Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Costa Adeje 2008

Nazwa kraju Hiszpania wywodzi się od słowa Ispania, które oznacza Ziemię Królików. Język hiszpański wymieniany jest w pierwszej piątce najczęściej używanych języków na świecie. Najdłuższą rzeką Hiszpanii jest rzeka Ebro, licząca sobie 930 kilometrów. Hiszpanie to naród uwielbiający grę na loterii. Zdrapki można kupić na rogu każdej ulicy.
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 12.08.2009 10:51

o w mordę - ale relacja, ale zdjęcia! 8O
martita
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 27.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) martita » 26.09.2009 15:09

łooooo 8O
pięknie tam, no i Ty to pięknie przedstawiłeś.. :)
WolfAtTheDoor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 349
Dołączył(a): 16.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) WolfAtTheDoor » 22.06.2011 00:32

Wspaniała relacja...

brakuje mi tu jeszcze tylko zdjęć z kurortów - Costa Adeje i Puerto de la Cruz.
Widzę że w Siam Parku nie byliście.

zauważyłem też Stolica wyspy chyba jest wyjątkowo mało urokliwa na tle innych miast... A ta sztuczna z piaskiem z Sahary też mi niezbyt podchodzi - jednak gdyby nie te falochrony i ten parking to zapewne uchodziłaby ona za najładniejszą w Europie z perspektywy z której zrobiłeś zdjęcie...

Pozdrawiam.
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13771
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 14.12.2013 23:20

Cześć Rafał! :0
Dość późno dołączyłem do czytelników tej relacji, hehe parę lat po tym jak ją zakończyłeś ;)

Bardzo miłe oku widoczki, luz i dystans - to jest to, co spowodowało, że przeczytałem ją (i obejrzalem) od deski do deski

:boss: :papa:
andy_n
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 06.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) andy_n » 25.01.2017 11:37

W tym roku i ja "zdradzam" Chorwację na rzecz Teneryfy :-)
Rafał, czy jest szansa na przywrócenie zdjęć? Wiele z nich niestety się nie wyświetla :-(
Poprzednia strona

Powrót do Hiszpania - España



cron
Costa Adeje 2008 - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone