Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co zamiast Chorwacji? Temat może być wskazówką dla każdego

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.06.2011 22:39

Bocian napisał(a):
slapol napisał(a):
WolfAtTheDoor napisał(a):Widzę ze się tu wiele nie dowiem... zapewne wielu z cromaniaków nie była nigdzie poza Chorwacją.


Nieee no k....a cromaniaki to wieśniaki....w d.....ie byli i gó...no widzieli :roll: ...bez sensu ich zatem o wrażenia pytać i oczekiwać odpowiedzi :twisted:
Bez pozdravu...

A co, chciałeś błysnąć Meksykiem? :):) Ja to kiedyś byłem we Włochach, na Dźwigowej :):)

Wawa na Dźwigowej się nie liczy Bocian....Wolf oczekuje (chce) pełnego zaspokojenia jego żądań....nie dasz rady to spadaj.... :wink: :lol:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 20.06.2011 22:42

slapol napisał(a):
Bocian napisał(a):
slapol napisał(a):
WolfAtTheDoor napisał(a):Widzę ze się tu wiele nie dowiem... zapewne wielu z cromaniaków nie była nigdzie poza Chorwacją.


Nieee no k....a cromaniaki to wieśniaki....w d.....ie byli i gó...no widzieli :roll: ...bez sensu ich zatem o wrażenia pytać i oczekiwać odpowiedzi :twisted:
Bez pozdravu...

A co, chciałeś błysnąć Meksykiem? :):) Ja to kiedyś byłem we Włochach, na Dźwigowej :):)

Wawa na Dźwigowej się nie liczy Bocian....Wolf oczekuje (chce) pełnego zaspokojenia jego żądań....nie dasz rady to spadaj.... :wink: :lol:

:lol:
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 22.06.2011 01:49

WolfAtTheDoor napisał(a):Na pewno się tam kiedyś wybiorę... ale co do fajnych plaż - tego akurat na kanarach mieć nie muszę... dlaczego? Ponieważ ocean jest i tak zimny i i tak nie bedę w nim plywał.

8O 8O 8O
Ja widocznie mam chorą termikę... :lol: :roll:

Właśnie z tego względu wolę wybrać Teneryfę niż Fuertę w tym roku. Po prostu na Teneryfie jest więcej atrakcji do zobaczenia...

No jasne! Że też na to wcześniej nie wpadłem!
Przecież skoro zimny ocean jest do d..y, to coś trzeba przecie robić.

można zankurkować prawdziwą łodzią podwodną

8O 8O :roll:
Można co??? :roll:
WolfAtTheDoor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 349
Dołączył(a): 16.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) WolfAtTheDoor » 29.06.2011 21:19

No i znalazłem w końcu w google earth na północy Krety bardzo fajną mieścinkę spełniającą kryteria

Agia Pelagia - myślę że miejscowość godna polecenia - ma dobre opinie wśród osób które już tam były.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano 29.06.2011 23:23 przez WolfAtTheDoor, łącznie edytowano 2 razy
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 29.06.2011 22:07

A może jednak Petrovac :D
dudek_t
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 159
Dołączył(a): 16.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) dudek_t » 29.06.2011 22:20

Morro del Jable - 98% turystów to Niemcy. Tydzień temu tam byłem. Mieszkałem co prawda na Costa Calma ale 4 razy wieczorem byłem w Morro. Ogólnie mam zupełnie inne spostrzeżenia niż Fatamorgana.

Byłem na Fuercie, zobaczyłem co mam zobaczyć i nie zamierzam tam wracać co najmniej przez najbliższe 30 lat. Fakt, jeśli szukasz pustych przestrzeni, chcesz być totalnie odizolowany od innych ludzi to może Ci się spodoba... w innym razie nie koniecznie. Zero nastrojowych knajpek, zero południowego "klimatu", depresyjne widoki opuszczonych hoteli itp.
dudek_t
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 159
Dołączył(a): 16.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) dudek_t » 29.06.2011 22:31

Jeśli miałbym zestawić Krete i Fuerte to Kreta wygrywa w stosunku 10:1.

Temperatura oceanu na wybrzeżu Fuerty? Maks 18-19 stopni - reasumując zimna jak cholera 8O Ja kąpałem się co prawda codziennie ale zdecydowana większość osób spędzała czas w basenie a nie w oceanie :roll:
WolfAtTheDoor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 349
Dołączył(a): 16.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) WolfAtTheDoor » 29.06.2011 22:34

mkm napisał(a):A może jednak Petrovac :D


I o to właśnie chodziło - pierwsza poważna propozycja kogoś innego w tym temacie:) Tym sposobem możemy pomóc sobie i innym w wyborze atrakcyjnej miejscowości jako alternatywy do Chorwacji na tegoroczne lub przyszłe wakacje, w momencie w którym robimy przecież tylko krótką przerwę od Chorwacji :)

Bardzo fajna miejscowość w Czarnogórze -po obejrzeniu Petrovaca przyjmuję go do miejscowości spełaniających kryteria i uzupełniam propozycję o zdjęcia z google earth:

Panoramka miasta
http://v4.cache3.c.bigcache.googleapis. ... _counter=2
Obrazek

Jakbym zobaczył te zdjęcia i nie wiedział gdzie to jest to pomyślałbym ze to.... Tajlandia, albo Meksyk. Plaża wygląda super i chyba jest piaszczysta o ile mnie oko nie myli lub bardzo drobno żwirkowa.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

a tu chciałbym coś zjeść :)
Obrazek
Obrazek

deptak bardzo podobny do chorwackich - a to na +
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

życie nocne chyba też podobne
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano 29.06.2011 22:49 przez WolfAtTheDoor, łącznie edytowano 4 razy
WolfAtTheDoor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 349
Dołączył(a): 16.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) WolfAtTheDoor » 29.06.2011 22:36

dudek_t napisał(a):Morro del Jable - 98% turystów to Niemcy. Tydzień temu tam byłem. Mieszkałem co prawda na Costa Calma ale 4 razy wieczorem byłem w Morro. Ogólnie mam zupełnie inne spostrzeżenia niż Fatamorgana.

Byłem na Fuercie, zobaczyłem co mam zobaczyć i nie zamierzam tam wracać co najmniej przez najbliższe 30 lat. Fakt, jeśli szukasz pustych przestrzeni, chcesz być totalnie odizolowany od innych ludzi to może Ci się spodoba... w innym razie nie koniecznie. Zero nastrojowych knajpek, zero południowego "klimatu", depresyjne widoki opuszczonych hoteli itp.


Dzięki za ceną informację odnośnie Niemców :). A co do tych "wymarlych" miejsc... mam nadzieję ze na Teneryfie tak nie ma...
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 29.06.2011 22:58

No to jedziemy do Petrovca ... kanionem Moracy oczywiście :wink:
WolfAtTheDoor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 349
Dołączył(a): 16.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) WolfAtTheDoor » 29.06.2011 23:52

mkm napisał(a):No to jedziemy do Petrovca ... kanionem Moracy oczywiście :wink:


Natchnąłeś mnie tą Czarnogórą przyjacielu


już chyba wiem gdzie pojadę - Budva - chyba zjada Primosten na śniadanie :-) czy ktoś kto tam był może to potwierdzić? ;)

duże zdjęcie:
http://ssua.files.wordpress.com/2008/12 ... own_31.jpg

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 30.06.2011 21:07

...czytam, oglądam i myślę; co to jest ....giełda próżności :?:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.06.2011 21:12

majeczka napisał(a):...czytam, oglądam i myślę; co to jest ....giełda próżności :?:

Dobrze kombinujesz... :wink: :lol:
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 30.06.2011 21:55

WolfAtTheDoor napisał(a):No i znalazłem w końcu .....

Temat krótki, dużo zdjęć więc szybciutko przeglądnąłem. Zwróciłem uwagę na Twoje "prośby", ich sposób sformułowania i sam sobie odpowiadanie.
Nie uwieżysz ......... wiedziałem że taki będzie finał. Zapewne się dobrze bawiłeś ..... Twoim zdaniem.
Moim, to wyszedłeś na ....... nie błysnąłeś tym razem. Próbuj, może następnym. :wink:
WolfAtTheDoor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 349
Dołączył(a): 16.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) WolfAtTheDoor » 30.06.2011 23:02

woka napisał(a):
WolfAtTheDoor napisał(a):No i znalazłem w końcu .....

Temat krótki, dużo zdjęć więc szybciutko przeglądnąłem. Zwróciłem uwagę na Twoje "prośby", ich sposób sformułowania i sam sobie odpowiadanie.
Nie uwieżysz ......... wiedziałem że taki będzie finał. Zapewne się dobrze bawiłeś ..... Twoim zdaniem.
Moim, to wyszedłeś na ....... nie błysnąłeś tym razem. Próbuj, może następnym. :wink:



Mnie się temat podoba i będę go kontynuował.
Za 20 lat, jak nie będę miał pomysłu gdzie jechać na wakacje to wejdę sobie w ten temat i coś wybiorę z tego co sam sobie wcześniej zaproponowałem. A może też pomogę komuś innemu oczekującemu od wakacji czegoś takiego jak ja...

A tak w ogóle to powinienem twój komentarz zignorować, tak jak inne, mające na celu obrażenie mnie. Szkoda że nie ma opcji zgłaszania spamu do moderatorów - może przydałoby się jakieś ostrzeżenie?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Co zamiast Chorwacji? Temat może być wskazówką dla każdego - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone