11.2011 12:52

Bardzo dziękuję.Zabieram się do lektury.Pozdrawiam.
Iwoncia
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 01.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwoncia » 30.11.2011 20:23

Witam.Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie plaży Sveti Ivan.Dokładnie chodzi mi o Grotę Błękitną ,jedną z możliwości zobaczenia jej od wewnątrz jest ponton czy,na miejscu jest ktoś udostępniający ponton czy też trzeba go samemu zorganizować oraz czy,jest jakiś przedział wiekowy dla dzieci.Proszę o informacje.Dziękuję.
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 01.12.2011 15:14

Ograniczenia wiekowego nie ma.
Ponton chyba trzeba sobie samemu zorganizować, ale nie jestem pewna.
Do groty można wpłynąć, ale wymaga to trochę umiejętności pływackich.
Spacer na tą plażę wymaga sporo wysiłku- Klik. Jeżeli dzieciaki są małe lub nie przyzwyczajone do takich wędrówek to polecam wynajęcie łódki i wykupienie wycieczki na tą plażę. Z tego co wiem w Cresie można takie rzeczy załatwić.
Iwoncia
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 01.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwoncia » 01.12.2011 20:46

:P Dzięki za ponowną podpowiedz.Relacja cudna i te widoki mówią same za siebie. Chorwacja jest jak magnez,uzależnia i jest jak nałóg.Ale to jest zdrowy nałóg bo całą rodziną cieszymy się pobytem w CRO i jest to dobre na psyche (to z jakiegoś filmu :lol: ).Pozdrawiam.
marzka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 10.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) marzka » 07.12.2011 12:08

Ja byłam na Cresie w zeszłym roku w, można powiedzieć właściwie wiosce, Miholaścica.
Z małymi dziećmi polecam jak najbardziej - cicho, piękna szeroka żwirkowa plaża, mało uczęszczana na początku lipca.
Przy rezerwacji bałam się, czy dobrze wybrałam, ale na miejscu okazało się, że było super, zwłaszcza dzieci 9,6,i 1,5 roczku były zadowolone bardzo.
tygrys500
Croentuzjasta
Posty: 210
Dołączył(a): 20.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) tygrys500 » 10.12.2011 19:24

Może zamiast na Cres wybierz się na wyspę Rab jest tam super piaszczysta plaża w miejscowości Lopar.
Iwoncia
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 01.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwoncia » 12.12.2011 13:09

Dzięki za odpowiedz.Poszperam o miejscowości polecanej przez :) marzke.Plaża piaszczysta jest ok ale lubimy te żwirowe. Chodzi o bliski dostęp do plaży i łagodne zejście do morza. Może ktoś był w Veli
Losinj lub Mali Losinj może ktoś był i może coś polecić. Pozdrawiam.
marzka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 10.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) marzka » 12.12.2011 20:44

Iwoncia, ja byłam z polecanej tu na forum agencji agave travel. Prowadzi ją bardzo sympatyczna Polka, także bez problemu mozna obgadać dokładnie czego się szuka.
Iwoncia
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 01.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwoncia » 13.12.2011 21:43

Marzka,ślicznie Ci dziękuję za odpowiedz.Teraz wiem gdzie szukać.Pozdrawiam .
zack
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 325
Dołączył(a): 01.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) zack » 15.12.2011 23:15

Ja bym z chęcią się podpiął pod ten temat:) Z tym, że planuję pod koniec czerwca Veli Losinj lub Susak - poczytałem już podajże 3 relacje dot. Losinj (Mali i Veli), ale nie mogę znaleźć nic o Susaku...
Jeżeli ktoś był z dwójką dzieci w tych rejonach - dziękuje z góry za pomoc!
leopantera
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 697
Dołączył(a): 13.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) leopantera » 16.12.2011 20:08

zack napisał(a):Ja bym z chęcią się podpiął pod ten temat:) Z tym, że planuję pod koniec czerwca Veli Losinj lub Susak - poczytałem już podajże 3 relacje dot. Losinj (Mali i Veli), ale nie mogę znaleźć nic o Susaku...
Jeżeli ktoś był z dwójką dzieci w tych rejonach - dziękuje z góry za pomoc!

Na SUSAC kursuje stateczek Kristofor. Odpływa z samego rogu portu w Mali Losin. Bilet w obie strony, no chyba, że załatwisz jakimś cudem, że w stronę powrotną wrócisz dopiero za tydzień czy dwa... :lol:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 21.01.2012 14:55

Jeśli jeszcze nie wybraliście to możecie spróbować na Camp Kovacine, albo pod namiot a być może są jeszcze teraz wolne mobile home'y. Na tym campie macie 1,5 km plaży, blisko do miasta - stolicy, a na campie wszystko pod ręka czego potrzeba.. pozdro
zack
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 325
Dołączył(a): 01.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) zack » 27.01.2012 10:37

leopantera i monatana - Dzieki! :)

Camp odpada (dla mnie bomba, ale nie dla druhiej polowki :()
Bede szukac kwater na Losinj. Jest moze jakas relacja z pobycia na Susak'u gdzies na forum? nie moge znalezc... :P
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone