Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

co polecacie w Chorwacji?Jakie miasto, nocleg, mój pierwszy

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
benia28
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 20.03.2013
co polecacie w Chorwacji?Jakie miasto, nocleg, mój pierwszy

Nieprzeczytany postnapisał(a) benia28 » 20.03.2013 11:35

Witam. Po raz pierwszy wybieramy się w 5 osób dorosłych i 1,5 roczne dziecko do Chorwacji.Jedziemy samochodem.Nie mam pojęcia jakie miasto warto zwiedzić.I jakie ceny za apartament 5 os są przystępne.Proponują mi za 120Euro, wydaje mi się to troszke duzo. Jedziemy od 3 sierpnia do 10.Poradzcie coś.Dzięki
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005
Re: co polecacie w Chorwacji?Jakie miasto, nocleg, mój pierw

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 20.03.2013 12:00

Moim zdaniem, cena do 15 euro za osobę za dzień jest ok.
Co do zwiedzania to polecam przewodniki. Warto zapoznać się z krajem do którego chce się jechać.
kammaj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 200
Dołączył(a): 22.05.2009
Re: co polecacie w Chorwacji?Jakie miasto, nocleg, mój pierw

Nieprzeczytany postnapisał(a) kammaj » 20.03.2013 12:01

No jasne może jeszcze was zawiozę i pokażę wszystko na miejscu. Trochę wysiłku każdy by chciał wszystko na tacy. Poczytaj forum a wszystkiego się dowiesz.
benia28
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 20.03.2013
Re: co polecacie w Chorwacji?Jakie miasto, nocleg, mój pierw

Nieprzeczytany postnapisał(a) benia28 » 20.03.2013 12:06

Nie konkretnie zwiedzic, bardziej wypocząc. kammaj nie prosiłam o podanie wszystkiego na tacy tylko zasugerowanie czegokolwiek, co możecie polecic, zeby szukac w konkretnej miejscowości, ale jesli to problem to dziekuje.
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13437
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: co polecacie w Chorwacji?Jakie miasto, nocleg, mój pierw

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 20.03.2013 12:27

Cześć benia28
Te 120 Euro na 5 osób, (nie licząc malucha) to trochę dużo, ale zależy co to za apartament. Możesz znaleźć pokoje za 15 Euro/os, a możesz dostać za 30E. Tak jak napisał Bocian, uważam, że 15 Euro/os. jest OK i można znaleźć takie oferty nawet w czasie High Season. Trzeba tylko dobrze poszukać.

Jeżeli chodzi o pobyt, to przede wszystkim musisz określić sobie w jaki region Chorwacji chcecie pojechać. Interesuje Was Istria, Kvarner, czy Dalmacja? Nie da się zwiedzić tego kraju w tydzień. No i budżet. Wtedy można coś dobrać.
Na forum jest mnóstwo informacji, ale jakby co to pytaj.
Pozdrawiam.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005
Re: co polecacie w Chorwacji?Jakie miasto, nocleg, mój pierw

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 20.03.2013 12:31

benia28 napisał(a):Nie konkretnie zwiedzic, bardziej wypocząc. kammaj nie prosiłam o podanie wszystkiego na tacy tylko zasugerowanie czegokolwiek, co możecie polecic, zeby szukac w konkretnej miejscowości, ale jesli to problem to dziekuje.

Chorwacja , łącznie z wyspami, których jest 1185, ma 5835 km wybrzeża. Przybliż coś :mrgreen:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: co polecacie w Chorwacji?Jakie miasto, nocleg, mój pierw

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 20.03.2013 12:37

kammaj napisał(a):No jasne może jeszcze was zawiozę i pokażę wszystko na miejscu. Trochę wysiłku każdy by chciał wszystko na tacy. Poczytaj forum a wszystkiego się dowiesz.


Zamiast pisać było, użyj funkcji szukaj podsuń link do odpowiedzi.
Nie masz ochoty to nie odpowiadaj - przymusu nie ma.
:idea:

EOT
:papa:
benia28
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 20.03.2013
Re: co polecacie w Chorwacji?Jakie miasto, nocleg, mój pierw

Nieprzeczytany postnapisał(a) benia28 » 20.03.2013 12:42

walp napisał(a):Cześć benia28
Te 120 Euro na 5 osób, (nie licząc malucha) to trochę dużo, ale zależy co to za apartament. Możesz znaleźć pokoje za 15 Euro/os, a możesz dostać za 30E. Tak jak napisał Bocian, uważam, że 15 Euro/os. jest OK i można znaleźć takie oferty nawet w czasie High Season. Trzeba tylko dobrze poszukać.

Jeżeli chodzi o pobyt, to przede wszystkim musisz określić sobie w jaki region Chorwacji chcecie pojechać. Interesuje Was Istria, Kvarner, czy Dalmacja? Nie da się zwiedzić tego kraju w tydzień. No i budżet. Wtedy można coś dobrać.
Na forum jest mnóstwo informacji, ale jakby co to pytaj.
Pozdrawiam.

Bardziej Dalmacja. Możemy dać max 75 euro/tydz. zle się wyraziłam na początku, bo nien chodzi Nam o zwiedzanie, tylko bardziej wypoczynek w ciągu dnia nam morzem, basenem, ale wieczorem zeby mozna było gdzies wyskoczyc na drinka. zeby to nie było za głosne i przeludnione miasto.
olalala
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 45
Dołączył(a): 08.03.2013
Re: co polecacie w Chorwacji?Jakie miasto, nocleg, mój pierw

Nieprzeczytany postnapisał(a) olalala » 20.03.2013 12:50

Witam, w zeszłym roku po raz pierwszy byłam w Chorwacji wraz ze znajomymi, byliśmy na wyspie KRK polecam gorąco jak na pierwszy wypad, wszyscy zakochaliśmy się w CRO i w tym roku znów planujemy wyjazd. Ekipa- 7 osobowa w tym 3 dzieci, płaciliśmy 70 euro za całe 3 pokojowe mieszkanie z łazienką i dużą kuchnią i baardzo dużym zadaszonym tarasem, w pełni wyposażone, niestety nie było klimatyzacji,ale wyżej mieszkanie już było klimatyzowane ale za to drozsze( w sumie wychodziło 10euro/os/dzień ).Nie żałowaliśmy że bez klimy, okna były otwarte , wentylatorek działał i było ok:) Jeśli chodzi o wyspe goraco polecam na pierwszy (i nie tylko pierwszy )wyjazd. Wyspa nieduża, wszędzie blisko, do zwiedzania Baśka (przepiękna!) Stara Baśka, Vrbnik (cudne miasteczko gdzie mozna kupic i degustować przepyszne winka), Punat (mieścinka z mariną bardzo klimatyczna), plaze kamieniste ale kazda inna, od małycha kamyczków po spore(nam osobiście kamyczki w niczym nie przeszkadzały i dzieciom również nie). Zaliczyliśmy także wycieczkę statkiem na 3 wyspy w tym RAB. Ten temat był wiele razy poruszany na forum ma zarówno zwolenników jak i przeciwników. Moja rada, płynąć ale godz wcześniej zarezerwować miejsce na górnym pokładzie, dół stateczku przeważnie nieklimatyzowany i gorąco jak w solarium. :hut:
Szukamy również chętnych do wspólnego wyjazdu w tym roku kierunek: Split , Makarska, Baśka Voda, jeśli ktoś chetny podaje nr gg 1176567. Jeśli ktoś zechce mogę podać namiar na mieszkanie w którym byliśmy na wyspie. pozdrawiam :papa:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005
Re: co polecacie w Chorwacji?Jakie miasto, nocleg, mój pierw

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 20.03.2013 12:54

olalala napisał(a):byliśmy na wyspie KRK
Wyspa nieduża,

Największa w Cro :lol:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005
Re: co polecacie w Chorwacji?Jakie miasto, nocleg, mój pierw

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 20.03.2013 12:57

benia28 napisał(a):Bardziej Dalmacja. Możemy dać max 75 euro/tydz. zle się wyraziłam na początku, bo nien chodzi Nam o zwiedzanie, tylko bardziej wypoczynek w ciągu dnia nam morzem, basenem, ale wieczorem zeby mozna było gdzies wyskoczyc na drinka. zeby to nie było za głosne i przeludnione miasto.

Weź mapę i po prostu coś wybierz. Dalmacja rozciąga się od Pagu. Wypoczynek nad basenem w Cro, to całkowicie nie moja bajka...
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13437
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: co polecacie w Chorwacji?Jakie miasto, nocleg, mój pierw

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 20.03.2013 13:03

benia28 napisał(a):Bardziej Dalmacja. Możemy dać max 75 euro/tydz. zle się wyraziłam na początku, bo nien chodzi Nam o zwiedzanie, tylko bardziej wypoczynek w ciągu dnia nam morzem, basenem, ale wieczorem zeby mozna było gdzies wyskoczyc na drinka. zeby to nie było za głosne i przeludnione miasto.

To już coś wiadomo, ale wybór nadal jest duży. :) Riwiera Omiska, Riwera Makarska, Płw. Pelješac albo ... wyspy Brač, Hvar, Korčula.
Ja polecałbym zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link z pełnymi uroku małymi, spokojnymi miejscowościami: Pisak, Marušići, Mimice, Medici.
Skorzystaj z wyszukiwarki na forum. :wink:
benia28
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 20.03.2013
Re: co polecacie w Chorwacji?Jakie miasto, nocleg, mój pierw

Nieprzeczytany postnapisał(a) benia28 » 20.03.2013 13:07

Bocian napisał(a):
benia28 napisał(a):Bardziej Dalmacja. Możemy dać max 75 euro/tydz. zle się wyraziłam na początku, bo nien chodzi Nam o zwiedzanie, tylko bardziej wypoczynek w ciągu dnia nam morzem, basenem, ale wieczorem zeby mozna było gdzies wyskoczyc na drinka. zeby to nie było za głosne i przeludnione miasto.

Weź mapę i po prostu coś wybierz. Dalmacja rozciąga się od Pagu. Wypoczynek nad basenem w Cro, to całkowicie nie moja bajka...

Przeciez nie odpowiadałam Tobie Bocian na post tylko na pytanie walpa, wiec po co ta uszczypliwosc;)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005
Re: co polecacie w Chorwacji?Jakie miasto, nocleg, mój pierw

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 20.03.2013 13:09

benia28 napisał(a):
Bocian napisał(a):
benia28 napisał(a):Bardziej Dalmacja. Możemy dać max 75 euro/tydz. zle się wyraziłam na początku, bo nien chodzi Nam o zwiedzanie, tylko bardziej wypoczynek w ciągu dnia nam morzem, basenem, ale wieczorem zeby mozna było gdzies wyskoczyc na drinka. zeby to nie było za głosne i przeludnione miasto.

Weź mapę i po prostu coś wybierz. Dalmacja rozciąga się od Pagu. Wypoczynek nad basenem w Cro, to całkowicie nie moja bajka...

Przeciez nie odpowiadałam Tobie Bocian na post tylko na pytanie walpa, wiec po co ta uszczypliwosc;)

Jaka uszczypliwość? Przewrażliwienie? Spoko, chciałem pomóc. Nara.
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13437
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: co polecacie w Chorwacji?Jakie miasto, nocleg, mój pierw

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 20.03.2013 13:10

olalala napisał(a): ... byliśmy na wyspie KRK ... Wyspa nieduża, wszędzie blisko,

Wszystkie pozostałe są mniejsze :D
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
co polecacie w Chorwacji?Jakie miasto, nocleg, mój pierwszy
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone