Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

co po breli , baśce vodzie???

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
BAJECZKA831
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 24.04.2013
co po breli , baśce vodzie???

Nieprzeczytany postnapisał(a) BAJECZKA831 » 27.09.2013 18:40

Witam , byłam już 2 razy w rejonach makarskiej zauroczyła mnie brela te zatoczki , bujność przyrody , lekko klifowe wybrzeże , w tym roku zahaczyłam o crikvenice na zatoce kvarner i to kompletne rozczarowanie do breli czy makarskiej to się nie umywa i tak myślę co po breli w chorwacji by nie bylo rozczarowania ??? a może coś innego o walorach breli poza chorwacją ale co nie wiem wyspy greckie ale która , a może turcja a może coś innego polećcie coś , z góry dzięki cromaniacy:)
artas666
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 664
Dołączył(a): 17.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) artas666 » 27.09.2013 19:32

Zależy jakie masz wymagania? :) cisza i spokój czy rozrywki i atrakcje? :D oraz koszty...
owoc81
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) owoc81 » 27.09.2013 19:54

W kwestii Riwiery Makarskiej to polecam Tucepi, wiem że bardzo popularna miejscowośc ale mnie przypadła do gustu;-)
BAJECZKA831
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 24.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) BAJECZKA831 » 27.09.2013 20:05

no szukam czegoś takiego jak baśka czyli by nie dziura ale tez nie straszny kurort coś takiego pośredniego , ale ważniejsze jest dla mnie krajobraz by było pięknie , czyli bujna przyroda, piękne plaże , turkus wody i najlepiej jakby było troche klifowe " wyższe" wybrzeże , a jeżeli chodzi o miasteczko to by było klimatycznie wąskie uliczki dużo tawern , po sezonie bardzo mi się podobała makarska oraz split i sybenik , poza cro myślałam o zakhyntos w grecji lub korfu ale sama nie wiem a koszty no podobne do wypadów na cro , wiesz no napewno nie dominikana gdzie 12tys to minimum za 2 osoby
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 27.09.2013 21:30

Polecam miejscowość Baška ale ta bez Vody, ta na wyspie Krk, jest tam wszystko to o czym piszesz.

BAJECZKA831 napisał(a):... no napewno nie dominikana gdzie 12tys to minimum za 2 osoby


Na Dominikanie nie ma takich klifów jak w Cro :wink:
artas666
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 664
Dołączył(a): 17.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) artas666 » 28.09.2013 08:17

Kreta też jest fajna(zwiedziłem całą wyspę) ale koszty Grecji są o wiele wyższe niż w Cro ;) klifów brak ;) Polecam wyspy Hvar i Brać bo krajobrazy są super i duże miasteczka wiele oferują :D Pozdrawiam
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 28.09.2013 17:01

.....wiesz no napewno nie dominikana gdzie 12tys to minimum za 2 osobywiesz no napewno nie dominikana gdzie 12tys to minimum za 2 osoby
Chyba z Polski?Ja wykupiłem Kubę z Manchesteru w styczniu za dwa tygodnie 720 funciaków na łeb

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
co po breli , baśce vodzie???
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone