Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cres i Pag 2009 - moja pierwsza relacja:)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
janusz.w.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1672
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 23.08.2010 09:20

W kwestii apartamentów nie pomogę... my jesteśmy tylko i wyłącznie 'kempingowi...'

Relację swoją już piszesz :D, fajową :!: (zdjęcia - miód).
U mnie z czasem też różnie bywa, ale kilka relacji udało się tu umieścić :)

pozdr
ArliJ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 705
Dołączył(a): 31.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 23.08.2010 09:49

janusz.w. napisał(a):W kwestii apartamentów nie pomogę... my jesteśmy tylko i wyłącznie 'kempingowi...'


my niestety chwilowo zdradzamy nasz namiot ze względu na brzdąca, zobaczymy po tegorocznym wypadzie i może za rok już się nada na namiot;)

Relację swoją już piszesz :D, fajową :!: (zdjęcia - miód).
U mnie z czasem też różnie bywa, ale kilka relacji udało się tu umieścić :)

pozdr


z Chorwacji tak ale miałam na myśli relację z Korsyki, chyba już nie jestem w stanie tak szczegółowo pisać - w końcu minęło kilka lat:). zobaczymy...

pozdrawiam

[/quote]
lolek80
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 26.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lolek80 » 23.08.2010 09:57

ArliJ świetne fotki, a mała taka słodka :) !. Pewnie w połowie września będę jechać do Cro, myslę o Pag i Cresie lub Losinj.
Powiedz mi jak najlepiej i najszybciej dojechać na Cres, przez Krk czy przez Istrie? jak wy jechaliście?
Oglądam na mapach googla miasteczka na Cresie i nie widzę aby miały sensowne plaże. Jedziemy z małym dzieckiem i chciałbym mieć apartament przy plaży żwirowej w jakimś średniej wielkości miasteczku, zaczynam się zastanawiać czy tam są jakieś atrakcyjne plaże zwirkowe czy same skały? Patrzyłem na miejscowości Miholascica i Martinscica, czy to jakieś małe osady, czy tam właśnie nie ma plaży przy kwaterach? Czy Veli Losinj jest wart uwagi? :)
Czy zauważyłaś, które miasteczka mogą spełnić moje wymagania?
Czyli nieduże miasteczko z jakąś plażą żwirową a przy niej apartamenty?Myślę, żeby Pagowi poświecić ok tygodnia, a Cres ok 4-5 dni, czy to słuszna decyzja?
Co do Pagu to juz raczej wiem, gdzie będę mieszkać, bo mam kontakt od ines na kwatere w Povlijanie, przy samej plaży...ale nie wiem co zrobić z tym Cresem-Losinj :evil:
Pozdrawiam !
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 24.10.2012 11:52

Naprawdę fajna relacja ;););)
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Cres i Pag 2009 - moja pierwsza relacja:) - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone