Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cres + Losinj lista i oceny kempingów

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
plantator
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 18.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) plantator » 09.05.2005 15:19

ally napisał(a):Plantator.
Czy mógłbyś coś opowiedzieć na temat tego jednodniowego pobytu na Mljecie? Zastanawiam się nad taką wycieczką.
Hmmm ale z tego co wyczytałam na necie samo wejście do Parku to 90 kun. Pytanie jak to się ma do zwiedzania?Bo przecież na nogach to zajmie sporo czasu :wink: a jakieś alternatywne środki lokomcji też pewnie w parku kosztują.
Poopowiadaj coś, proszę.

P.s A czy z Trstenika pływają oprócz promów łodzie wycieczkowe?


W cenie biletu oprócz wejścia na teren PN zawarty jest transport busikiem do Wielkiego Jeziora i z powrotem (ok.3 km), oraz rejs łódką na wysepkę z klasztorem na Wielkim Jeziorze. Możesz sobie wybrać trzy opcje zwiedzania: pieszo, rowerem i samochodem. Rower i samochód- maluch kabriolet nazywany tam brum brum :wink: :wink: :wink: wypożyczysz w porcie w Polace. Jak wybrałem opcję na piechotę z dwóch powodów: najtaniej i tylko w ten sposób można obejść dookoła Małe Jezioro( Wielkiego nie da się obejść, ponieważ łączy się z morzem).
Wyspa na pewno warta zobaczenia chociaż ja po jednym dniu miałem niedosyt.
Łodzie wycieczkowe kursują także, lecz nie codziennie, cena taka jak za prom.
Pozdrawiam
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 09.05.2005 18:04

A no to fajnie. Czyli to 90 kun to nie tylo wejściówka ale kilka atrakcji.
Coraz bardziej podoba mi się ten pomysł :D
Jaber
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 13.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaber » 29.01.2008 11:42

Maciej napisał(a):Się podwieszę do pytań mam nadzieję że Ally pozwoli ? :wink: Też wybieram się na Cres i M.Losinj tyle ze w drugiej połowie czerwca. O campie w Beli słyszałem już sporo dobrego więc jest w planach ale co z campami na M.Losinj - tam znajdzie się coś fajnego ? Też nie lubię molochów, tłoku, "atrakcji" dyskotekowo niewiadomo jakich.
Chciałbym obie wyspy dość dokładnie zeksplorować a to z jednego miejsca moze być trudne.
PZDR :)


...zainteresowanych wyspą CRES i LOŠINJ zapraszam na stronę

:arrow: http://www.cres.home.pl

pozdrav

cresanin
Bubbu
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bubbu » 23.04.2008 19:25

W informatorze 2008, Brajdi opisany jest jako kemp naturystyczny. Czy ktoś coś wie na ten temat?
F-uncia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 432
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) F-uncia » 14.07.2009 14:44

Podbijam, też się chciałam dowiedzieć czy to kamp naturystyczny - bo raz piszą, że tak a raz nic.
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 07.01.2010 10:11

No to trochę odświeżę temat ;)
W tym roku Cres mi po głowie chodzi i tak o campach poczytuję już trochę :)
Interesują mnie dwie sprawy dotyczące campu BRAJDI. Jedno to pytanie, takie samo jak zadała F-uncia, czyli Brajdi to camp naturystyczny, czy też nie? A drugie to pytanie o plażę? Jaka jest? Gdzieś wyczytałam, że żwirkowa, ale jak jest z życiem podwodnym? Pływa tam coś? ;)
Szukałam na necie jakiś fotek, ale nic za bardzo nie znalazłam, to samo ze stroną internetową... tylko maila znalazłam.
Jak ktoś był i wie, to bardzo proszę o pomoc :)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 07.01.2010 10:31

Roksa_ napisał(a):czyli Brajdi to camp naturystyczny, czy też nie?..życie podwodne...

Na pierwsze: Naturist camp **
Nie pamiętam żebym trafił tu na forum jakiś opis więc skoro Masz mejla (adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl) to można napiać i zapytać o to drugie.
Pzdr
buri
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 18.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) buri » 06.06.2010 14:43

Roksa_ napisał(a):No to trochę odświeżę temat ;)
W tym roku Cres mi po głowie chodzi i tak o campach poczytuję już trochę :)
Interesują mnie dwie sprawy dotyczące campu BRAJDI. Jedno to pytanie, takie samo jak zadała F-uncia, czyli Brajdi to camp naturystyczny, czy też nie? A drugie to pytanie o plażę? Jaka jest? Gdzieś wyczytałam, że żwirkowa, ale jak jest z życiem podwodnym? Pływa tam coś? ;)
Szukałam na necie jakiś fotek, ale nic za bardzo nie znalazłam, to samo ze stroną internetową... tylko maila znalazłam.
Jak ktoś był i wie, to bardzo proszę o pomoc :)


Coś tam pływa :)

Wybieram się na Camping Brajdi Na Moru, pierwsze widzę żeby to był camp naturystyczny, skąd macie takie info??? Ja nic takiego nie znalazłem!

Ja także będę wdzięczny za fotki z tego campu adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
buri
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 18.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) buri » 26.07.2010 11:27

Właśnie wróciłem z wyspz CRES a miejscowości BELI w której jest Camping Brajdi Na Moru, potwierdzam, że jest to bzdura, że to camp naturystyczny. Jest to normalny camp, jak potrzebujecie jakieś info piszcie chętnie pomogę!
Andre7
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 28.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andre7 » 28.07.2010 10:04

Czy w Brajdi są inne opłaty prócz 7.64 za osobę?
buri
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 18.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) buri » 28.07.2010 10:14

Andre7 napisał(a):Czy w Brajdi są inne opłaty prócz 7.64 za osobę?


Rozumiem że piszesz w Euro?

Cennik
70kun za osobę pierwsza noc,
60kun każda następna noc, nie płaciliśmy za psa, auto ani namiot.

Wiec wychodzi więcej niż 7,64euro.

Tu pisze na temat BRAJDI
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=27864&postdays=0&postorder=asc&start=30
Amber 111
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 21.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Amber 111 » 28.07.2010 13:55

Może ktoś coś wie o kampingu Bijar koło Osoru??
art66x
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) art66x » 28.07.2010 18:07

Amber 111
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 21.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Amber 111 » 29.07.2010 17:25

Dzięki :D
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 24.06.2011 15:27

.... nieco czasu upłynęło od momentu gdy zakładałam ten temat ale Cres i Losinj powraca. Nadal nie udało mi się tam dotrzeć. W tym roku być może ruszymy ale napewno wybierają się tam moi rodzice.

Niestety kemping w Beli odpada bo chyba nie da rady zjechać tam z naszą ponad 6metrową przyczepą. Przynajmniej tak wynika z relacji jakie zamieścili inni Forumowicze.

Zastanawiam się gdzie obrać miejsce bazowe... po głowie chodzi mi kemping Slatina i Poljana ale.... być może ktoś zna jakiś bardziej klimatyczny mały kemping. Chętnie poczytam :)

Może ktoś się pokusi o porównanie kempingów na tych dwóch wyspach???
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Cres + Losinj lista i oceny kempingów - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone