Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co zabieracie na plażę.

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 06.06.2018 07:49

madziaimaciek: To co wy w tym bagażniku wozicie, że takiego leżaka złożonego byście nie zmieścili? Też jeżdżę z dzieckiem (wprawdzie z jednym), ale w bagażniku kombi zawsze luz jest i spokojnie pod złożoną roletą się mieścimy.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 06.06.2018 08:45

By nie było wątpliwości miałem na myśli jazdę z Polski :) w sumie ja jeżdżę na kempingi więc potrzebuję sporo miejsca na bety :) Na kwaterę ino mała torba by wystarczyła :papa:
mchrob
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1908
Dołączył(a): 06.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mchrob » 06.06.2018 08:57

Ja zawsze jeżdżę z boksem dachowym gdzie wrzucam wszystkie te leżaki, namioty, parasole, buty, maski, rurki i wszelakie inne lekkie graty.
madziaimaciek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 845
Dołączył(a): 26.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) madziaimaciek » 10.06.2018 21:51

piekara114 napisał(a):madziaimaciek: To co wy w tym bagażniku wozicie, że takiego leżaka złożonego byście nie zmieścili? Też jeżdżę z dzieckiem (wprawdzie z jednym), ale w bagażniku kombi zawsze luz jest i spokojnie pod złożoną roletą się mieścimy.

Wozek:) I rzeczy dla 2 dzieci I zony :)
Yanush
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 878
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yanush » 10.06.2018 21:52

madziaimaciek napisał(a):
piekara114 napisał(a):madziaimaciek: To co wy w tym bagażniku wozicie, że takiego leżaka złożonego byście nie zmieścili? Też jeżdżę z dzieckiem (wprawdzie z jednym), ale w bagażniku kombi zawsze luz jest i spokojnie pod złożoną roletą się mieścimy.

Wozek:) I rzeczy dla 2 dzieci I zony :)

Zapomniales o pampersach!
madziaimaciek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 845
Dołączył(a): 26.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) madziaimaciek » 10.06.2018 21:56

Yanush napisał(a):
madziaimaciek napisał(a):
piekara114 napisał(a):madziaimaciek: To co wy w tym bagażniku wozicie, że takiego leżaka złożonego byście nie zmieścili? Też jeżdżę z dzieckiem (wprawdzie z jednym), ale w bagażniku kombi zawsze luz jest i spokojnie pod złożoną roletą się mieścimy.

Wozek:) I rzeczy dla 2 dzieci I zony :)

Zapomniales o pampersach!

Licze ze do wyjazdu pampersy odejda w zapomnienie :papa:
Majo
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 21.01.2018
Re: Plażowe pytanie.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Majo » 29.06.2018 20:49

Hej maniacy. Za 3 tygodnie pierwszy wywczas w Cro. Kompletuje graty niezbędne do niezapomnianego pobytu, no i..... Stanęło na zakupie maty na plaże. W decathlonie posucha z tym, wiec ogladam w necie. Duzy wybor, za duzy. Poradzcie. Jak gruba powinna byc? Ewentualnie co jeszcze jest dosc wazne przy zakupie? Nie moge jej dotknac a musze cos kupic. Z góry dziekujemy
papse
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 736
Dołączył(a): 11.07.2014
Re: Plażowe pytanie.

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 29.06.2018 21:12

Nagroda łopaty roku Ci się należy :mrgreen:
A tak na serio dla mnie numerem jeden do Cro jest leżak na kółkach, robi też za wózek na manele.
Obrazek
Obrazek
CK-Kondi
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 28.12.2011
Re: Plażowe pytanie.

Nieprzeczytany postnapisał(a) CK-Kondi » 29.06.2018 21:53

Widziałem onegdaj w Cro pare jak sie okazalo Norwegów dysponujących karimata samopompujaca sie. Wyjmowali z opakowania i samo w jakis magiczny sposob zasysalo powietrze. Następnie zawór w pozycje "OFF" i mozna używać. Grubość ok 5cm. Jakiś czas ten podobna karimate widziałem w Biedronce.
fish74
Croentuzjasta
Posty: 190
Dołączył(a): 24.11.2016
Re: Plażowe pytanie.

Nieprzeczytany postnapisał(a) fish74 » 29.06.2018 22:27

papse napisał(a):Nagroda łopaty roku Ci się należy :mrgreen:
A tak na serio dla mnie numerem jeden do Cro jest leżak na kółkach, robi też za wózek na manele.
Obrazek
Obrazek


litości ...jak baba na jarmark .serio ???
Majo
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 21.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Majo » 29.06.2018 22:28

Wózeczek fajny. Obejrzę zatem. Dziękuję za pomoc.
papse
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 736
Dołączył(a): 11.07.2014
Re: Plażowe pytanie.

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 29.06.2018 22:38

fish74 napisał(a):litości ...jak baba na jarmark .serio ???


Litości ....
czy ja Ci każę go kupować?

Przy dwójce dzieci i żonie "matce polce", która musi być przygotowana na wszystkie ewentualności jest to jak najbardziej pożądany ekwipunek. Jak masz 20 lat i jedziesz z dziewczyną to już nie koniecznie.
fish74
Croentuzjasta
Posty: 190
Dołączył(a): 24.11.2016
Re: Plażowe pytanie.

Nieprzeczytany postnapisał(a) fish74 » 29.06.2018 22:45

papse napisał(a):
fish74 napisał(a):litości ...jak baba na jarmark .serio ???


Litości ....
czy ja Ci każę go kupować?

Przy dwójce dzieci i żonie "matce polce", która musi być przygotowana na wszystkie ewentualności jest to jak najbardziej pożądany ekwipunek. Jak masz 20 lat i jedziesz z dziewczyną to już nie koniecznie.


peace ...tylko oczami wyobraźni widzę taki wózeczek na schodkach lub stromym podejściu do app ...:-) ew plażę usłaną takimi wynalazkami ...

w tym sezonie to tylko duży parasol ...przeciwdeszczowy :-)
papse
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 736
Dołączył(a): 11.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 29.06.2018 22:48

To leżaki (tak mam dwa) zostaną w boksie ;)
Majo
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 21.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Majo » 29.06.2018 23:32

Juz zamowilem. Mate za 40
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC

cron
Co zabieracie na plażę. - strona 48
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone