Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

CO WIDAĆ Z CHORWACJI

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Rawka85
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 25.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rawka85 » 05.07.2014 07:46

Ologaw co nerwus teraz wstyd się przyznać, że przyjechałem na Chorwację a nie przyszedłem lub nie przyleciałem :P
Aki
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 21.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aki » 18.07.2014 13:42

No tak, właściwie to po co iśc na łatwiznę i jechać do Cro autostradami, szutrem też można :o Widoki i doznania ciekawsze!
A tak powaznie to każdy ma swoje zdanie, niektórzy na Równice w Ustroniu wjedżają autem, niektórzy wchodzą na piechotę, mnie się kiedyś udało wjechac na rowerze :mrgreen:

Byłem również na Św. Jure z dziećmi (wtedy mieli po 7 i 5 lat) i skorzystałem z drogi asfaltowej jadąc autem, jednak po drodze spotkaliśmy rodaków zjeżdzajacych z góry, którzy polecili nam stanąć na parkingu mniej wiecej w połowie drogi i wejście pieszo na szczyt, z którego rozciagał się wspaniały widok na Makarską. Tak też zrobilismy, dzieciaki dzielnie maszerowały a widok stamtąd był faktycznie tego warty, tak więc połączyłem wożenie d... autem z marszem górskim.

Pozdrawiam.
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 18.01.2015 12:04

Osoba na wóżku albo o kulach, osoby starsze, dzieci, kobieta w ciąży .. raczej nie będą naginać na nogach.
Wyjechałąm, zjechałam i zdjęcia mam piękne.
Następnym razem jak tam będę, również wyjadę.
Pozdrawiam.
giba0909
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2617
Dołączył(a): 13.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) giba0909 » 18.01.2015 12:18

kw napisał(a):Ja Natomiast nie wiem co sfotografowałem. Stari Grad na Hvarze, zachód słońca. Ale CO dało ten cień na niebie?
W kierunku zachodzącego wtedy słońca nie ma żadnych wysp czy szczytów na lądzie.
Ma ktoś z Was jakiś pomysł?

Obrazek

Widzę hotel Arkada. Byłem w 2009r.
Poprzednia strona

Powrót do Pogoda i klimat

cron
CO WIDAĆ Z CHORWACJI - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone